Автор Тема: Чергове пусте сховище або курвашозахрєнь  (Прочитано 1694 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Xaolas

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 264
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Однією, досить темною, ніччю закортіло мені подихати свіжим повітрям. І, на диво, пам'ять змалювала мені один об'єкт, який давно вже хтів відвідати, але було лінь. Тому, не довго думаючи, йду туди. Пропустимо непотрібний опис того, як я добрався - отже, зустрічає мене сховище своєю пустотою. Але, на щастя, світло працює і можна розпочати фотодрочити

Перший зал, фотографую прямо від входу

Ліва герма - наш вхід

А поруч з правою, яка веде в аварійник, можна побачити ФВУ

Невеличка, зручна кімнатка

Проходжу в наступний зал. Тут мене трохи поперло і я почав фоткати його з різних кінців.

Звідси можна було попасти до ще одного вихода, а також в кімнатку, яка, певно, слугувала місцем начальника по цьому сховищу

Повертаючись в перший зал, обходжу кімнатки, які лишилися - це кімната з запасами води, туалет і насосна

Не сфотографувати туалет в сховищі - дарма сходити туди :) Тому роблю знімок і його

А от остання кімната, насосна, і дала альтернативну назву темі. Так як електрика була підключена і майже всі лямпочки працювали не важко було здогадатися, що і насос теж "живий". А води в ямі для ґрунтових вод було якраз майже врівень в з підлогою. Тому коли я спробував наступити на якусь дошку, що плавала там - включився насос. З гучним ревінням, ніби зараз сам всесвіт зараз лопне в цій кімнатці. Не витримавши цього мій ручний телепортатор включився сам по собі і я, з добрячою лайкою, в ту ж секунду вже валявся за територією об'єкту, поступово розуміючи, що там насправді сталося

Обговорення
Розшарити F VK G+