Автор Тема: Полтва  (Прочитано 136287 разів)

1 гість дивиться цю тему.

HeRmiT

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
Re: Полтва
« Відповідь #20 : 28.07.2007 21:02:31 »
Буду туда инсталиться в пяницу ночью. У кого есть желание - присоеденяйтесь.
Розшарити F VK G+

Genyk

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 02.08.2007 13:37:46 »
Привіт, я б хотів піти, але поняття не маю де входи, може хтось розказати/показати?
Розшарити F VK G+

HeRmiT

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 02.08.2007 20:10:16 »
можем взяти. Купи бахіли і ліхтарик на голову (діодний). Ліхтарик знайдеш на будь-якому базарі, бахіли - на вул. Джерельній. Короче, якшо стоїш на 700річчя перед залізнодорожим мостом, жопою до театру, то йдеш вліво. впрешся у вул. Джерельну. Йдеш по ній наліво метрів 50 - і побачиш мінібазарчик де продають уніформу. там і хімзахист є і бахіли. Будемо інсталитись вночі. Якщо скинеш мені в приватні повідомлення сьогодні, або завтра вранці контактний телефон - я тобі дзвякну, скажу де зустрінемось.Тільки це все роби швидко і оперативно.
Розшарити F VK G+

Санич

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 20.01.2009 20:25:07 »
Фотки сууупер!!! Ви просто маніяки!!!! Я теж цікавлюсь історією нашого міста, а тут історія ще і підземлею...Мрію теж колись туда попасти, але це скорше цікавість, ніж необхідність :) :) :)
Розшарити F VK G+

UR5WKF

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 27.01.2009 01:00:25 »
Круто! візьміть хтось мене з собою, коли полізите.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #25 : 17.02.2009 20:34:13 »
Описи і звіти з походів ПОлтвою тут
Розшарити F VK G+
курча

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 256
    • Перегляд профілю
« Відповідь #26 : 12.03.2009 21:10:36 »
стара фотка полтви
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #27 : 13.03.2009 12:56:41 »
Ага, я теж цю фотку дуже люблю. Якшо кого цікавить - в мене є у дуууууже високій роздільній здатності.
Розшарити F VK G+
курча

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 220
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #28 : 15.03.2009 15:09:52 »
Полтва на гугльмапсі http://lviv.ridne.net/map/prominentplaces/poltva
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 256
    • Перегляд профілю
« Відповідь #29 : 15.03.2009 15:13:41 »
з картою всьо чікі пукі.так шо коли лізем в полтву народ?
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #30 : 16.03.2009 11:20:39 »
Карта справді гарно і професійно складена. Враховані навіть еночевидні звороти як ото біля мосту на Чорновола чи на Стуса.

Поліземо обовязково. Як буде краща погода. Як я вже неодноразово писав - хочу дослідити ділянку за Мостом на ЧОрновола аж до Церкви на Замарстинівській. А також дві притоки.
Розшарити F VK G+
курча

oleksa

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
  • Гей! Заб’ємо суку! Гей! за нашу муку!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #31 : 18.03.2009 17:04:25 »
 ЦЯ КІНЦЕВА ЦЯТОЧКА НА КАРТІ (НА ВУЛ ЧОРННОВОЛА) ДЕ ПИШЕ ЩО ТУДИ ВПАДАЄ ПОТІЧОК З ВАРШАВСЬКОЇ ТРОШКИ НЕ ТАМ СТОЇТЬ.. АЛЕ ТО ДУРНИЧКА... А НА РАХУНОКДОСЛІДЖЕННЯ ПРОМІЖКУ ДО ЦЕРКВИ ЦЕ НАППЕВНО ВАМ НЕ ВДАСТСЯ ... МЕНІ КАЗАЛИ ЩО ТАМ Є ЯКАЗЬ ЗАГВОЗДКА. БАЧИЛИ КОЛИ НАКРИВАЛИ ПОЛТВУ( В ТОМУ РАЙОН ПОЛТВУ НАКРИВАЛИ ПРИБЛИЗНО 20 РОКІВ ТОМУ. ДОРЕЧІ ЗГОВ ПРО ТУ ЦЯТКУ ТРОШКИ ДАЛЬШЕ ПО ТЕЧІЇЇ РОКІВ ТАК З 12 ТОМУ КОЛИ ОДНОГО РАЗУ ПРОРВАЛА ПОЛТВА З КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА НАДЛИШКОВОГО ТИСКУ( ТАМ ТАКА ТРУБА СТЕРЧИТЬ) ВОДА БИЛА НА 4 МЕТРИ ДОГОРИ А ШИРИНА СТРУМЕНЮ БУЛА 2 МЕТРИ( О ЩОБ ТОЙ ТИСК ЗРОБИВ Б З ТИМ ЩО БУВ В СЕРЕДИНІ) А  І ПОРЯД ВИКИНУЛО ПЛИТУ ПЕРЕКРИТТЯ РІЧКИ( ЯКА ВОНА ВАЖКА А ВІДКИНУЛА+ НАСИП ЗЕМЛІ ЗГОРИ) І ВСЕ ЦЕ БУЛО ПІСЛЯ НЕВЕЛИКИГО ДОЩУ. КАЗАЛИ ЩО ТО НА ОЧИСНИХ ЩОСЬ СТАЛОСЯ І ПОЛТВА ЗАБИЛАСЬ. Я ЦЕ ВСЕ ДОБРЕ ПАМЯТАЮ БО ТОДІ ПОЛТВУ ПРОРВАЛО ТАК ЩО В РАЙОНЧИКУ БУЛО ВОДИ ПО ПУЦЬКУ І В ТІЙ ВОДІ МИ  ЩЕ МАЛІ ПАЦАНИ ПОНАХОДИЛИ ТЕНІСНІ ШАРІКИ В ВЕЛИКІЙ КІЛЬКОСТІ... Я ПРИНІС 3 - :-\И...
Розшарити F VK G+
так - так сказав кулемет.потім всі мовчали.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #32 : 19.03.2009 11:32:45 »
- Загвоздки там якшо і є, то прохідні. Народ проходив від початку і до кінця. Фотки тут
- На рахунок забилося на очисних. За цією вентшахтою через 500м стоїть ше одна, потім ше і ше. Також купа дрібніших дзюр. Тобто за всіма законами фізики мало б виходити тут. Тому думаю шо забилося безпосередньо за шахтою.
- Полтва тече самотоком. Найближчий люк знаю біля моста на Чорновола. Перепаду висот вистачить шоб підняти воду і на 5м і більше. І вода в центрі ше не витікатиме.
- Так, навіть під час маленького дощу перебувати в коелкторі дуже небезпечно.
Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #33 : 21.04.2009 16:45:44 »
Було нас семеро. Інкогніто, Ромчик, Зеля, Дальньобой, Чугайтр, Артем і Я. Залізти через люк навпроти імленіума не вийшло - хтось надійно його укріпив. Тому пішли через вхід на Липинського. На жаль при спуску Інкогніто невдало зачепив руку і здер шкіру. Через шо нас лишилося шестеро. Пішли проти етчії в сторону центру. Троха приходилося йти по воді, за шо Чуагйстру окремий азчот, бо був він без хімзи. Дійшли аж до місця де починається яйцеподібний тунель, орієнтовно це вже район газової - хімічної. Пройшли троха тим тунеелм. Але не довго. З нашої стоорни закінчувалася кладка, а переходити вбрід ні в кого не було бажання. Тому вернулися назад.  В сумі лазили десь коло 3 годин. З цікавого бачили притоку зі сторони Варшавської, по ширині майже як основний тунель, і води давала багацько!

Одним словом гарно поалзили, ввібрали порядну дозу того специфічного колекторного простору. Народ хто фоткав - виклаадйте свої фотки!
Розшарити F VK G+
курча

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 256
    • Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 21.04.2009 21:33:02 »
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 256
    • Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 21.04.2009 23:04:35 »
А також ВІДЕО
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #36 : 22.04.2009 12:32:46 »
Фото сила. Особливо мені та сподобалася, де я пробую загорожу на міцність. Є ідея піти найближчим часом ше раз. Але в районі центру, атм де Біла скеля. Хоча на Погулянку і Залазні води сходити. Або й до Вокзалу дійти.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #37 : 22.04.2009 19:04:59 »
   Щойно повертався з роботи - вирішив зайти подивитись стан люку коло Білої Скелі. Сам звісно підняти не зміг, слідів мурування по краях немає, проте мене зацікавила нявність 4-ох дзюрок (десь 2-2,5 см діаметром) по краях люку. Так і було раніше? Чи не замкнутий люк знизу? Може би хто як проходив тими краями із колєгою спробували люка підняти онту кришенцію та відписати на форум про отриманий результат? Красненько дякую!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 63
    • Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 23.04.2009 00:53:20 »
4 дирки там ніби були і колись. люк дебелої ваги, шоб не потягнули куда. підважити треба чимось) і ще, якщо не він, то метрів за 400 є ще один)
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #39 : 23.04.2009 11:05:55 »
Ага. Люк цілком підйомний. Не вважаю себе силачом. Але го піднімав кілька разів без проблєм (пацани бачили :) ). ну і хлопці на днях його відкривали, як бачете всьо гуд. І так само облом біля міленіуму. Звичайно, шо так збухти-барахти нікуди далеко не пішли. Але за звитягу їм зачот! Ну і шо самі доперли шо то Люк саме в Полтву - також.
Розшарити F VK G+
курча