Автор Тема: Re: Святкування п'ятої річниці форуму  (Прочитано 702 рази)

1 гість дивиться цю тему.

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
Я також висуваю варіант=)
Точніше повторюю за  Golemom ::)
Шахти в Бродах-дрова, територія, далеко від людей, здоровезний підземний комплекс ( і для частини форумчан хороша ностальгія)
Плюс обіцяв Руфуса спустити в шахту, щоб поміряти рівень води ;D

За достовірною інфою шахти в Бродах в окупації металхантерів. Дійшли до того, що дроблять бетон в пошуках арматури, а до "зівак" налаштовані агресивно.

Сорі, я переплутав пускові, мав на увазі шахти між Червоноградом і Радеховом. Перепрошую зі дезинформацію. Редагував я)))
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Святкування п'ятої річниці форуму
« Відповідь #1 : 18.02.2014 19:00:41 »
   Сто літ не дописував у Смітник(tm), навіть згадав, що для певних персон у нас є Дуже Особлива група, що тілько тут і має право дописувати(котра наразі має 10 шановних осіб).

Тепер до суті мого ІМХО: жаден металхантер не був, не є і ніколи не буде перешкодою/загрозою для Шановних Дописувачів - дуже вже вони лякаються запитів про свій статус перебування тутко, "гаснуть" від фотовідеоапаратури та вірно поставлених питань.Не дай Боже проблема буде ескалована при них шляхом телефонування у місцевий відділок поліцаїв (якшо такий є) - отримують шалений butthurt унд конкретний shit bricks.

З.І. Не пробуйте цього у разі коли Вас є недостатньо багатого і(або) немає спеціяльних скілів
   З.І. №2 +linuxoid
Розшарити F VK G+
Resistance is futile