Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

581
Пропоную радикальну пропозицію - 2 чати:

1) доступний для усіх зареєстрованих дописувачів, що модерується;
2) доступ лише для користувачів від рівня Досвідченого (вставте бажаний початковий рівень) + ті, котрим руцями дали доступ туди. Не модерується, дозволено усе;


Таким чином ми можемо примирити усі сторони, дати можливість висловитись усім (зокрема Лесику і Смайлу). Видається мені, що технічних проблем у реалізації цього бути не повинно.

582
Шалено просунута нація у нас якщо порівнювати до прикладу із йопонцями. У пляні свят та бухідних звісно  8)

583
Дивитися з 24:27. Лінк не працює, тому так:

Лінк працює, поправив

584
Поглянув, було гарно. Користуючись моментом, дякую усім "друзям", що вчасно повідомили мну про факт зйомки. Щиро дякую!


Ми до тебе дзвонили, день перед тим вечером, в тебе був виключений телефон. ???

То не тема для публічного обговорення

585
Цитувати
А якшо повернутисі до питаннє смороду в місті,то ліпше каждому мешканьцу і каждому заїжджому наср.ти під міськрадою.

А ніхолєри не змінит. Йно бідним мешканцям центру буди смердіти моцніше, але вони звикли до цього прикрого факту. Насправді, смердит давно-давно: у цьому смороді запах Полтви мабуть найприємніший.

586
Поглянув, було гарно. Користуючись моментом, дякую усім "друзям", що вчасно повідомили мну про факт зйомки. Щиро дякую!

587
видів ще минулов пятницьов, бучу не піднімав - бо видів, що чесно вказали джерело.

588
Був сьогодні на Краківському, але дідка біля входу з вулиці Шпитальної не знайшов. Прошу уточнення. Чи це біля "Єврошопу" чи дальше ? Чи це як підніматися вверх чи знизу ? Можете уточнити.

Біля Єврошопу, зліва - буквально метрів 20 як перейти Джерельну. Дякько був, в суботу го видів. Можливо, сьогодні не базарний день?

589
А реально десь купити реактиви?

Вул. Козельницка, 4 , 2-й чи 3-й поверх "Юг-Контракт"

590
Цитувати
Деца у нотаря - 100% туристичне місце, яке не люблять місцеві. У Львові просто вибір разів в 20 більший - на любий смак.
Паб Іган - хороший, теж був. Нажаль забувся що ще радили місцеві, але точно не радили Децу у нотаря.

Але ж...Але ж там всюди подають МЯСО з невинно убієнних братів наших менших! Навіть із поросятка із арійсько-блакитними очима...

591
Наситупного разу бахіли в зуби і будемо досліджувати все що затоплене, рівень води на початках не великий , але не знати що там далі=)

Далі там лише трубо- кабеле- дренаж-о-проводи. І все.Сцоррі

592
Мої щирі вітання!!!

593
бексу забанено довічно, тему закрито та переміщено до Смітника

594
Бан довічний, всього найкращого

595
2 inkognito
Так біля Винниківського є ще один, поруч . Тут ніц нема?

Знаю, шукав другого але ніц не знайшов. Треба ще повторити процес десь ранньов теплов веснов.

596
Булисьмо тамка, все виділи. Бункер аналогічний тому, що у Винниках, але в 100500 раз менш запальний. Лізти краще через праву північну вентшахту. Сподіваюсь, скоро Рой викладе звіт та знимки.

597
Із злого модератора (подвійний плюс)два!

ааа!!! Літаючий куй!!!  :)

598
На Левандівці

599
Цитувати
Було би файно наприклад вул. Оззі Озборна))))

Багато хто Озіка любит та шанує, але поки у нас в місті жиє Rufus - не буде такого. Причина банальна - Озік кажанів смакував на концерті... Окрім того не забуваймо, що перейменувати вулицю - це не у відро пукнути. Це яко мінімум зміна документів усіх мешканців, ЖЕКи, ОССБ, БТІ тощо. Вже мовчу про бідних субєктів економічної діяльності незалежно від форми власності, що матимуть "щастя" мешкати на вулицях, що підут під перейменування. Про райони я взагалі мовчу...

Цитувати
А куди зникла вулиця Чарльза Дарвіна? Адже Чарльз не комуніст. Хоча наукові здобутки цього вченого підтримують львівські науковці. Тепер ця вулиця називається "Просвіти".

Та ви шановний ще й "політичний" на додачу до всього іншого. Не буду кормити троля, чого бажаю іншим вельмишановним дописувачам. Дякую!

600
Я історик-націоналіст і проти жидо-ляхських меншовартісних назв. Я за українські назви! Вперед, Жовтневе! Геть Левандівка! Слава Україні!

Що поганого в назві вулиць Львова - Дружби, Донбасівська, Космонавтів, Криворізька, Велосипедна? Але їх перейменували. Натомість зробили назву вулиці на честь Вашингтона, який до Львова не має ніякого відношення ні в чому. Схоже, що в топонімічній комісії Львова сидять нездорові люди. Жовтневе - просто назва місяця. Це не "Комуністичне" і не "Ленінське". Всім відомо, що в жовтні відбулося немало важливих подій української історії в різні роки.


Героям Слава! ІМХО то кепсько бути настільки категоричним яко ти. У всяких урядових комісіях у 99% випадків беруть участь нездорові люди, проте не бачу нічого поганого у таких назвах вулиць - Дружби, Донбасівська, Космонавтів, Криворізька, Велосипедна. Ти хотів мати вулиці на кшалт 29-перевулку ім.Степана Бандери та 9-м Шухевича? А що ти думаєш щодо назв вулиць на кшталт Джона Леннона чи Джахара Дудаєва? Чому, ці без перебільшення видатні люди не мають бути увічнені в історії Славетного Міста Лева? Є так я є, по-більшості міняти ніц не треба.

  З.І. №1 Не дай Бог шоб у нас так сталось як співає U2 у Where the streets has no name, кому нудно стартує із 2-ї хвилини

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GzZWSrr5wFI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GzZWSrr5wFI</a>

  З.І. №2 А вулиці ім.У-Два у нас нема. Ім. Боно також  :)
  З.І. №3 Bexx'у категоричне попередження. Ще трохи і своїми сентенціями будеш веселити когось на інших форумах, але точно не тут.  ;)