Автор Тема: Мобільний звязок  (Прочитано 15890 разів)

1 гість дивиться цю тему.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
Мобільний звязок
« : 16.11.2009 00:37:57 »
Сьогодні київстар наїбав. Здійснив дзвінок о 23:58 з пакету "Багато розмов". Опісля подивився на рахунок злизало 4.6 грн. Виявляється тарифікація була плата за зєднання 0.39 грн+2 хв безкоштовних+24 хв по тарифу 0.21, бо о 00:00 хвилини перетворюються у гарбузи і зникають з рахунку, а потім нові 100 хв нараховуються у проміжку з 00:00 до 02:00. Другий мінус вивявився коли я виїхав у Польщу і з контракту не зміг увійти в мережу. Виявляється тра мати на рахунку 200+ грн щоб змогти зареєструватися у мережі. На рахунок покриття: слабе покриття у районі Черлян (у хаті). Тут складуємо проблеми і новинки мобільних операторів.
Також на деяких Nokia і виявилося що дзвінки на моїй карточці (Київстар, передоплата) не шифруються (появляється розімкнута колодка). При вставленні інших карточок  шифрування відбувається. У інших телефонах із моєю карточкою аналогічна ситуація. Я виїхав у Польшу і Чехію - при реєстрації у мережі у роумінінгу колодка появляється на пару секунд і далі дзвінки/смс шифруються. Прошивка найновіша у телефоні. Відповідь ATR карти
3B 17 94 1A 01 01 10 01 41 BB
Наслухався найрізноманітніших відповідей, включаючи  техсупорт Київстару.
Розшарити F VK G+

Pasja

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Мобільний звязок
« Відповідь #1 : 16.11.2009 13:44:06 »
Life:) - ловить знаю добре в Австрії, Польші та Франції. Знайомий їздив у тур, то там шей СМС в кожній країні з привітанням приходять))) Отака от штука...
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #2 : 16.11.2009 14:11:24 »
Їздив по Європі з звичайним Ейс енд Бейс. Всьюди всьо працювало звично, точно так само як в Україні. Для дзвінків слід просто завбачливо покласти 100грн на рахунок.

В штатах складніше. Працює, але треба 3 діапазонний телефон. Та й тарифи. тому простіше купити шось місцеве.
Розшарити F VK G+
курча

Romchick

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 19.11.2009 19:57:43 »
Що означає шифрується/не шифрується. На мому Лайфі у Львові деколи появляється розімкнута колодка?
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 19.11.2009 21:46:21 »
Розімкнута колодка означає, що трафік між базовою станцією і мобільним терміналом не шифруються (RSA) по протоколу А8, і буть хто маючи сканер чи тестер GSM діапазону прослухати розмову/прочитати смс. Цікаво що при передачі даних по GPRS каналу шифрування відбувається, бо там йде надстройка над проколом для щифрування.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 18.02.2010 23:46:22 »
Їб...й кивстар.
Незнаю що на мене надійшло, але 02.11.09 натиснув на послугу маячок в Мому київстрарі. Після чого з мене справно без повідомлень знімало щодня 53 копійки без повідомлень. Я не памятаю, але помоєму там не писало що стягується абоентська плата, або не я її замовляв. Су..и. Ітого мені влетіло в 50 грн в ніщо. Доречі замочок вже зник. Проблеми були на їх стороні. Х..ї.
Розшарити F VK G+

stinger

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 428
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 18.02.2010 23:59:14 »
користуйтесь лайфом ;D 35 кидаю на рахунок, 35 отримаю, говорю на халяву, маю 350 метрів інтернету на телефоні))))) і ще 6 гривень на рахунку лишаєтьсі :D
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1224
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #7 : 19.02.2010 00:08:47 »
користуйтесь лайфом ;D 35 кидаю на рахунок, 35 отримаю, говорю на халяву, маю 350 метрів інтернету на телефоні))))) і ще 6 гривень на рахунку лишаєтьсі :D
Погоджуюсь, лайф, з його акційним "0" це супер. Все таки відсутність плати за з'єднання це вигідно
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 04.04.2010 13:46:51 »
Сьогодні перевів батька на безтерміновий тарифний план "Вигідний" без плати за зєднання, на який можна перейти до 21.04.2010, за телефоном 477*64*.Надаються 50 бонусних хвилин на київстар і діджус щодня за 1грн/день. Вартість переходу на тариф 2 грн.  Вартість на київстар і діджус поза 50 хв: 50 коп/хв, міські/інші 85 коп, смс 39 коп (1 грн світ), ммс 75 коп (5 грн світ). Додатково стягується збір до пенсійного фонду 7.5%. Помоєму перехід на нього можливий, якщо прийшло смс запрошення. Мені прийшло 28 березня.

Не можу зрозуміти якого х...я маю сплачувати у ЇБ...Й пенсійний фонд із послуг мобільного звязку, крім того що до нього вираховують із зарплати кошти? 
Розшарити F VK G+

Pruvud

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 10
  • Ми вісі колись помрем
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 06.04.2010 10:42:40 »
Life кульна штука, але в горах не всюди тягне
Розшарити F VK G+
На біса хрест
На ворога ніж

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #10 : 06.04.2010 10:52:41 »
   Маємо тут приватну корпорацію в КиївСтарі, є можливість безкоштовно підключити бажаючих. Ціни 100% точно не пригадую, але мало бути так: 3 коп/хв по корпорації (зручно брати декілька карток для рідних, друзів), 10 коп/хв на увесь інший КиївСтар, 40 коп/хв на стаціонарні номери, 58 коп/хв на усі інші номери. Плата за з'єднання відсутня. Єдиний мінус - абонплата 4,25 грн./місяць та підтримка постійно позитивного балансу >= 5 грн.
   Наразі не в курсі чи можна перевести існуючі номери КС в корпорацію, але раніше така можливість точно була. Кому цікаво - пишіть в приват.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 06.04.2010 12:47:51 »
на рахунок маршрутизації дзвінків маю:
- Основний КС:контракт:Бізнес-10 (10 грн/міс, без п/зєднання, 200 хв кс/джус на міс, поверх 15 коп/хв).
- Довготермінові дзвінки КС:пріпейд:Багато_розмов (3000 хвил/25 днів, 0,35 грн/зєдн)

Варто прорахувати які дзвінки робиш (короткотермінові чи довготривалі), на які номери, на яких опереторів. Пізніше викладу схему GSM-шлюза, зараз в процесі розробки.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 31.05.2010 15:52:12 »
Зміни у тарифному плані
КС:контракт:Бізнес-10 (10 грн/міс, без п/зєднання, 100 хв кс/джус на міс (було 200), поверх 25 коп/хв (було 15 коп/хв)).
Підшукую собі інший номер.

Прийшла на один номер смс про акцію "Оптом дешевше". До 30 червня 2010 можуть підключитися абоненти, яким прийшло смс. Шотижня 600 хв на номери кс і дж без плати за зєднання за 6,45 грн за тиждень. Ітого 25,80 грн за місяць. Деталі за номером 599.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 04.06.2010 20:44:17 »
Бачив таку от штукенцію на позашляховику, 3 антени, подібне на глушилку/сканер мобільного зязку.
2 антени заходять у блоки розміром 25 на 15 см, далі кабелі у верхній багажник.
Розшарити F VK G+

VeNick

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 73
  • ДТГО "Львівська залізниця"
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
« Відповідь #14 : 04.06.2010 21:01:49 »
до мене в двір заїжав легковик типу універсал з п`ятьма антенами на задньому краю даху (антени не великі, на магнітах і дроти до них ішли по салону як небудь) думаю що то щось пов`язано з мобільним зв`язком. Там машина заїхала в самий кінець мого двору потім розвернулась і виїхала
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 26.01.2011 13:04:52 »
Ще раз переконався в недоліках йо...го Київстару.

Виявляється у разі заборгованості у пункті контракту є пункт "Оператор має право обмежувати надання послуг", зокрема відключати ВХІДНІ СМС, про що не було ні сповіщення. Через це я пропустив важливу СМС.

Нагадаю, зараз на тарифному плані Бізнес-10 отримую за 10 грн 100 хв на КС, тобто 100 хв по 0,10 грн/хв, поверх отримуємо по 0,25 грн/хв.

Найоптимальнішим планом буде тариф 25 мільонів:
Кільність безкоштовних хвилин 250, або 250 дзвінків до 1 хв за 20,00 грн, ітого 0,08 грн/хв або дзвінок
Понад норма 0,20грн за 1 хв, або дзвінок до 1 хв.

Враховуючи аналіз листопад і грудня:- виьтрачено коштів 53 грн і 40 грн

НА протязі наступних днів планую перейти на свій старий номер. На поточному буде включена послуга комфортний перехід.
Розшарити F VK G+

Ростислав

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 22
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 27.03.2011 22:38:38 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8Oq9xVqtXik" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8Oq9xVqtXik</a>

Може хтось знає, чи є такий або подібний сервіс в Київстара або Лайфа ?
Розшарити F VK G+

Drusja

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 196
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 01.04.2012 16:24:01 »
Київстар потихеньку і поголовно переводить своїх абонентів на тариф "Велика сім'я" правда не знаю чи всіх але тих хто був на тарифному плані "Класичний" це точно  :o.
Вигода для оператора очевидна - абонент зобов'язаний платити щоденну абонплату 0,66 грн. що становить в середньому 20 грн. в місяць незалежно говорив чи ні. Сума начебто і не велика але переглянувши їхні тарифні плани - знайшов аналогічний "Базовий", за вийнятком 30 халявних хвилин в день на номери в мережі, і без цієї абонплати. Особисто для мене немає змісту кожен день сплачувати абонплату, якщо я в основному користуюсь Лайфом, а Київстар як резервний я заправляю раз на пару місяців й говорю по ньому при потребі раз на тиждень.
Цікаво скільки скарг до них поступило за таку політику.

P.S. Навіщо платити - якщо не говориш.
Розшарити F VK G+
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Ioan85

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #18 : 01.04.2012 17:51:28 »
В мене за час користування київстаром один негатив. Постійно хтось помиляється номером, то дзвонить якийсь колгосп з приводу сіялки, то якась невідома гопота по ночам з дискотек дзвонить... Одного разу переплутав Київстар з МТС-ом, ввів сервісний номер 111, на що у відповідь почув якусь надшвидку буботню оператора та плату за з"єднання 7.50 грн. Після цього принципово не поповнюю картку

Більш до вподоби  http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid.php?pid=6&tid=463

Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #19 : 01.04.2012 19:42:03 »
Користувач Київстару з 2003 року, коли за Пакет ще треба було платити 150грн а вхідні дзвінки коштували 2 грн. Покищо Все гуд.

Мої місячні витрати на звязок рівні приблизно вартості одного обіду. То чи є сенс за таку дрібязкову суму:

- змінювати номер
- створювати незручності собі і оточуючим
- носити два телефони
- сидіти без звязку в Львівських камяницях і Карпатах
- Мати репутацію ненадійної і мінливої людини

Різниця в тарифах між операторами в умовах конкуруючого середовища ринку завжди прямуватиме до нуля; з певними коливаннями присутніми в будь-якій системі регулювання. Так що я б не був таким категоричним, поки що час і ринок не виокремив єдиноправильного "вигідного" оператора.
Розшарити F VK G+
курча