Автор Тема: Ходорів. Цукровий завод  (Прочитано 5013 разів)

1 гість дивиться цю тему.

SOC

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ходорів. Цукровий завод
« : 19.12.2009 01:28:11 »
Фото з вилазки ще минулого року. Ця вилазка була 2га, перша була соло і без фототехніки. Тобто це був спонтанний алкотуризм з посадкою в перший ліпший поїзд і висадкою теж при появі промзони в полі зору.
Фото в порядку просочування, тобто маршруту.

перше що знайшли на території-тигрова(класична смугаста) кішка, 1 на весь завод, під час 1го просочування теж була помічена

1ше закинуте приміщення, горище
2ге в тому ж стилі і очевидно збудоване одночасно з ним.

мінімальні вправи всередині

в 300м від входу(нашого, а не офіційного) сам цимес

зблизька теж досить мотивує

обертаємось на шум- класика:
алко-селянин проводить де-індустріалізацію.
краде металобрухт тобто

також по території циркулював маневровий тепловоз і кілька робітників-йшло або відновлення або знесення цехів .
робота як і у більшості місцевих, настільки повільна, що мету за період спостереження ми так і не зрозуміли.

сусідні споруди-стан аналогічний

попереднього разу на цій колії сидів заєць-зараз шум робіт не сприяв.

фото всередині- туманна погода+древній телефон- якість кисла

Обходячи народ на території, сочимось із корпуса в корпус, робимо фото більше мотиваційні ніж документальні

і як же без пост-ядерних аксесуарів- їх есть у нас. єдиний помітний слід, який ми залишили- повіили цого на видне місце

вид на лабораторний корпус, там розкидано купу застарілих реактивів і зошитів з результатами аналізів, за 70-80-ті роки. електрику розікрали ще до мого першого просочування

перехід в більш сучасний цех, призначення якого ми не зрозуміли- він абсолютно пустий. прохідна майже впритик і на ній символічно присутні люди.

Місце досить віддалене і тому я свою жабу пересилив, і його таки спалив тут. Тим більше, що сам читаю теж багато цікавого-гріх не поділитись. Ну і просто, при не сприятливій погоді (-8С °щось теоретичне хоч переглянемо.
  В самому місті нічого індустріального більше не виявили..Був правда 1 цех за межами заводу, але сучасний і в смислі просочування майже герметичний(стадія-"нам за таке не платили" 8)). Та і маскувальні сітки woodland/desert у нас ніяк на фоні білих сендвіч панелей не сприяли ::)
Розшарити F VK G+
Я не тормоз- я повільний газ

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Ходорів. Цукровий завод
« Відповідь #1 : 19.12.2009 18:04:38 »
 Гарно, дякую! Дуж сподобався протигаз і ретифікаційні колони (здається так зветься то чудо)! +
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #2 : 21.12.2009 10:41:41 »
І від мене плюс. А на самі колони не пробували підніматисі? Чи небезпечно? Ше при можливості і наявності часу постав хрестик на карті де саме воно є і певні рекомендації по добиранню. жеби можна було потім в БД внести.
Розшарити F VK G+
курча

kruckr

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 13.01.2010 22:23:08 »
Тут пройшло моє дитинство. Памятаю шум тих труб, які не давали мені заснути...
Колись на тій колії стояв ранньорадянський паравоз який ми, діти, вивчали.
Море спогадів.
Розшарити F VK G+