Автор Тема: Новорічний сон або ТЕЦ "Південна" в Fuck-Park  (Прочитано 852 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Svyatodiy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 170
  • Стать: Чоловіча
  • Не пяй в колоду!
    • Перегляд профілю
Приснилось мені, ніби ніч робить плановий обхід східної півкулі нашої планети. Разом з нею, четверо експлорівців вирішило зробити свій обхід. У сні локація, як і люди котрі з тобою постійно міняються, тому важко сказати що це було і де. Принаймі почали ми нашу прогулянку з одного дуже добре відомого баяну. Але потім, раптово перенеслись кудись, де територія освічується прожекторами. Дув дуже сильний вітер, котрий здіймав металевий шум та скрегіт.

Локація знову змінилась. Цього разу я опинився всередині будівлі. Сходова клітина вела кудись наверх

Йдемо далі. Цікаво, що ж там?

Попадаємо у просторе приміщення

Потрібно було деінсталюватись. Я відчув тривогу. Раптом, хтось посвітив ліхтариком у нашу сторону, загавкала собака.

Я проснувся від лаю собаки у дворі. Цікаво ж мозок побудував сюжет і як ніби знав про те, що собака у доврі загавкає. Я взяв свій фотоапарат в надії побачити фото з мого сну. Але їх там не було. Мене охопила журба.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 757
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Новорічний сон або ТЕЦ "Південна" в Fuck-Park
« Відповідь #1 : 03.01.2019 12:58:04 »
З Бояна в Топчик або ТЕЦ у Фак Парку

Все почалося 30 грудня в переддень Нового Року. Святодій запропонував полізти на якийсь ТРУ об’єкт 1 січня коли вся охорона зведена до мінімуму, а та шо лишилася – з бодуна або п’яна. Таких днів буває аж три в році, ще є Різдво і Паска. Ми всі ідею підтримали і, як робочий варіант, мали Е... або Швейну фабрику на Городоцькій.

Так як Свят не п’є то мусів бідака чекати аж цілий день поки Лесик, Анастас і Я приходили до тями першого січня. Та й з об’єктами виявилося якось туго. Лесик був на Швейній Фабриці офіційно і каже шо там охорона капець. А Сегфолт стверджував шо Е... закритий.

О п’ятій вечора ми нарешті вибралися з дому, і то лише тому, що потрібно було Кота погодувати. Не придумавши нічого оригінальнішого я запропонував прогулятися на Фак-парк де, о сором, ще не був.

Ми підїхали до шляк-бауму коло ТЕЦ. Все світиться, коло входу запаркований чийсь Опель але людей не видно. Дув ураганний вітер зі снігом. Він голосно розхитував металеві конструкції, незакріплені шиби, дроти і все решта. Стояв характерний гуркіт ніби ти попав на кораблі в шторм. Собаки теж напевно шо поховали носи в свої дупи і на нас ніяк не реагували.

Непоміченими ми облазили всю територію. Нічого цікавого. В дальньому куті закинутий каркас і все. Набравшись наглості заходимо в двері коло Опеля. Перед нами машинний зал з трьома здоровезними котлами. Все чисте, акуратне, діюче. На другому поверсі чути шум телевізора та видно силует сторожа. Але звуки вітру нас маскують, тож ми спокійно все облазили та обфоткали. Єдине шо старалися не світити багато. Усіх чотирьох роздирає радість в перемішку з адреналіном!!! Ото заканало, ото повезло! Попасти на цілком діючий об’єкт де мало хто був!!! Гарно нафотографувавшись ми вирішили більше не ризикувати і вийшли надвір.

Тут ми зауважили широкі металеві сходи майже на самий дах. Вони починалися біля самого входу в будівлю і закінчувалися навісною драбинкою троха встороні. Якшо з неї звалишся то летітимеш аж на самий низ на асфальт. А ще вітер і сніг…. Короче стрьомно. З іншої сторони будівлі теж була драбина наверх, десь 4 поверхи висоти. Але вона без захисного кожуха, ще більш стрьомна. Тож ми обрали сходи.

Піднімаючись наверх десь посередині зауважуємо металеві двері. Легенько пробуєм відкрити – не піддаються. Тож йдемо далі. Успішно подолавши свій страх усі четверо опиняємося на даху. Звідси відкривається чудовий вигляд на Фак парк. Цю назву він отримав від сихівських дівчата що часто втрачають тут цноту. Та й навіть маючи де, чому б не спробувати шось новеньке і екстремальне 😊

Нафоткавшись досхочу нічного Львова ми вирішуємо шо на сьогодні вже досить. Треба йти додому і писати звіт поки нас не спалили і не заставили потерти всі фотки. Першим за парапетом зникає Лесик. Раптом підходить Святодій і каже шо нас спалили. Обережно виглядаю за край і бачу внизу собаку, біля неї якогось дядька в синій куртці а на металевих сходах чиїсь плечі в камуфляжі. Над цим всім ділом епічно висить Лесик на драбині. Все як в Голівудських фільмах з Рембо-3 на стелі і солдатами внизу.

А й внатурі спалили!!! А як вони дізналися??? Може десь камера була, чи давач спрацював а ми не помітили? Тим не менше, треба шось робити! Знаючи Лесика – він там сам не пропаде. Їм зуби заговорить і ще вони будуть йому винні. Нас він точно не здасть. Хіба шо сторожі самі полізуть наверх глянути чи хтось там не сховався. Тож вирішуємо тихенько і швиденько евакуйовуватися.

Тепер та друга драбина стрьомною вже не здається. Я лізу перший і виявляю шо на витягнутих руках легко дістаю з драбини до землі. Так що навіть і стрибати не треба. Згідно попередньої домовленості внизу ми не чекаємо один одного а швиденько розбігаємся. Так нас важче буде злапати якшо шо. Побігши до естакади а далі на вихід я був зупинений собакою. Напевно його погодували і він тепер не спав та почав на мене гавкати. Швидше за собаку я телепортувався по іншу сторону території до закинутої будівлі. Там нема паркану взагалі, тож я легко покинув територію ТЕЦ.

Цікаво де ж решта! Тільки думав написати їм в телеграмі як дзвонить Лесик. «Напевно вже в райвідділку»- подумав я. Але ні. Вияляється що ……………….. ВОНИ ЛЕСИКА НЕ ПОБАЧИЛИ!!!.. Як таке може бути! Охоронець вийшов покурити з металевих дверей на сходах, перетер зі своїм кулєгою про кончєну Юльку і пішов назад всередину. А Лесик весь цей час висів там над ними зверху як Аватар над драконом. І ніхто його не помітив!!!

Помічаю за валом Анастас і Святодія. Всі разом тихенько переміщуємося до машини і щасливі їдемо паритися в сауні. Ото нам всім повезло! А вони ж могли нас спалити запросто як ми піднімалися чи спускалися! Такі чудеса бувають тільки на новий рік!

Титанік

Фотодоказ шо ми там були

Вітер трусив фотіком і Свят Молодець шо такі класні фотки вийшли!

Святодій, кидай відео з машини!
Розшарити F VK G+
курча

_Tarik_

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 2
    • Перегляд профілю
Re: Новорічний сон або ТЕЦ "Південна" в Fuck-Park
« Відповідь #2 : 26.04.2019 23:54:10 »
Епічна сторі, цікаво, як Лесика не чули навіть. невже він надлюдина ?)
Розшарити F VK G+