Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - onyx

#61
Точно не памятаю але мені здається шо то я того патика вниз кинув) Під час копки ніц не находили, фактично копали досить свіжу сипуху де і не мало б нічо такого бути, а туди де колодязь тільки заглядували.
#62
ІМХО не там шукаєте, шукати треба в місцях де були якісь древні святилища і тп, там буває особлива енергерика яка всяку нечисть притягує) Я от давно планую сюда з ночовкою зїздити та все не виходить:
Лиса Гора, Долинський район.
#63
Виступи досить міцні. Ще раз треба буде полюбому зїздити але мені здається шансів спуститись нижче небагато.
#64
Може просто тестували піротехніку, хороший салют від артобстрілу досить складно відрізнити :)
#65
З добиранням проблем нема, то за 10км від франківська, раз в пару годин їздять автобуси на Ганнусівку.  Дірки приблизно отут N48°59'48,36" E24°49'09,53" , якщо будеш їхати кажи, поможемо копати :)
#66
Порода схожа на гіпс, з «залу» далі вниз йде щілина сильно засипана болотом. Воду наскільки я розумію відвели звідти спелеологи років 30 назад.
#67
Кадастр печер каже нам що між селами Ганнусівка і Узин є невеличка печерка, довжиною 50м. Середня ширина ходів 1м, середня висота ходів 2м. В печеру затікає два струмка по 0,5 л в секунду. Правда як виявилося ця інформація дуже застаріла. Були там з VIRUSом і виявили що струмки вже не затікають а печера перетворилась в десятиметровий шкурник, який закінчується «залою» розміри якої достатні щоб там сиділо дві людини. В принципі продовження є, але треба серйозно копати.

Залаз

ВсерединіМені здається, що такий печальний стан печери, наслідок відведення звідти потічків.
#68
Мається на увазі якраз з моменту виготовлення девайсу
#69
Враховуючи ціну тритію (якщо вірити педівікії близько 30млн доларів за кг) то думаю ціна досить адекватна :)
#70
От же ж під***си >:(
#71
В результаті подальших досліджень виявилось що 2 метрова труба йде всього 600-700 метрів а далі знову раколазна, крім того, рівень забруднення води на рівні ГК. В деяких місцях зустрічались врізки не просто гівноколектора, а явно зливи якихось хімічних відходів. І це в дощовому колекторі, щоденно десятки тонн «води» з якого без жодного очищення стікають в Бистрицю. Потім ще дивуються чого це риба дохне, нижче по течії від рудки.

І він такий не один, з дощовим колектором що протікає через Угринів схожа ситуація, зараз там тече лайно, яке безперешкодно стікає в Бистрицю.


А під час повеней, в Бистрицю потрапляє ще й значна кількість відходів з магістрального гівноколектора. Тому, я б не радив лізти в Бистрицю, особливо нижче Франківська, без костюмів хімзахисту.
#72
ЦитуватиN45°19'42,15" E33°02'35,66"
Фотка з панораміо, красиво...
#73
Цитата: Diver від 31.01.2012 09:09:05
я сам побував там багато разів з братом
На Барві?
#74
ЦитуватиВ с. Старуня знаходиться грязьовий вулкан. Геологічна пам'ятка природи - єдиний і унікальний не тільки у Карпатському регіоні, але й в світі. Своїм виникненням він зобов'язаний насамперед людям. Понад століття тому тут почали розробляти нафтові та озокеритні родовища. Ґрунтові води, насичені киснем, тепер проникають углиб землі на тисячу метрів, викликають окислення нафти, що й дає той приплив теплової енергії, яка живить вулкан. Вперше вулкан проявив себе у 1977 році після землетрусу в горах Вранча в Румунії та досягав висоти 3 м. Тоді на конусоподібному пагорбі діаметром близько 50 м з'явилися перші кратери, з яких вихлюпувалися рідина, грязі та газ. З тих пір вулкан «дихає» через десятки менш активних міні-кратерів і зараз на рельєфі нагадує грязеву пляму.Сьогодні вулкан має 8 кратерів та 12 непостійних мікрократерів, які виділяють газ, воду, глинисту пульпу, інколи нафту або її складники. Водночас наявні на території Старунського вулкану озокерит, гарячі грязі, води високої мінералізації володіють цінними лікувальними властивостями.
Науковці мають декілька точок зору на причини виникнення цього геологічного дива. За однією з гіпотез, вулкан утворився на так званій антиклінальній складці, тобто випуклій структурі, яка має кілька розломів земної кори. І завдяки певним фізико-хімічним процесам, що проходять на глибині 600-1000 метрів, відбуваються виверження грязей, мінеральної води, розсолів, тут утворюються сполуки свинцю, цинку, є прояви новітньої тектоніки, молодих рухів земної кори. За перших 7 років ця територія піднялася на 1 метр.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Старуня

Вирішили ми з Xaolasом подивитись на нього поближче а так як трудіггери простих шляхів не шукають, пішли пішки від Надвірної, через с.Гвізд, якусь гору висотою 575м з якої качають нафту/газ, і епічно форсували річку Лукавець-Великий

Наскільки я розумію, залишки свердловин, таких багато на тій горі
Качалок там теж немало


Можна запустити


Зла труба, коли ми на неї сіли перекусити, почала гарчати і трястись.


Бурова, все працює, спитали там у робочих як нам до вулкану дійти  і пішли далі


Трохи полазили по корчах


Перелізли річечку


ІМХО, залишки озокеритової копальні, можливо тої де викопали мамонтів про яких згадувалось тут


Багато є от таких наповнених нафтопродуктами калюж, в яких час від часу щось булькає


Вічний вогонь потух :(
Але в середині активно бурлить якась зелена рідина і виходить багато газу, нажаль не було запальнички щоб його запалити


А ось це головний "вулкан"Кратер... Раз в хвилину там щось булькоче. Ну все-таки йому тільки 35 років.
Взагалі цікаві там місця, варто ще раз зїздити :)

Більше фото тут http://picasaweb.google.com/Onyx124/DgKHPG
#75
Мені вже давно очі мозолить аеродром закинутий що поруч, особливо об'єкт за координатами N45°19'42,15" E33°02'35,66" Багато там цікавих місць...
#76
Тільки май на увазі, люмінол довго не світить, значно менше ніж TCPO і йому подібні.
#77
Ось ще цікаве відео як воно робиться
#78
Користуюсь от таким вже більше року http://selko.com.ua/-focusable/192-x2000-.html .    За цей час активно його юзав, він багаторазово падав, топився і т.п.  Дуже ним довольний, брав  фірмовий за 13$.
#79
+ Усім. Мммм а колби то які... я ж зара у слюнях потону...
#80
Досліджена частина пролягає вздовж вулиці Тролейбусна, близько кілометра, але я думаю вона йде набагато далі. Штурмувати її вирушили втрьох. Знайшли підходящу дірку, відсунули бетонну плиту, і полізли. Спочатку я, потім Xaоlas, а VIRUS лишився на поверхні і героїчно відбивався від бабульок які вважали що ми там трупи ховаємо :)

Xaоlas думає як би то спуститись ;D

Внизу болото, багато болота, місцями затопленоБагато не пройшли бо не були готові до тої кількості болота.