Автор Тема: Каналізаційна річка Jasie?  (Прочитано 981 раз)

1 гість дивиться цю тему.

Xaolas

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 265
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Каналізаційна річка Jasie?
« : 19.11.2015 23:23:56 »
Ще одна історична річка, яку мені довелося відвідати за час перебування в Польщі.

Сама система представляє з себе, нажаль, каналізаційний колектор, а не річку. Більше би хотілося пройтися суто по річці, в якій немає туману і неприємного запаху. Але, нажаль, саму річку пустили в незручному колекторі. У якого, до того ж, виявился занадто тяжка решітка, яку я підняти сам не зміг. Про ці решітки вже колись непогано написав Фляшкохантер, назвавши їх мишоловкою для діггерів.

Мені в правий колектор, з лівого вдалося зробити тільки одне фото поставивши камеру на решітку.

Великий плюс цієї системи в тому, що зразу після входа в портал починається нормально-прохідна частина. Розмір десь 3 на 3 метри. Вигляд порталу з середини.

Починаю рух вперед. Тут зустрілася перша "творчість" місцевих аборигенів. Добре, що вона ж і остання. Всередині колектору, не дивлячись на "пішохідність" не зустрічається лишніх "малюнків". Бортік на фото служить останньою перепоною від попадіння каналізації в річку у випадку підвищення рівня.

У великій кількості зустрічаються різні "сбойки", а наспрпавді виходи до люків на поверхню. З цього навіть протянуті якісь кабеля.

Сам по собі колектор доволі одноманітений. 2/3 часу він був приблизно таким, за виключенням рідких поворотів.

Іноді, зустрічалися відвітлення. Але пройти їх я не мав можливості.

Тим часом туман все збільшувався і щоб зробити нормально фотографію приходилося дуже старатися. По великому рахунку це останнє фото звідти. Після нього я ще пройшов метрів сто, напевно, і потрапив у ситуацію коли з однієї сторони йшов дуже сильний потік з "яйця", а з іншої сильно лилося з чергової трубки-підключки. В принципі, пройти можна було. Навіть не особливо замазавшись - потрібно було перепригнути пару разів по бортівкам. Але через те що вони були слизькими, а жолоб посередині був глибиною мінімум півметра я не захотів ризикувати. Да і одноманітність системи не сильно вже затягувала.

ссилка на обговорення
Розшарити F VK G+