Автор Тема: Фантастичний роман "Втрачені дні". У романі присутній об'єкт "Лощина"!  (Прочитано 1600 разів)

1 гість дивиться цю тему.

basfer

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
Доброго дня! Вийшов у світ фантастичний роман "Втрачені дні".

Це така собі суміш ксенофантастики, постапокаліптики та кіберпанку.
Про сам роман можна почитати тут http://avtura.com.ua/book/1324/ і тут http://www.ukrfantclub.com.ua/statti/interv-u-z-oleksandrom-dmitrovskim-z-privodu-vihodu-knigi.   
Якщо виникли любі питання по книзі - звертайтесь в приват.
Книга вже в продажі. Зручний кишеньковий формат
Мушу зазначити, що свій останній вилаз у "Лощину" (біля стірлецьких стендів), я здійснив у 9-му класі (2000 рік). Це були захопливі вилази, які запам'яталися на все життя. Пам'ятаю, як ми втікали від воєнних, які йшли нас ловити))) Тепер, мабуть, взагалі нікому діла до того об'єкта нема.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Воєнних(себто військових) там не було далеко задовго до 2000 року.Не було їх там і подавно 1996 року коли я вперше там був.Були лише усякі *хантери(BottleHunter'a не було),купи сміття, цілі кабелі у центральних тунелях та дерев'янний настил над ними у 95? випадків.Було сухо, води не було.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

basfer

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
Та були чи не були, але ми дали драпака від солдат, які наближались до нас, коли ми з Лощини вилазили :) 
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Та були чи не були, але ми дали драпака від солдат, які наближались до нас, коли ми з Лощини вилазили :)
   Що означає були чи не були? Тоді навіщо про це писати взалалі? І яке відношення Ви маєте до книги? Ото поглянеш на Ваш перший допис - і починає складатися враження, що Ви безпоседній учасник неймовірного екшену у 2000 році, коли ще локація була неймовірно засекречена, а Ви та Ваша команда,використавши надлюдські здібності та мега-скіли пробрались туди, щоб зараз нам про це розказати...Це наголошую ІМХО.
   Правдивої інформації про Лощину і так вкрай мало, тому можемо собі лише уявити який додатковий боян може зявитись у майбутьому, коли певна особа із Вашого допису зрозуміє, що у 2000 році там ще солдати на службі були. Зрозумійте, у мене не було б жодних претензій до викладеної інфи, якщо б було дописано, до прикладу у такому стилі: коли я був 9-у класі (рік 2000) ми із колєгами вирішили непалено випити пива, щоб батьки не спалили.Для чого було обрано покинутий об'єкт "Лощина".На жаль, вже після першої розпитої фляшки, нас було виявлено підрозділом ППС, що ззовні схожі на військових (а по пиву - навіть дуже).А ще вони мали великого та злого пса....
   Маю надію, що викладене вище повинно бути вкрай зрозумілим.Також, очікую на відповідь (речення із першого абзацу,що мають знак питання на кінці). Наперед вдачний за оперативну відповідь.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1055
    • Перегляд профілю
Топікстартер - авторцього роману, це його перша робота. Напевне, через зайву скромність він цього не згадав. Книжку зараз якраз читаю, цікава. Про те, що буває, коли на Львів нападають агресивні прибульці))) Більше спойлити не буду, бо іншим нецікаво буде  ;)

а щодо Лощини - це я попросив написати про досвід відвідування Епічного Дігерського Об'єкту.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Топікстартер - авторцього роману, це його перша робота. Напевне, через зайву скромність він цього не згадав. Книжку зараз якраз читаю, цікава. Про те, що буває, коли на Львів нападають агресивні прибульці))) Більше спойлити не буду, бо іншим нецікаво буде  ;)

а щодо Лощини - це я попросив написати про досвід відвідування Епічним Дігерським Об'єктом.

А у топікстартера язик всох, що не може відписати тут? Дійсно дуже скомна персона(чого не скажеш про його приватне повідомлення, зміст котрого вважаю за непристойне піддавати публікації).Отож дописувач наразі отримує суворе попередження, у разі повтору бан.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile