Автор Тема: Знак радіаційної небезпеки: туторіал  (Прочитано 747 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Vergaz

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 47
  • Рейтинг 84
  • Стать: Чоловіча
  • ого я крутий, ушатав лощину😎
    • Перегляд профілю
    • Влад Вєргаз
Взагалі, певно мало хто знає, но я дуже захоплююсь і кайфую від такої собі старої рядянської естетики. Тим більше - від бомбарьного стилю. В мене по всьому будинку - таблички «Заражено», красиво розвішані противогази та пів кімнати всякого дрібного, але цікавого хабара. :-( Звісно ж, з протоколом про адмін порушення про умисне незаконне проникнення на території, що зазнала радіоактивного забруднення :-).Скільки вже обіцяю, все не можу дописати свій звіт з походу в Прип‘ять.

Так ось, вирішив я собі якось винести це все в підвал, бо уже реально нема де труси складати :)

Облагородивши собі підвал, дивлюсь на порожню стіну і розумію - тут не вистарчає здорового знаку радіації!Оперативно знайшовши в інтернеті схему, кличу Ваню, і під предлогом «на рево», змушую його помогти мені затягнути пару ящиків гнилих ГП5. Бахнувши ревка для ривка, ми приступили до діла!Поки Ваня з десятого разу взяв цвях в руки, щоб вбити посередині і намалювати ниткою рівний круг, я поняв, що рева вже йому достатньо.

По схемі все наглядно зрозуміло, ділимо коло по 60*, радіус ядра - Х, радіус цілого кола разом з лучем - 5Х, відстань від ядра до лучів Х/2.Поклеїли малярний скотч, щоб вийшло хоч +- рівноДивно, що я п‘яному Вані дав в руки балончик з фарбою, і на якійсь стіні поблизу не з‘явилось слово з троьох букв:/А може і з‘явилось, хто його зна

Фінальні штрихи, і все готово! Збоку виглядає бомбезно, аж хочеться тут перечекати ядерну війну під сталкерські пісні і фляшку Дідової самогонки. ЇЇ, по легендам, він десь заховав в цьому підвалі і ще досі ніхто не знайшов.


виглядає мегаеффектно.

В планах - притащити сюди всяких автентичних бомбарських плакатів, поставити стіл - і можна жити. Своя треп хата, і сусіди знизу не будуть жалітись :-)Приблизно щось таке планую, доречі, мабуть мало хто впізнає

Вже багато людей перепитували «що за бомбарь такий ви ушатали?» Після моєї відповіді, що це ЛАЗ, люди такі «ніхера собі, а так і не впізнаєш». Ну так, головне все красиво розставити і добавити ліберального червоного ліхтаря - залог успіху!

Розшарити F VK G+
ушатаю твою колодку