Автор Тема: Забутий іржавий гігіант  (Прочитано 2089 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Xaolas

  • Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Повідомлень: 257
  • Рейтинг 267
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Забутий іржавий гігіант
« : 12.08.2017 00:30:44 »
Декілька років тому, холодною і сніжною зимою, під ранок, потрапляю на величезну галявину де серед снігу майорять вентиляційні шахти об'єкта. Навкруги ще темно, фото виходять доволі змазані, як, в цілому, і сама поїздка - всі входи безнадійно закриті.
IMGP8078

IMGP8079

Але, нещодавно під час ще однієї спроби, тепер вже в дуже спекотну погоду, попасти всередину вдалося. Загалом об'єкт розташований на території, площа якої, орієнтовно, біля 5000 кв.м. Структурно поділений на три блоки - технічний, комаднний і зв'язку.


Стан приємно здивував - очікувано було, що всередині все буде порізано на метал, але, всі системи життєзабезпечення були на місці. Хоча і за роки забуття підгнили.

Фільтро-вентиляційна камера.
Компресорні установки


Безкінечні коридори, які переходять з одного в інший, незліченна кількість однакових пустих кімнат доповнюють загальну атмосферу закинутості об'єкта. А також, іноді, заплутують і можна з непривички пройти колом не помітивши цього.


Де-не-де двері прогнили і випали


Кімната управління технічним блоком. Більшість речей ще навіть не розпаковані. Бункер, швидше за все, не пропрацював по призначенню жодного дня.
Електрощитові


Цистерни з дизель-паливом і гермоворота, яке виводить в технічну шахту, по якій спускалося обладнання. Шахта наразі зароблена.
І, нарешті, дізельна. З трьома величезними дізелями
Все саме цікаве було в технічному блоці, інші два були майже пустими. Тільки нескінченні коридори
Кімнати з ізоляцією
Частково зберігся плакат в одній з кімнат


На цьому все, передивишись, все, що мене цікавило вертаюся на поверхню


Обговорення
Розшарити F VK G+