Автор Тема: Шукаю доброго господаря для Chery Tiggo 1,6, 2011р 5500$  (Прочитано 553 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Шукаю хорошого власника для свого Chery Tiggo 1,6. 2011 рік. 143тис. 5500$ При 110км\год бере 7л. По автобану без проблем їде 160-170км\год.

Машинку люблю тому хочу шоб попала в хороші руки. Бувала всюди від Криму і до Швейцарі. Заїжджала на Сиголку і на Корчанці була. Їздив на ній щодня, дивився за нею наскільки встигав. Але там де я живу таке болото і сніг розвелося шо без повного приводу нікуди :( А тут лише передній.

Зато всередині є кондюк, електропідіймачі скла і підігрів крісел, регулювання всіх 4 крісел вперед-назад і спинка. Водійського ше можна регулювати по висоті. Дно було оброблене антикорозійкою з салону.

На додачу до машинки дам йдуть літні/зимові колеса. Ланцюги. Багажник. Розхідні запчастини. Недавно поміняв ремінь, всі ролики, щеплення, новий акумулятор.

Серед недоліків: покоцаний передній і задній бампер. Троха видно сліди корозії на кузові. Не встиг пофіксити один з  лямбда зондів і давач АБС заднього колеса.

Я її ше в інтернет не виставляв. Сподіваюся може хтось свій купить.
Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Шось машинка не дуже продається. Я виклав її ще в неті