Автор Тема: Ракетні шахти в лісах Стрию  (Прочитано 7324 рази)

1 гість дивиться цю тему.

SHELTER

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
В п'ятницю ввечері подзвонив до мене Бодя і спитав чи не хочу я кудись поїхати,так як планів у мене не було,я звичайно,що погодився.Зранку із самого зрання здибалися на приміському з великами, бо ходити тамка є добрих 25 км,так підрахував Богдан,
отже,купили білетики,завалилися в електричку і погнали в карпатію.
Прибувши на перон,я одів камуфляжну форму"для захисту від болота і для маскування))"Проїхавши так кілометрів 5-10 в сторону дрогобича звернули по грунтові дорозі в сторону ракетних позицій.

Через 20хв дороги,бетонними плитами,ми на кінець таки під їхали ду тої галявини!
На перший погляд і не скажеш що там розташовані 4 вогневі точки для ядерних ракет "ДВІНА"
Ось такий вигляд,вона по ідеї,мала в робочому стані.

Ну і як таке не помітити,авжеш ми туди залізли,"в мене аж серце із грудей вистрибувало" чи то від радості за таку величну державу чи то від горя,що про*бали так державу.

Після обслідування тереторії,ми ще покидали камінці в ось ці здоровенні шахти.Здалеку,вроді нічого то й нема,а в середені цілий підземний комплекс (за розмірами щоб незбрехати як 3 ЛОЩИНИ)

Ось це з близька,правда фото з іншого ресурсу.

А то по тій фотці,можна уявити якої товщини залізо на ковпаках шахти і при цьому із вагою 200 тон,воно піднімалось,точніше висувалося,за 30 секунд.

Приблизно так їх туди везли,тому і недалеко воєнного призначення аеродром!

Будучи в повній бойовій готовності,ми залізли в надра підземних комунікацій.(противогаз для того щоб захиститися від тієї всієї хріні,що там була, ядерне паливо,метанол і тд.тп..і так башка цілий день після 3-ох годинної прогулянки боліла!

А ось це і є залаз наш"але вийшли ми вже через парадний вихід)"
Це місце для бочки із рідиною походу окислювачем!

Зразу ж ми попали в якусь таку кімнату.Там до речі глибина під 4 метри просто якимось чудом замерзла притому що на вулиці +9.

Блукаючи такими коридорами,що їх там безліч))ми знаходили все нові приміщеня їх певно там сотні!!!.
Дуже цікаве місце,було по самому центру,там сходилися 8 тунелів типу зірочкою,а по центру ліфт в гору!

А ось і на поверхні ця кімната до якої із самого "центру землі"вів ліфт!

А ще на свяких тех приміщенях було купа таких табличок, але вони мене навпаки притягують!)

Аеродром
A ще,після привалу гайнули,глянути як так аеродром.

Чесно скажу,потрапити на колись секретний обєкт та ще й із діючими ракетними установками було неваще ніж зайти в ашані у туалет!)))
але курча дивлючись фото ті що були у звіті про аеродром в стрию то там він цілий тобто пункт керуваннями польотом а в нас уже погорілий.Це здаєтся коли палили траву то за одне і цей ПКП спалили.

Я вважаю,що в принципі вилазка вдалася.Ще й по дорозі назад заїхали на аеродром,що вже була про нього тема, попрошу звичайно вибачення за те що неповноцінна інфа,але якщо комусь капець як буде цікаво,то пишить організуємо якось,ще одну таку вилазку,хотілось би пішу!
Ще окремо попрошу пробачення зате,що мало дуже мало фоток тай половина неякісних,бо фоткалося все з разряду "втикай яку хрінь а ну сфоткай я такого ще небачив, афігєть, диви як високо, прикинь що тут було"
Розшарити F VK G+
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
Re: Ракетні шахти в лісах Стрию
« Відповідь #1 : 02.03.2014 15:02:46 »
Ну по-перше - цей об'єкт описано от тут - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,1820.msg38412.html#msg38412

А от по-друге зараз напишу - треба більше часу, натхнення, хірургічних тампонів щоб спинити кровотечу з очей, відповідні таблетки протирвотні з жовтої аптечки та двокубовий шприц морфію щоб припинити приступи агонії через шокуючий біль по всій площі тіла.
Розшарити F VK G+

Drusja

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 214
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 02.03.2014 15:19:58 »
Таке враження, що молодим користувачам просто позакладало, чи як це назвати? Зауваження, які роблять досвідчені користувачі форуму, просто не доходять до їх розуму. Невже ви не розумієте, що вас просять?

Пишіть грамотно. Використовуйте розділові знаки, а ще на клавіатурі є така чарівна клавіша, як ПРОБІЛ, яку потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО ставити після розділових знаків.

P.S. Лесик +

P.P.S. А, що сталось з фотографіями? Про якість я читав, але невже з більшим розширення не склалося, або хоча б зробити їх клікабельними.
Розшарити F VK G+
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 02.03.2014 15:42:54 »
  Ти впевнений що комусь цікаво дивитися на "звіт", де:
1. Пара малят з'їздидо на об'єкти, звіти з яких є на цьому форумі
2. Ніяких пригод з ними не сталося
3. Фото конченої якості, на які гидко дивитися
4. Текст з купою помилок (коми з'явилися - подякуємо Лінуксоїду, але нажаль правильність їхньої появи недопрацьована)

А тепер велике заключення: їздите кудись - молодці. Але млять думай що, куди і як ти пишеш. Не можеш написати розумно - пиши цікаво (як роблять більшість журналістів). Не здатен писати правильно - пиши смішно, ніхто не докопається, заслужиш свою порцію плюсів. Взагалі не здатен написати цікаво та смішно - викладайте сотні якісних фоток, це здавна відомий лайфхак цього форуму. І таких "виходів" можна придумати сотні. Зганяв кудись - 10 разів перевір чи такий об'єкт є на форумі, якщо є - то допиши в існуючій темі якісь речі, які ще не були сказані.

Прошу перемістити тему одни великим шматком в смітник.

UPD: збрехав, ти зумів мене насмішити  ;D Убійца! Полюбому від будь-чого на закинутому об'єкті тебе врятує пєстік і тридцятилітній протигаз  ;D Ще й в ментовському блакитному камуфляжі ти ну просто невидимка  ;D

Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #4 : 02.03.2014 18:24:46 »
  Ти впевнений що комусь цікаво дивитися на "звіт", де:
1. Пара малят з'їздидо на об'єкти, звіти з яких є на цьому форумі
2. Ніяких пригод з ними не сталося
3. Фото конченої якості, на які гидко дивитися
4. Текст з купою помилок (коми з'явилися - подякуємо Лінуксоїду, але нажаль правильність їхньої появи недопрацьована)

Я знаю... Чогось не певен, що одразу в Смітник(tm) варто переміщувати. Згадалась мну ось ця стара-тру-епічна-тема, пахне її гарним продовженням
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

linuxoid

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 167
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 02.03.2014 18:43:36 »
Звіт клас! Я про пунктуацію промовчу, вчителька рідної мови вам суддя.
А от щодо фоток, то їх треба трохи зменшити, наприклад до розмуру 1Х1 піксель, гірше точно не буде.
Розшарити F VK G+

Олесь

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 336
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 12.11.2014 20:29:26 »
Добре, що зберегли звіт.Завдяки ньому я за 10 год. відвідав 2 цікаві об'єкти.(Ракетні шахти під Стрийом і Моршином)
Добирався електричкою і автобусами + переходи по 4км.+4км. назад.
Битонний бункер на КПП.В стелі отвір для вентиляції.Знайшов його випадково виглядав як звичайний пагорю з деревами. З протилежного боку бетонки Австрійсько - Угорське кладовище з часів першої світової війни.

За 1,5км. в глибині лісу побачив машини.Ішов і думав чи варто наближатись, можливо розбірки криміналітету або що. Що могли забути кілька авто в глибині лісів. Але CZ83 9мм. грів душу і нехотілось повертатись. Підійшовши ближче побачив 2 наряди міліції. Привітавшись:
- Добрий день хлопці, чого мерзнете в такій глушині?
незнаю за кого вони мене прийняли але запитались яку ділянку лісу я маю прочисати.
Виявляється хлопці з Дрогобицької міліції прочісують ліси (бачив блокпост львівських перед Дрогобичем) когось вбили чи грабанули і скрилися в лісах. Я поспівчував їм, взяв наводку на розшукуване авто, і номер телефону (кобуру на поясі бачили, але за документи і зброю нічого не питались, мабуть прийняли за свого) сфотографувався і рушив далі.(молоді від обєктиву швидко поховались)
Це вже 4 раз подібна ситуація)
1.Наряд прикордонників в Поповичах.
2.Наряд міліції 4 чоловіка в Сприні викликали з Самбора після стрільби по деревах, доповіли львівські пластуни.(відпочивали поблизу)
3.Доти під Червоноградом на території шахти (воєнізована охорона стратегічного обєкту).
І всі рази нормально закінчилось. Люди як люди якщо до них полюдське то і вони також.

Руїни казарм, адмінбудівель.

Сходи вивезли на якусь будову.

А оці все що залишилось від 4 шахт, командного бункера, 3 рівневих підземних поверхів біля кожної шахти. Тепер тут буде свиноферма закордонного власника, будівництво почнуть навесні. І це в 3км. в глиб лісу.І це все за одне літо.Теж саме чекає на Моршинські ракетні шахти вже цього літа.

Металхантер - бачив таких двох. Розмовляв з ним хвилин з 10. Цілком номальна людина, знає будову шахт, тунелей під ними, казав по 100т. заліза професійно добували з битону за день важкою технікою. Попередньо повністю осушивши шахти, битон скидували в шахти. Робочий інструмент його молоток, зубило на арматурній ручці, лопата. 1кг. металу - 2 грн. за день наколупує з битону 10-15кг.Тяжкий і мізерний заробіток.А його ще 4 км. нести на плечах.

Спуск в тунелі.(затоплено)

Рештки повітрязабірників.

Провал в підземні коредори.

Спуск в нижні рівні.

А в глибині нажаль недоступні ще 3 підземні поверхи.

Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне