Палац графа Бадені, Буськ

Автор Bottlehunter, 08.10.2014 22:10:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Побачив якось в контактівській групі Закинуті місця. Самбір фото із закинутого палацу в місті Буськ. Спільнота ця, до речі, чи не єдина з тих, що мені доводилося бачити на просторах ВК, де нема школоти, а тексти написані цікаво і грамотно. Якщо автори нас читають, хочу сказати "файно дякую" за те, що ви робите.

Створив тему в планах, двісті тисяч (або десь коло того) людей сказали, що їдуть точно і ще сто п'ятдесят, що 50/50, вібачєйте за тавтологію. Потім хто захворів, хто проспав, а були ще й такі, що в них несподівано сильно розболівся палець на нозі. В результаті з електрички в Красному злізли я і Друся з дружиною.Так склалося історично, що залізницю до Буська не протягнули. Від залізничної станції Красне сюди 5 км пішки. Або 4,5, якщо їхати ровером "Україна". Якщо озирнутися назад на половині дороги, можна побачити одноповерхову забудову містечка і височенні антени Об'єкту 811.До цієї фотки мав бути псевдогумористичний коментар про "нуль жидів", але оскільки він боянистий, то не буду писати. А фото з єврейського цвинтаря в Буську викладу в темі про цвинтарі Західної України, коли прийде на то час.На територію колишньої військової частини, де й розташований палац, втрапити  не так легко. Треба обійти з тилу, відкрити таємні дверцята, сказати чарівні слова і тричі махнути чарівною паличкою. Нас на територію провів місцевий дядько, продавши по дорозі за грубі гроші два комплекти листівок зі старими фотографіями Буська.

Можливо, саме через нетаквжейлегкодоступність палац непогано зберігся, а кілька годин за дослідженнями підвалів, даху і тисячі кімнат минають непомітно. Ось кілька знимок.Двір, як він виглядає з балкону

Лев біля входуСтатуя на фасаді

Особливо сподобалися збережені дерев'яні сходиМаленькі віконечка на горішньому поверсіГорище

Вихід на дахПідвал, на закускуІнші будівлі колишньої ВЧ не такі цікаві, типовий совок-стайл. Хоча є такі місця, що дуже содобалися б декому з наших дослідників. Якщо ви розумієте, кого я маю на увазі  ;)Дуже гарне місце. Атмосферне і збережене. Якщо будете в старому палаці, будь ласка, зробіть все можливе, щоб він таким і лишився.

Традиційні посилання:

Обговорення.

Мапа.

Альбом. де є більше фото.

А ще Буськ знаменитий тим, що поблизу місцевого парку Полтва впадає в Західний Буг. Там, де чорна лінія - то вода з львівської річки, ще не встигла розмішатися з Бугом)))

Най жиє Гуцулія!

Drusja

Ще кілька фото:

В'їздна брама


Герб над парадним входом


Тераса


Ліпнина на стелі


Котли. Specially for :-)


Альбом
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Джел

Дякую Bottlehunter за хороші слова. Ми раді старатися  :)

53 Гості, 0 Користувачів