Автор Тема: Що таке Київські бомбарі, або хто такий товариш РЖД...  (Прочитано 462 рази)

1 гість дивиться цю тему.

_ssrdzs_

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
Вітаю всіх у данній темі товариші експлорери, якщо ми то читаєте, то знайте, за скільки часу спроб та похибок то мій перший звіт, і мало того що я бігло скажу про декілька "спецобухтів", я б ще хотів трохи представитись, (аби ви мали уявлення хто я такий. Мене звати РЖД, той самий а дечому легендарний, хто чув тих поважаю, хто ще не чув тим заздрю))) Шостий рік я досліджую надра наших міст, пів року з яких в рядах Експлорер Львів Юа, в основному на товарних потягах, не міг ще не згадати про Прип'ять, звіти з якої теж сподівпюсь забацати хоч у цьому році, а в холодну пору року підземну їх частину, (в принципі як є зара до на момент написання тої теми 22 квітня, і падає сніг🥴) і саме про неї  я поведу зараз мову. Дозволю собі змішати грішне з праведним і покажу як і обіцяв бігло деякі обукти м.Київ, про які а подальшому, мають бути звіти на бааагааато по детальніше!!)

Почнемо з найцікавішого, бомбосховища під одним із ЖЕКів Троєщини, яке команда дігерів-ентузіастів при мому керуванні взялись за його відновлення, і сталось парадоксальне: дігерри хабарили не заради вигоди, а заради створення чогось неймовірного, а тобто перетворення "помойки" в зразковий об'єкт цивільної оборони, і одночасно найкраще дігг чилл місце у світі Урбексу

І як бачите, щось в нашої команди да вийшло!!) По крайній мірі, наче, до нас такого ніхто не робив😏

А ось ще один цікавий обукт який чекає свого мега-звіту, і цікавий він банально тим, що вам у собі бойлер, нові раковини, туалети і навіть душові кабінки в стані "щойно з магазу але присипало бомбарною пилюкою".

Та і сам по собі мав вигляд гарного бомбосховища, майже примірного, ну, все як і є у заводських бомбарів))

Далі по списку, сховище під одною із ТЕЦ тої ж само столиці, по шкалі сохрану має тверду 8/10, адже було і краще, поки троха не розхабарили..((

Один з моїх улюблених об'єктів, територія одної колишньою фабрики, з атмосферним і великим сховищем, яке я особисто добивався на секундочку 2.5 місяці!! І таки зміг нп без помочі бойових товаришів!))

Ну, і нажаль останній але лише на сьогодні бомбарик під одним із хлібзаводів, який здивував своєю нетиповістю, хабаром, який що саме дивне навіть ми не брали (лише запасні плакати ЦО в цілях відновлення того самого підЖЕКового). Ну що ж товариші експлорери, дякую вам за увагу, чекаю об'єктивну оцінку першої теми на данному сайті, як зможу най скоріше зроблю звіти з представлених тут місць як найцікавіше, і до зустрічей на Експлорері!😎
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1580
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Ну, з почином  ;)
Цікаво буде почитати майбутні теми.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

_ssrdzs_

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
Ну, з почином  ;)
Цікаво буде почитати майбутні теми.

Дякую!! Як говорится "Coming soon"!))
Розшарити F VK G+

_Tarik_

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 81
  • Стать: Чоловіча
  • крадій вашої картоплі і антен
    • Перегляд профілю
Класний звіт, прочитав з задоволенням  :) Фотки, до речі дуже годні  ;) Маєш плюса )))
Розшарити F VK G+
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_ssrdzs_

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
☝️😎💪
Розшарити F VK G+