Охорона об"єктів

Автор Ioan85, 09.03.2009 23:54:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Ioan85

Кожного разу як подорожуєш закинутими військовими та виробничими об"єктами можна наткнутись на охоронців, хоча в більшості випадків там вже немає що охороняти, але таки вони присутні, і можуть застати зненатська, як в таких випадках себе поводити??? Тікати чи підіждати поки підійде охоронець цим самим показати свою пофігістичність до нього і при нагоді розговорити, хоча як показав минулорічний похід в військову частину що знаходиться біля заводу "Лорта" охоронець був злий і вивів за межі колючого дроту  :'(

zelja

твої дії мають залежити від ситуації в якій ти знаходишся ,але як на мою думку тікати це крайнії випадок.

Varjat

           Ооойй вже ці невгамовні!!!  ;D добре що вас влітку на полігоні ніхто не підстрелив!!! хоча якби далі тою бетонкою поїхали в глибину лісу то мали б на горіхи! Стоїть же ж табличка що далі цивільним зась а цікавість всерівно перемагає  ;D

           Якщо об'єкт режимний а охоронець бовдур ще й на підпитку то й в спину при спробі втечі вистрелити може і хоча стріляють як правило гумовими кулями оскільки охоронцям дозволів на вогнепальну зброю не дають, лише на спецзасіб, то синяк на пів спини всерівно довго сходитиме!!!  ;) Та й до адмінвідповідальності всіх "цікавих" можуть притягнути а за особливого бажання й до кримінальної!!! Пояснюю як юрист - не закінчений злочин вважається замахом на злочин однак відповідальності не виключає а лише дає змогу при винесенні вироку брати з санкції відповідної статті ККУ нижню межу!!! До прикладу проникнення на територію чи то приватного чи  державного підприємства, відомчих та інших установ можна кваліфікувати як таке що вчинене з метою крадіжки передбаченої статтею 185 ККУ проте в зв'язку з затриманням охороною крадіжці вдалось запобігти! Так от санкцією п.1 даної статті передбачено мінімальну відповідальність у розмірі 50 неоп.мін. доходів громадян (900 грн) а максимальну у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років і власне виходячи з відсутності факту крадіжки суд може призначити штраф або щось з цих варіантів:  громадські   роботи на  строк  від вісімдесяти до двохсот сорока годин,  або виправні  роботи  на строк  до двох років,  або арешт на строк до шести місяців!!! Якщо ж охороні чинити спротив то тут і під грабіж (ст.186 ККУ) можуть підписати і штрафом тут точно не відбудешся!!! Тому тікати не можна ніколи бо це вважатиметься визнанням особою протиправності власних дій, а потрібно вдавати дурника і розмовляти з охороною!!! тоді можна буде й від адмінвідповідальності відмазатись не те що кримінальної! Проте нікому не рекомендую лізти на територію перед якою є попереджувальні знаки, таблички! а якщо мурів немає, нічого немає то тоді й спробувати можна!  8)
Alea jakta est...

Golem

До Варята: дякую, видно шо не інженер писав :) Питання:

- Якшо сторож мене затримав, чи має він право мене утримувати до приїзду правохоронних органів. Чи просто випровадити за межі території.
- Якшо мене затримали міліціонери, як було за Податковою, шо мені світить? 4 години і на волю чи тортури з метою підписатися шо я розікрав там бетонні блоки (Тоді я відкупився на місці) І чи взагалі проникнення в цю споруду без жодного паркана і таблички є незаконним.
- Чи журналістське посвідчення предявлене правоохоронцю дає якісь привілеї? Типу ми пишем репортаж про Полтву, нас не рухай.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Varjat

          Що ж, відповідаю по пунктах:

          - сторож власне для того й є щоб затримати порушника  до приїзду працівників правоохоронних органів та складання відповідного протоколу про адміністративний проступок, тощо,  хоча звісно може й за територію випровадити не викликаючи міліцію, це якщо добрий попадеться;

         -  не зважаючи на те що попереджувальних табличок не було в Україні немає "безхозного" майна  і за бажання до відповідальності можуть притягнути у будь-якому випадку, в такій  ситуації лише до адміністративної у вигляді штрафу проте зважаючи на специфіку роботи правоохоронних органів на пострадянському просторі  краще з останніми не сперечатись особливо якщо з їхнього боку пролунала пропозиція "домовитись" так-як патрулюють вулиці і об'єкти не офіцери а як правило звичайні безпринципні пепеесники яким взяти і запхати тобі до кишені скажімо "косяк" а потім звідти його дістати зовсім не важко!!! Тому у випадку затримання в таких місцях краще багато не сперечатись а спробувати пояснити що от мовляв туристи і т.д. а якщо пояснення не діють домовлятись "по хорошому"!!!

          - журналістське посвідчення ніяких переваг окрім моральних в очах правоохоронців не надає!!!  Хоча розголосу вони побоюються і з журналістами ведуть себе більш стриманно! Єдине місце де таке посвідчення може щось значити це суд, та й то потрібно доводити що в журналіста не було можливості попередньо узгодити свій візит  з власниками будівлі чи установою балансоутримувачем!!!

           Зважаючи на вищевикладене та ментальність наших охоронців усім раджу  завжди спочатку спробувати домовитись принаймні з вахтером чи охоронцем на КПП про візит на територію об'єкту а не одразу лізти через паркан!!! Воно все здається квіточками проте повірте, потрапивши до правоохоронців за їхнього поганого настрою останні  можуть змусити написати зізнання й про вбивство Джона Кеннеді!!!  ;D
Alea jakta est...

Golem

Ясно. Дякую за корисну інфориацію.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Не варто також забувати про датчики охорони (геркони, датчики руху, камери нагляду ітд.). Непоганий опис цьго "зла" і як з ним боротись найшов тут:
http://diggers.su/content/view/23/60/
(Правда написано на язьіке)

YserL

НВЧ датчик на будівлі Лорти.

inkognito

НВЧ Панове та Панянки, НВЧ...
Resistance is futile

529 Гості, 0 Користувачів