Автор Тема: МедовоЇ печери  (Прочитано 10249 разів)

1 гість дивиться цю тему.

TANK

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -8
    • Перегляд профілю
МедовоЇ печери
« : 20.06.2007 00:57:08 »
Плануємо вилазку у цю печеру.Хтось був там? Є якась інфа щодо неї? Де є вхід? Бажаючі приєднуйтесь.
Розшарити F VK G+

jose

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -2
    • Перегляд профілю
Re: МедовоЇ печери
« Відповідь #1 : 20.06.2007 12:10:17 »
Bravo! ;D
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #2 : 20.06.2007 15:25:51 »
Такі топіки надалі будуть видалятись.
Коментарі теж.
Розшарити F VK G+

TANK

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -8
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 18.07.2007 23:53:04 »
чи безпечно залазити у 3 кімнату.залазити треба повзком лаз маленький.чи існує загроза обвалу?   і чому це такі теми будуть стиратися?
Розшарити F VK G+

TANK

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -8
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 21.07.2007 00:26:57 »
я би хотів подивитися як би ти робив вилазки під час вступних. Тепер є вільний час, отже повноціна вилазка буде десь на днях.Ми вже були там у неділю але не ризикнули залазити в 3 кім. Ти м0жеш нормально п0яснити чи існує реальна загроза обвалу або хоть дай якісь силки з ін.про неї. І ще одне як закинути фото які мають більше 250 кб. і як їх зак.взагалі?
Розшарити F VK G+

swj

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -16
  • Стать: Чоловіча
  • live free die young
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 21.07.2007 21:23:51 »
уух! ну і адміни злі!! зразу типу "Закриєм топік", "ти салага і тут тобі не місце".
а самі забули як починали!!?? >:(
Розшарити F VK G+
Москаля в садочку,
в тихому куточку,
жде сокира жде.

Diggerman

• Дуже Особливі
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 5
  • I am digger man!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 05.09.2007 17:55:36 »
уух! ну і адміни злі!! зразу типу "Закриєм топік", "ти салага і тут тобі не місце".
а самі забули як починали!!?? >:(

Дійсно так. якісь не дружній колектив у вас. Що, ніхто новачків не може поставити на правильний шлях дігера?
Розшарити F VK G+
Полтва - мати усіх річок українських!!!

SANECKA

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 224
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 13.01.2010 19:22:35 »
А я з жінкою побував у цій печері :).Було класно правда не зрозумів одного для чого хтось затягнув в другу кімнату велике дзеркало.І ще дуже не сподобалось що наші львівські дикарі пообпалювали всю печеру що вона вся почорніла.Тільки якщо пролізти в другу кімнату починаєш розуміти чому печеру назвали Мадовою.Але от в останій прохід я так не попробував залізти але якщо в когось буде бажання можна буде разом полізти і дослідити цей прохід.Викладаю тут фото з минулої подорожі.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #8 : 13.01.2010 21:51:03 »
    Закопчено там було ще як я там був року здається 1996 чи 1997 - себто давно  :) Останній прохід мав виходити наверх, якшо сі незасипав на даний момент вщент
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

redserg

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -1
  • По пейнтболимо?..
    • Перегляд профілю
    • Paintball in Lviv
« Відповідь #9 : 19.03.2010 20:19:39 »
В Медовій печері є 3 кімнати. В перші дві заходиш пішки в третю залазиш на пузі, якщо фігура дозволяє. З 3 кімнати є вихід відразу на вулицю, виходить десь на схилі не далеко від головного входу. Місцеві спелеологи намагалися прочистити ще один прохід кудись із третьої кімнати, чим це скінчилося я не знаю бо давно не можу туди пролізти. Ризик обвалу років 18 назад певно був не великий бо туди тягали на оглядини юних спелеологів-школяриків поважні інструктора.
Розшарити F VK G+

Хищник

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 2
    • Перегляд профілю
    • сайт Львівської хардбольної команди "Легіон"
« Відповідь #10 : 18.04.2011 18:44:50 »
Взагалі, в цій печері є ще одна кімната, про яку Ви не згадали. Вхід до неї починається між першою і другою кімнатами. Спочатку повзеш трохи на пузі, потім можна було б трохи припіднятися (я пригадую що ми йшли трохи боком - вузько).

Цю печеру я відлазив всю, бував і в дальніх кімнатах коли їх ще не засипали...
Крім центрального входу було ще 2 входи: один на правому схилі (ще поки існуючий, але там набилося трохи сміття) - він веде в кімнату №2 і в кімнату №3; другий знаходився трохи вище і лівіше (правда, я його останнім часом не знаходив). В кімнату №3 можна забратися як і з "вулиці", так і з кімнати №2. Взагалі там (в кім. №3) дуже гарно, можна спокійно лізти - ймовірності обвалу немає.
Що стосується кімнати №4 - можна було б спробувати її розвідати, я там вже давно не був. Вхід в неї ледве помітний. Якщо комусь цікаво - можемо зустрітися.
Розшарити F VK G+

Navara

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 25.03.2013 21:15:16 »
Сьогодні були там на вилазці, на жаль фото немає :(. Перша і друга кімната пообпалені як і згадувалось вище, на початку  ходу між 2 і 3 кімнатою я вихід наверх, але зараз завалений листям і снігом так що пролізти майже не реально. Сам "тунель! між кімнатою №2 і 3 дуже вузький і низький(довжина приблизно 15 метрів), тож куртки довелось знімати і залишати при вході. Третя кімната велика, і має декілька незрозуміло куда виходячих лазів(дуже малих і трохи підтоплених, біля одного чомусь смердить горілкою), під верхом кімнати №3 є колись виходячий лаз на поверхню, після завалу його напевно пробували відкопати, але з цього нічого не вийшло. Лаз наполовину завалений камінням і в розмірах приблизно 20 на 30 см. В цій кімнаті досить часто хтось збираеться, тому що, в її центрі каміння накрите якоюсь клійонкою, наче хтось намагався зобити стіл, валяються пляшки, багато бичків і пару свічок. Коли збиралися повертатись назад у 2 кімнату, над входом у лаз помітили якісь заглиблення-ходи(можливо це і є хід у кімнату №4 про яку тут згадувалось), та ніхто вже не мав бажання лізти. Тож змерзші, брудні і стомленні вилізли на світ божий, довго не могли звикнути до соняшного світла.
Розшарити F VK G+
Боїшся - не починай, почав - не бійся

McLaut

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 26.03.2013 19:56:27 »
Був там десь в років 6, коли в даному районі проходили мотогонки. Пам'ятаю печеру-сміттєзвалище.

Розшарити F VK G+