Автор Тема: Чорнобиль-2010  (Прочитано 4721 раз)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 501
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Чорнобиль-2010
« : 26.04.2010 22:21:28 »
   Цей день 24 роки тому особливо пам'ятаю, пам'ятаю як зараз = погода була як зара на вулиці, йно значно тепліша. Можливо це був перший на 100% осмислений спогад про дитинство - іно 7 років мені було, через 1,5 місяці народився молодший брат. Соррі, то був такий ліричний відступ. Тоді (і довший час далі) люди ставили свічки на підвіконнику на усю ніч палати - як пам'ять полеглим героям, що боролись з атомним вогнем! Так мене бере за серце як дивлюсь на вікна сусідів і бачу там повну темноту чи відблиски телевізора...Ніколи не забуду погашеного світла на районі і запалені свічки практично у кожному вікні. Зара того не є...жаль...страшно прикро...
   Хто ще окрім мене сьогодні запалив наніч свічку чи плянує це зробити? Хто шо про це думає? Прошу дописувати!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
Re: Чорнобиль-2010
« Відповідь #1 : 26.04.2010 22:43:49 »
поставлю

ось така от печальна пісня написана групою "асфальт" присвячена  трагедії Чорнобиля    http://www.youtube.com/watch?v=PYVVQqpeVPY
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

Ростислав

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 23
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 26.04.2010 22:46:10 »
Я вже поставив, а у вікнах сусіднього будинку наразі не видно ні однієї :(
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 501
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #3 : 26.04.2010 22:53:38 »
ось це і є прикро, люди почали забувати...Йопт, а то ж наша з Вами рідна земля, наша Україна. Образливо стає за таких громадян матолків.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 522
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 27.04.2010 10:03:58 »
Вчора тільки прапори нагадували про техногенну катастрофу. МНС в центрі перевіряли і мітили гідранти. Правда телевізора зомбоящика не дивився вчора.
Вічна пам'ять людям, котрі своїм здоров'ям і благополуччям своїх родин захистили світ. Зараз мало хто б з громадян добровільно погодився на такий ризик у разі виникнення такої катастрофи.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1581
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #5 : 27.04.2010 14:09:04 »
Так, цей день важливий для нас. Варто памятати про тих людей які йшли свідомо на смерть. Знаю кількох ліквідаторів, нещасливі та нездорові люди, про яких в першу чергу забула наша держава. Дуже прикро за це.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue