Автор Тема: Потрібен доброволець для адміністрування БД обєктів  (Прочитано 2457 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Думаю всі знають нашу БД обєктів. Її колись був написав шановний UserL, обєкти в основному пододавав я. Але потім у звязку з відсутністю часу забив на то. А жаль. Гугл прекрасно індексує базу даних, та й простим користувачам вона спрощує пошук потрібних обєктів.

Так от, потрібен доброволець хто потратить кілька днів свого часу і добросовістно пододає нові обєкти. Попереджаю зразу, на 1 обєкт йде від 15 хв до півгодини. А за рік їх назбиралося огого. А потім слідкуватиме за станом форуму і раз на місяць чи частіше, оновлюватиме базу. За це отримуватиме моральне задоволення і повагу інших учасників форуму.
Розшарити F VK G+
курча

Цезар

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 182
    • Перегляд профілю
я не маю поняття як то робиться, але якщо покажеш як то можу спробувати)
Розшарити F VK G+
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
Скріншоити адмін частини

Розшарити F VK G+

Bottlehunter_

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 213
  • Полюю тільки на повні пляшки!
    • Перегляд профілю
Я міг би взятися за ту справу. Правда, надшвидкого виконання не гарантую.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Цезар

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 182
    • Перегляд профілю
Виглядає просто!
а статтю на вікі теж мені тре робити?
Розшарити F VK G+
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
    • Перегляд профілю
Виглядає просто!
а статтю на вікі теж мені тре робити?
Ні, не треба. Якщо є на вікі то вписуємо лінк, якщо немає то залищаємо пустим поле.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Що ж. Дуже приємно що вам небайдужа доля нашої БД. Тепер нелегке питання Вибору:кого з двох. Щоб було обєктивно і необразливо. А також корисно для БД. Жодного з вас я особисто не знаю. Тому думаю ніхто не образиться, якшо я за критерій візьму кількість повідомлень і рейтинг. Це досить обєктивні показники. Може бути багато повідомлень і низький рейтинг, або навпаки. В Флашкозбирача обидва параметри на висоті. Та й звітів він написав немало, проникся духом форуму.  Думаю решта учасників форуму мене підтримають.

Що ж! Успіхів!
Розшарити F VK G+
курча