eXplorer.lviv.ua

Звіти => Інженерні Споруди => Тема розпочата: SOC від 30.05.2009 13:22:46

Назва: Завод ЗБВ в Пустомитах
Відправлено: SOC від 30.05.2009 13:22:46
Власне споруда частково робоча, частково закинута, знаходиться прямо біля залізниці.
Охорона є, 1 дід і 2 собаки- якраз така, з якою можна тягатись непідготовленому, тобто маскуватись, а то деякі подумають рукопашку -  про всяк випадок я їм нічого не казав 8).
Кілька транспортерів, галереї різного ступеню розваленості, одна йде паралельно землі для завантаження машин, інша в бетонну споруду чи для поділу на фракції чи що- обладнання майже не збереглось. Через неї ми і зайшли.Вид звідти досить кошерний, особливо з даху, де ми пересувались повзком щоб не спалитись. Внизу споруди вхідні двері закриті зовні висячим замком але для буйних є варіант стрибати або лазити на руках по металевим балкам.

Назва: Re: Завод ЗБВ в Пустомитах
Відправлено: inkognito від 31.05.2009 20:49:17
   :) Гарно, а більше фото буде? На джелізобетонному заводі на Кульпарківській (де ми із Зелею та Negative_Creep`ом лазили) перед мостом все практично аналогічне. Догори не лізли, бо було із 4-5 (різних) охоронців, правда псів не виявили...
Назва: Re: Завод ЗБВ в Пустомитах
Відправлено: Golem від 01.06.2009 13:57:13
дякую, часто його бачив ззовні, тепер знатиму як він всередині. Але давай більше фоток!
Назва: Re: Завод ЗБВ в Пустомитах
Відправлено: SOC від 12.06.2009 01:53:54
Фото викладаю звичайно в альбомах soc.io.ua, протупив просто що вставив сюди самы файли, на наступне буду вставляти тегами на фото там.
На Кульпарківській був давно(планував шляхи евакуації з дурки :D), зараз там вишка мобільного зв"язку і тд. Собаки ніби є, але хаотичні.
Назва: Re: Завод ЗБВ в Пустомитах
Відправлено: Golem від 24.10.2009 08:52:13
Був в тих районах вчора. Грунтово-камяниста дорога від Пустомит аж до станції Наварія йде попри джалізницю. По обох боках - індастріал. Впізнав фото Сока. Частково робочий, частково ні. Дороги кілька км. Закінчується тупиком. Фтрафити на неї можна якшо їдучи в Сторону Львова повернути направо на 1 поворот раніше ніж треба, перед мостом. Фото не робив бо була темна ніч, але потенційно район я си запримітиу. Для фотосесій фсяких чи автоквестерів якраз гуд. Глухо, темно, відносно далеко, купи місця де сховати маркер.