Автор Тема: бомбосховище...БОМБОСХОВИЩЕ?!?!??? (© 24Канал, ICTV, CTБ, ТРК Україна)  (Прочитано 5493 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Lesyk

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 227
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
У понеділок ввечері зконтактувала зі мною журналістка 24 каналу - хотіли зняти бомбосховища Львова.
Зібралися у вівторок зранечку - я, Soulstorm, команда 24 каналу - і ми вирушили у бомбосховище, що на Садовій. Там виявилося підтоплено (не глибоко, але все-одно не комфортно, бахіл в нас не було), тому ми не продовжили інстал. Та, впринципі, це було не так важливо. Ми вирішили залізти в інше, де сухіше та мальовничніше - але на підступах до нього нас зустрів високий жирний хач (охоронець стоянки), котрий не міг звязати нормально речення, у котрому було б трошки більше ніж 2 слова (і то щоб сумарно не перевищувало 8 складів), верещав, виривав з рук журналістів їхні посвідчення... дурнувата, хоча весела ситуація. Ми намагалися вирішити це питання з безпосереднім керівництвом даного об'єкту - але це потребувало більше часу, ніж ми могли б на це потратити. Тому дуже не заморочувалися, а відправилися на один дуже цікавий об'єкт, що належить одному держпідприємству, де зараз працює близько 50 чоловік (а ще 20 років тому там було майже 1000 працівників  :-\), де було чудове, хоч і пошарпане - але доглянуте, сухеньке, світленьке бомбосховище. Там і відзняли весь сюжет.

От посилання на сюжет (ті, хто здогадуються про його місцезнаходження - будь ласка, не коментуйте у відкритій темі): http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?na_lvivshhini_pereviryayut_bomboshovishha&objectId=81470

Власне отриманий сюжет дуже мало передає цього гарного бомбосховища, але в цьому немає вини журналістів - саме на цю тематику було виділено вкрай мало часу. Ну і мені ще треба вчитися і вчитися говорити на камеру  :)

Ну на цьому розповідь можна завершити, я попрощався з Soulstorm-ом, подивився серію серіалу "Справжній детектив" з Метью Макконахі в головній ролі, погамцяв, поринув у лоно снів... і мене зненацька (ну наскільки це слово доцільно використовувати щодо хроплящого мене о п'ятій вечора посеред підлоги) розбудив дзвінок з невідомого номеру.
Коли після 2-ох хвилин діалогу (тобто коли мені шось розказували, а я нічого не міг спросоння розібрати і лише угукав) я зрозумів, що зі мною спілкується журналістка ICTV, "Надзвичайні новини", вони також хочуть зняти матеріал. Я погодився, ввечері поспілкувалися з Soulstorm-мом, вийшли до консенсусу що будем показувати або Садову, або ще одне паскудне, жахливо затоплене сховище Автонавантажувача.
На наступний ранок ВНЕЗАПНО виявляється, що окрім ICTV ще хоче зняти матеріал СТБ, паралельно до цього мені регулярно приходять смс від ТРК Україна. Ну о*уїти млять, тєлєзвізда найух. Після швидкого обдумування ситуації я прийшов до думки, що Садова, котру оточують сотні малих підприємств немає великого сенсу відвідувати з трьома групами журналістів. Тому обрали наступний варіант, адже він знаходиться на деякій віддалі від подібних споруд, охорони, хоч він і затопленіший, і всередині там порожньо.
Ми походили по затопленому бомбарі з операторами ICTV та СТБ, розказали що знали, впринципі було весело та цікаво.

В результаті коментарі каналу ICTV давав Soulstorm -  от посилання на ролик: http://kriminal.ictv.ua/ru/index/view-media/id/57508
Я ж коментував для СТБ. Покіщо цей ролик я не знайшов, додам коли він з'явиться.
А от ТРК Україна - солідні мужики, тому їхній інстал обійшовся заходом журналіста на 15 см у воду та 2 реченнями тексту. Не знаю чи взагалі є сенс це відео шукати та додавати сюди.
Але, впринципі, не нам судити їхню роботу, вони ж виконують узгоджені з власним керівництвом дії, нічого їм зайвий раз ризикувати своєю чистотою та здоров'ям дорогої камери та іншого недешевого обладнення.

Ну що ж, я познайомився з цікавими людьми, весело провів час, заробив бонусних 7 грн 15 коп за вхідні дзвінки операторів, відмінних від істиннорасововірноголагучогонетягучогоЛАЙФу.
Soulstorm заслуговує файної пачки плюсів, адже проявив себе цілком адекватним та розсудливим посоном
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1050
    • Перегляд профілю
Сюжети класні обидва, ви молодці!

Новини на СТБ щойно закінчилися, сюжету про бомбосховища не було. Може завтра покажуть...
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Однозначно молодці, сплюсив

Цитувати
Ну і мені ще треба вчитися і вчитися говорити на камеру
Та ну, як на мене у тебе прекрасно вийшло.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Synoptyk

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 126
  • Давай краще припустимо, що вона не впаде.
    • Перегляд профілю
Бачив перший сюжет. Те що це від EXPLORERa здогадався по напису на футболці.
На ЛЯПІ (я викладав світлини) цілком пристойне та охайне бомбосховище. При потребі можна спробувати водити тевешників і туди. Принаймі з сторони "завгоспа по бомбіку" заперечень точно не буде. А з керівництвом можна переговорити. Цілком адекватні люди. Просто майте на увазі.
Розшарити F VK G+
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Передивився сюжети, молодці. Майбутні телеведучі!

Мені теж подзвонила журналіст, але з Високого Замку. По тому ж питанню, бомбіки. Каже, що це зараз у всіх ЗМІ така тема :) Моя думка така: нема і не потрібно мати.

Бомбосховища задумувалися для того, щоб у випадку війни між двома ядерними державами персонал підприємства пересидів там найруйнівнішу фазу вибуху, вийшов і ще кілька днів продовжив працювати на оборонну промисловість. Цивільне населення в разі загрози атомного вибуху повинно було просто покинути міста і роззосередитися по країні, тоді проти них неефективно використовувати ядерну зброю.

Україна - не ядерна країна і стріляти по ній не будуть. Але у випадку загрози ядерного удару Україна все рівно не має чим відповідати. Тому нема сенсу продовжувати війну і тримати людей на підприємствах. У випадку загрози атомного удару нам потрібно здаватися. Відповідно, всі люди розбіжаться по лісах і горах. І відповідно запускати в Україну ядерну бомбу не буде мати сенсу бо це просто марнотратство, відповідно знову ж таки стріляти нема сенсу. :) І ніхто не буде цього робити, хіба що з вредності.

У випадку звичайної війни із застосуванням авіабомб і автоматів калашнікова, що сидіти в бомбосховищі, що в себе в підвалі - однакова ефективність. В підвалі навіть спокійніше, як на мене бо свій.

У випадку застосування хімічної зброї проти цивільного населення в містах, бомбосховища особливо не врятують нікого, бо фільтруючі елементи розраховані затримувати радіоактивні частинки з повітря, а не боротися з Зарином чи біологічними бацилами. До речі, фонити від фільтруючих еелментів  теж мало б порядно в разі чого :) Ну і навіть якщо б вони були нові, їх ресурс обмежений кількома днями. Так шо все сумно.

Всі ці бомбіки - це була ілюзія безпеки. Вони мають сенс для військових обєктів як ото під Цитаделлю чи командних пунктів. Коли персонал має в умовах війни функціонувати і віддавати прикази. І то вони всі з замкнутою системою рециркуляції повітря як було в бункері на Міжгірї. А не просто з баняками повними вугілля. Зрештою, в німеччині бомбіки переобладнують на житло, в Штатах їх просто ніхто в нові будинки не ставить.

У випадку реальної загрози війни можна або:
- Йти воювати
- Втікати у Польщу. Всього 100 км, година їзди. У випадку війни ми маємо статус біженця і віз не потрібно.
- Втікати в ліси, гори прихопивши побільше харчів.
- Лізти у свій підвал і труситися зі страху під час бомбардувань

Це моя думка яку я висловив журналісту. Має вийти в четверговому номері.
Розшарити F VK G+
курча

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1224
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Тішусь за молоде покоління.
Лесик вже давно не школоло, не не... ;D

Абнімашки і плюсики в карму обом ;)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Dexter

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 146
    • Перегляд профілю
Доречі, у бомбосховище на Зеленій/Вашингтона ще можна потрапити? Чи хтось вже переобладнав його собі у підвал?

Просто прикрите добротною колодкою=)
Ключі певно в охорони=)
Охорона-вуйко з котрим думаю буде не дуже важко договоритися=)

Лесику і його товаришу +
Розшарити F VK G+
Pride

romanlv

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
Дійсно, влада як завжди не дбає, гроші кладе в кишеню, а потім все одно нікого навіть не звільнять...
Розшарити F VK G+

STALKER

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Explorer.lviv.ua знову на ЗІКу. В головних ролях Фозі і Sunkatalano. Дивитися приблизно з 24 хвилини.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=40zLoytgmoc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=40zLoytgmoc</a>
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1050
    • Перегляд профілю
А сюжети на Інтері і СТБ так і не виходили в ефір?
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
Через деякий час,після "екскурсії" ЗІКу, мені зателефонували з Нового Каналу.Така собі Глужко Марія. Я звичайно погодився зустрітися з ними. Зі мною пішов SHELTER, Sunkatalano і ще один знайомий. З самого початку я їх попередив, що зніматися не буду, а тільки познайомлю їх з ведучою і спокійно повернусь додому. Але все таки вирішив з ними пройтись до Садової. Це було того варто, давно я так не сміявся ;D Чого тільки варті її червні штанішки в яких вона лазила ;D Але, самий сік,був ще попереду. Як виявилось, репортер - бідолаха, в Лощині провалилась по пояс у воду. ;D
І ось, вчора вийшов їх репортаж ;D ;D Ну,сама його назва мене вже вбила! :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=y3R6xFiVcuE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=y3R6xFiVcuE</a>
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
   Ну Кляйна дійсно там під замовлення шили - на території швейна фабрика (будинок, що виходить на вул. Зоряну). До-речі, у Львові багато чого брендового під замовлення популярних брендів штопається- ця ж ВАТ "Тротолла" на Тобілевича чи ВАТ "Прогрес" на Жовківській. Це основний заробіток таких компаній, робиться це цілком офіційно. Такий собі аутсорс.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1050
    • Перегляд профілю
Сюжет якийсь розважальний получився) А щодо репортерів (та й інших осіб), то добре було б їх заздалегідь попереджувати про небезпеки, які чекають попереду. І постаратися допомогти їм зі спорядженням.

Отут написав маленький мануал про додавання відео на форум, може комусь згодиться.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Машиніст

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
Бомбосховища задумувалися для того, щоб у випадку війни між двома ядерними державами персонал підприємства пересидів там найруйнівнішу фазу вибуху, вийшов і ще кілька днів продовжив працювати на оборонну промисловість. Цивільне населення в разі загрози атомного вибуху повинно було просто покинути міста і роззосередитися по країні, тоді проти них неефективно використовувати ядерну зброю.

Україна - не ядерна країна і стріляти по ній не будуть. Але у випадку загрози ядерного удару Україна все рівно не має чим відповідати. Тому нема сенсу продовжувати війну і тримати людей на підприємствах. У випадку загрози атомного удару нам потрібно здаватися. Відповідно, всі люди розбіжаться по лісах і горах. І відповідно запускати в Україну ядерну бомбу не буде мати сенсу бо це просто марнотратство, відповідно знову ж таки стріляти нема сенсу. :) І ніхто не буде цього робити, хіба що з вредності.

У випадку звичайної війни із застосуванням авіабомб і автоматів калашнікова, що сидіти в бомбосховищі, що в себе в підвалі - однакова ефективність. В підвалі навіть спокійніше, як на мене бо свій.

У випадку застосування хімічної зброї проти цивільного населення в містах, бомбосховища особливо не врятують нікого, бо фільтруючі елементи розраховані затримувати радіоактивні частинки з повітря, а не боротися з Зарином чи біологічними бацилами. До речі, фонити від фільтруючих еелментів  теж мало б порядно в разі чого :) Ну і навіть якщо б вони були нові, їх ресурс обмежений кількома днями. Так шо все сумно.

Еххх... Значть не так, а десь трохи по іншому :)

1. З початку 60-х років кількість зарядів США , а наприкінці 60-х і СРСР дозволяла гарантовано знищити супротивника. До радіоактивного попелу (с)  ;D Так що якщо хотьсь і відсидівся в сховищі -вилізати було б просто нікуди. Промисловий потенціал (разом з містами, де він розміщений), вибивався з запасом, зарядів би не шкодували. Хоча хтось все ж врятувався б. Невідомо лише - навіщо )) Не знаю як щодо Сибіру, а Україну випалили б вщент - надто багато заводів/військ/АЕС/іншого, що не може не бути ціллю.

2. Куди будуть стряляти - ніхто не знає. І наявність/відсутність ЯЗ - не показник абсолютно. Чого варті міжнародні гарантії - ми вже бачили.

3. При звичайних бойових діях в сховищі все ж безпечніше. Підвали будинків - потенційна братська могила - прикладів багато: Гамбург, Кельн, Дрезден, Берлін тощо. Скрізь підвали переобладнувались під сховища, але сенсу було мало - будинок валився, залишаючи мешканців сховища під палаючим завалом. Або ще веселіше - бомба проламувала поверхи (актуально для старої забудови), і вибухала безпосередньо в сховищі. Ну тут хоча б нічого не встигнеш зрозуміти )))

4. Хімічна зброя - вельми неефективна. І на озброєнні її вже й не лишилося. І те саме сховище з простою ФВУшкою - абсолютно проти неї надійне.
Розшарити F VK G+
Jedem das seine

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1224
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Сюжет мені сподобався, ржачний і гарно відображає реалії.
Молодці.  Але швидше червоні штанці і режисери))
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Сюжет мені сподобався, ржачний і гарно відображає реалії.
Молодці.  Але швидше червоні штанці і режисери))
Сюжет на мою думку - повне УГ, смішного ніц не побачив, хоч змушував себе.А реалії, так, частково відображає.Жорстока реальність значно гірша.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile