Автор Тема: Львівський Автобусний Завод (ЛАЗ)  (Прочитано 20458 разів)

1 гість дивиться цю тему.

RIDER

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
привет ...меня зовут артём.я из росссии...этим летом был во львове я там каждое лето...у меня там родители живут... и тоже ударился в диггерство.
начал с небольшого подвала на липовой аллее в парке... потом бункер лощина...
потом стрельбище внизу этого бункера там тоже есть подземный тоннель.
так вот однажды когда шел к своим друзьям на стрийскую и по стрийской мимо автобусного завода... заметил что он совсем заброшен... окна в цеха разбиты и тудда можно попасть прямо с улицы...посветил дуда фонарикоом посмотрел и увидел там клёво...есть смысл там полазить...ещё через ворота завода я увил что там стоят очень старинные здания.
на вид века 18 .но попасть туда так и не смог так как близился отъезд в россию, не было времени.
может быть у когото возникнет желание полазить там!!! мне объект показался довольно интересным.
если ребята кто нито пойдёт буду рад увидеть фотки.ны мыло-buriy.90@mail.ru
на след лето планирую снова во львов..может встретимся и куда нито вместе сходим.
заранее спасибо!!!!!
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Re: автобусный завод...
« Відповідь #1 : 12.09.2009 14:21:33 »

До Райдера: молодець шо лазив. На рахунок Автобусного заводу - то це ще цілком діючий обєкт з охороною, працівникіми які ходять на роботу і все таке. Закинуті там лише кілька цехів. Навіть ше автобуси досі стараються випускати! Троха про старовинні будівлі на його території можеш почитати тут А чо раніше ніц не писав і не підписувавсі на якусь спільну вилазку?

ПС: В якості виключення лишаю пост на російській мові, розуміючи шо правилам він суперечить тільки формально, але не ідейно. Адже автор української мови, скоріше за все, не знає. І звинувачувати його в цьому не можна.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #2 : 12.09.2009 14:43:54 »
  якась його частина працює дійсно до сих пір, ІМХО не більше 10%. Може хто пригадує історію піврічної давності, коли працівники заводу заблокували вул. Стрийську протестуючи проти невиплати зарплати за 4-и місяці? Думаю з того часу там сі ніц не змінило. Принаймні колєга із корпорації "Інком", котра ставила їм окрім серверів та активного мережного обладнання, також систему відеонагляду каже шо вже пів року не можуть заплатити останній транш у 60 тис.грн. за власне відеонагляд. При ціні проекту, котра вимірюється мільйонами - 60 тис. грн. для такого заводу просто копійки. Але і їх немає...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #3 : 12.09.2009 14:54:42 »
Я колись робив плату високовольтного перетворювача для лазера. За неї також не заплатили :) Але то не означає шо завод не працює, просто жлоби вони от і все. А лізти там справді є де, особливо не з тильної сторони, паркан досить хилий. ВИбрати свято, запастисі гоірвкою і вйо вперід! Головне на очі відеонагляду не попадати.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #4 : 12.09.2009 15:09:56 »
хм, насправді ситуація на заводі тільки на руки нам. Тра буде йти як час дозволить
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #5 : 12.09.2009 15:29:26 »
А ти мож в свого знайомого пробити карту, де той відеонагляд стоїт? Чи так як в нашому офісі, напрямлений на БМВ власника, чи шось мо трохи по території.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #6 : 12.09.2009 15:31:52 »
спробую звісно  :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Dexter

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 146
    • Перегляд профілю
Re: Автобусний Завод
« Відповідь #7 : 23.09.2009 09:14:22 »
   На ЛАЗ без блату або без синців і покусаної попи тяжко попаасти=(
Через головний вхід тебе не пропустять це полюбому.
На задньому вході сидить переляканий дядько який вічно повторяє шо то всьо грузинів і шо він не може нас впустити(навіть за фляшку)
А якшо через забор то можна получити зарядом солі в попу  або почати займатися бігом разом з їхніми собачками.
Розшарити F VK G+
Pride

Romchick

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 23.09.2009 17:25:38 »
Пролазив на ЛАЗ приблизно рік тому. Залазив через діру в вікні того цеху, що на Стрийській. По ньому можна полазити, але вночі, а дальше - купа охорони і собак, мені пройти не вдалось.
Розшарити F VK G+

Dexter

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 146
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 23.09.2009 22:05:10 »
Ехххх та тиж навіть 10% самого заводу не облазив.шоб повністю його обдивитися тре домовлятися..але не знаю з ким=(
Розшарити F VK G+
Pride

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #10 : 18.01.2010 13:44:01 »

На річницю форуму дівчина вирішила зробити мені подарунок і зорганізувала мандрівку на ЛАЗ - обєкт цікавий та зовсім ще не досліджений. ЛАЗ зараз складається з трьох адміністративних частин. За любязної згоди Тараса(Охоронця) ми облазили одну з них. Що де є позначено на карті. Здається мало - але згадайте скільки то займає місця вживу і Ви зрозумієте - навіть тут лазити є де! також він пообіцяв домовитися за іншу, пофоткати церкву.

Тарас бере дебелу палицю і ми йдемо на територію заводу. "Це на випадок якщо хтось зустрінеться", пояснює він. Виявляється тут полюбляють ночувати бомжі, один раз в нього навіть кидали цеглою. Ліхтариками, балончиками, кийками та іншими спецзасобами власник їх не постачає. Та й обходити територію теж не потрібно. Просто ночувати собі в будці та й усе.

Йдемо в найбільший корпус де колись збиралися коробки передач. Всі станки, обладнання винесли. Та по кабінетах полишалося ще багато всяких плат, електрорадіоелементів, є кілька ящиків з протигазами. Все ж таки наявність охорони забезпечує певний рівень закритості, тому дроти зі стін, вентиляцію і ще багато чого ніхто не повидирав. В одному з залів видно розписи на стінах які мали б емулювати великі красиві вікна вікторіанської епохи.

Ліземо на дах - основна родзинка мандрівки. Цікаво поглянути на ЛАЗ зверху, пофотографувати Львів з незвичного ракурсу. Дах повністю засипано товстим шаром снігу, ступаємо обрежно. Нам відкриваються незвично красивий вигляд на Високий замок, на фоні масивного крану та червоного неба. Гігантських розмірів сихів, що більше скидається на ілюстрації фільму жахів, де показують житлові квартали майбутнього. Красиво виглядає освітлене подвіря бетонного заводу та перехрестя Стрийська-Наукова. Тарас попереджає жеби ми не світили в сторону іншого ЛАЗ-у, бо тамті охоронці можуть навіть вистрілити.

Вертаємся назад і йдемо в сторону довгого корпусу, що розміщується зразу паралельно вулиці Стрийській і в вікна якого всі ми заглядали. По дорозі заглядаємо в гаражі з ямами, лде проводили ТО автобусів. Цікаво дивляться ворота корпусу, забарикадовані ніби назавжди, ще енстарі оголошення за 2009 рік. Але зараз там все пусто, хоча за моєї памяті було ще багато станків, бачив через вікна. запамяталася фотографія зі столом, заваленим тисячею чорно-білих фотокарток робочих. По дорозі назад зауважуємо неймовірно великих розмірів вентшахту. Всередину вхід прикритий решіткою. Але видно що йдуть труби теплотраси а попри них - коридор, по якому вільно може пройти людина. Лишаємо цей кусок недослідженим за браком часу. Також знаходимо відкритий резервуар з мазутом 4 на 4 метри, закопаний прямо в землю. Згадується як колись тут були великі пожежі.

Прощаємося і Дякуємо Тарасові за екскурсію. Рідко попадаються настільки привітні охоронці. Думаю це не остання наша мандрівка на цей обєкт.

Всі 63 фото тут
Розшарити F VK G+
курча

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 459
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 18.01.2010 13:52:24 »
Жирний плюс. Попробую напрягтися, жеби екскурсію зробили вдень. Перше фото просто як з якогось анімешного фільму :)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #12 : 18.01.2010 13:55:39 »
+, дуже дякую, супер-гарно!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Dexter

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 146
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 18.01.2010 15:05:57 »
Вау гарно складена розповідь і гарні фотки=)
+ від мене=)
Розшарити F VK G+
Pride

zelja

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 254
    • Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 18.01.2010 15:41:21 »
Українськими словами "Очманіти"
+ звісно !!!
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #15 : 18.01.2010 15:54:54 »
Великий +,  класний звіт!
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Forest

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 2
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 18.01.2010 16:51:21 »
Гарно, аж захотілося туди :)

Особливо торкнула передостання фотка, настільки символічна! Пряме віддзеркалення долі працівників ЛАЗу, по яких потопталися, коли свідомо розвалили свого часу одних з найбільших заводів Європи. Без натяжки претендує на фото року!
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Re: Львівський Автобусний Завод (ЛАЗ)
« Відповідь #17 : 18.01.2010 17:22:52 »
Дякую всім за плюси. Так, стіл завалений фотками справив на всіх враження. Ше на ньому коробка доміно лежала. Мож в пікасі глянути. Теж гарно. Назагал охоронець казав шо недавно автобус випустив аж ДВА автобуси. Вдумайтеся, всього навсього два автобуси і то ставиться як досягнення.

Моя особиста думка відома всім - виробництво в Україні неможливе. Є Китай, що випускає якісніше та краще. І всякі Богдани і тому подібне зроблені на 90% на готовому шассі існуватимуть лише за умови заставляння підприємців купування своїх автобусів під загрозою позбавлення ліцензій.

В нас це сфера послуг, с\г, природні ресурси і звісно ІТ. Але не машинобудування, випуск електроніки і тому подібне

Розшарити F VK G+
курча

VeNick

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 73
  • ДТГО "Львівська залізниця"
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
« Відповідь #18 : 18.01.2010 17:31:10 »
в цеху який зображений на третій фотці швидше за все проводились зварювальні роботи. Такий самий цех і в такому ж стані я бачив на Львівському експерементальному заводі, колись той цех був заставлений станками, а зараз там фарбують вироби
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Forest

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 2
    • Перегляд профілю
« Відповідь #19 : 18.01.2010 18:30:37 »

Моя особиста думка відома всім - виробництво в Україні неможливе. Є Китай, що випускає якісніше та краще.
За совка могли, а тепер ні? Мені здається, що м'які ЛАЗи з комфорними бамбетлями 70-х були якісніші за якісь там сюнь-хіао чи це якісь дирчики з пластмаси, що їздять не більше 20-30 тис км і не підлягають ремонту. Але то не до теми, за що наперед сорі.
Розшарити F VK G+