Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

601
Цитувати
Було би файно наприклад вул. Оззі Озборна))))

Багато хто Озіка любит та шанує, але поки у нас в місті жиє Rufus - не буде такого. Причина банальна - Озік кажанів смакував на концерті... Окрім того не забуваймо, що перейменувати вулицю - це не у відро пукнути. Це яко мінімум зміна документів усіх мешканців, ЖЕКи, ОССБ, БТІ тощо. Вже мовчу про бідних субєктів економічної діяльності незалежно від форми власності, що матимуть "щастя" мешкати на вулицях, що підут під перейменування. Про райони я взагалі мовчу...

Цитувати
А куди зникла вулиця Чарльза Дарвіна? Адже Чарльз не комуніст. Хоча наукові здобутки цього вченого підтримують львівські науковці. Тепер ця вулиця називається "Просвіти".

Та ви шановний ще й "політичний" на додачу до всього іншого. Не буду кормити троля, чого бажаю іншим вельмишановним дописувачам. Дякую!

602
Я історик-націоналіст і проти жидо-ляхських меншовартісних назв. Я за українські назви! Вперед, Жовтневе! Геть Левандівка! Слава Україні!

Що поганого в назві вулиць Львова - Дружби, Донбасівська, Космонавтів, Криворізька, Велосипедна? Але їх перейменували. Натомість зробили назву вулиці на честь Вашингтона, який до Львова не має ніякого відношення ні в чому. Схоже, що в топонімічній комісії Львова сидять нездорові люди. Жовтневе - просто назва місяця. Це не "Комуністичне" і не "Ленінське". Всім відомо, що в жовтні відбулося немало важливих подій української історії в різні роки.


Героям Слава! ІМХО то кепсько бути настільки категоричним яко ти. У всяких урядових комісіях у 99% випадків беруть участь нездорові люди, проте не бачу нічого поганого у таких назвах вулиць - Дружби, Донбасівська, Космонавтів, Криворізька, Велосипедна. Ти хотів мати вулиці на кшалт 29-перевулку ім.Степана Бандери та 9-м Шухевича? А що ти думаєш щодо назв вулиць на кшталт Джона Леннона чи Джахара Дудаєва? Чому, ці без перебільшення видатні люди не мають бути увічнені в історії Славетного Міста Лева? Є так я є, по-більшості міняти ніц не треба.

  З.І. №1 Не дай Бог шоб у нас так сталось як співає U2 у Where the streets has no name, кому нудно стартує із 2-ї хвилини

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GzZWSrr5wFI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GzZWSrr5wFI</a>

  З.І. №2 А вулиці ім.У-Два у нас нема. Ім. Боно також  :)
  З.І. №3 Bexx'у категоричне попередження. Ще трохи і своїми сентенціями будеш веселити когось на інших форумах, але точно не тут.  ;)

603
ймовірно +1

604
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 22.01.2013 22:41:30 »
Жестокій зачод! Слів не є, і звісно маю надію, шо це іно початок. А мегаПОПУлярному Дзідзьо копец, теперка в нас МЕГАпопулярний Лесик! Viva Панство, похрестив!


З.І. То тілько я зауважив, що коли відео з YouTube'a довго вантажиться --> то у процесі зовантаження можна побавитись у Змійку (Nokia Snake style) курсорними кніпками? У мну Гугль Хрон

605
Левандівка forEver! Йнакше бути не може! Розкажи посонам на районі, що вони в Жопневому Жовтневому мают жити, а не на Левандівці...І після кварталу у травматології допиши будь-ласка про свої здобутки  :)

606
Ура! Sniper'у ЩИРІ ВІТАННЯ! Частіше заходь тутко!

З.І. Хто не знає, нижче рідкісне хфото Sniper'a наживо в Карпатах


607
Цитувати
Що до чисельності голубів у місті, на них полюють соколи сапсани, та безпритульні.

Так, саме так...То чи сапсани всі виздихли, чи то Stinger їх усіх в Брюховичах постріляв, чи то вони в політичну еміграцію дружно подались. Результат - купа голубиного лайна в центрі міста, відсутність сапсанів та купа від того проблем. ROFL

Цитувати
Взагалі знищення будь якої живої істоти є вбивством і гріхом великим. Від стріляння по граках недалеко і до стріляння по людях.

Так і починав Брейвік. Спочатку таракани в хаті, потому круки(вОрони) - а тамка і до собі подібних недалеко. Отож, особисто запрошую тебе веснов цього року на сеанси чищення голубиного гівна, так по-серйозному. Гадаю, після цього думку щодо "великого гріха" ти зміниш, як мінімум у контексті голубів

608
Як це четвертої річниці? В мене дата реєстрації 26.01.2007 )))  ::)

RTFM ASAP

Цитувати
-1. До мене родина приїздить.

То родині хто боронить із тобов прийти?

609
Вітанні ZED'у !!! Василям та Василинам also!

610
Ясен чорт, що буду!!!

611
Epson Perfection V200 Photo із слайд-адаптером за 10 хв стане доступним у Пивниці. Залишаю для вас

612
Пес! & Double пес! Маю надію, рідний радіотех не сильно зачепило...

613
Дуже втішився коли прочитав "Терикон ЦОФ", але далі прочитав 12 січня і дуже з того розстроївся. В мене екзамен 12 січня :'(
В мене таке враження що всі цікаві вилазки плануються на зло мені. Я звісно жартую, але то в кулєги ДН, то якась річниця в когось, то екзамен, то я хворий...

Bad Karma, гадаю. Фікситься в Пивничці, дописувачами із рейтингом 50+  :)

614
Дякую, похрестив. Така собі приємна підземна Венеція.

615
    Ура, ура і ше єден раз УРА!!! Лише за пів-години (майте стриманні, 04/01) зможемо вітати із ДН самого BottleHuntera!!! Гіп-гіп, йо-йо!!!

    А я стриманні не маю, тому вітаю вже і юш - всього тобі самого моцного, файного і доброго. І побільше!  ;)

616
Головне питання: навіщо туди пхатись? що там такого цікавого та поважного? Себто я хочу сказати, що є багато значно кращих локацій для дослідження в радіусі 500+ км від Міста Лева. Цитую: "В Поліському 80% площі - це напівзруйновані природою приватні будинки" - то лише на це варто дивитись там? Який сакральний зміст Вашого допису? Щиро дякую!

617
Свої зауваження вже дописував тут, на жаль у цій темі все аналогічно...

618
 Приємно здивувала кількість підписів до фото, frozen-песик та фото на radiKAL.cру...

619
Дуже дякую Шановне Панство! Радий, що є Ви і eXplorer - з такими шльоцками не пропадеш!

З.І. Про пиятику допишу додатково

620
Дуже дякую Шановне Панство! Радий, що є Ви і eXplorer - з такими шльоцками не пропадеш!

З.І. Про пиятику допишу додатково