Автор Тема: Дивний будинок в Жовкві  (Прочитано 3125 разів)

1 гість дивиться цю тему.

RedShift

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 87
  • Стать: Чоловіча
  • Carpe diem!
    • Перегляд профілю
    • Игра Дипломатия - Стратегия против Силы
Дивний будинок в Жовкві
« : 08.12.2010 10:23:31 »
Як видно з напису - це була ЕЛЕКТРОВНЯ - така собі електростанція. А в руках чувака - шуфля. Це напевно кидали вугілля в топку. Кажуть що то якийсь святий - покровитель такого роду об"єктів.
Розшарити F VK G+
Церковь говорит, что Земля плоская, но я же знаю, что она круглая, я видел тени на Луне, поэтому я больше верю в эти тени, нежели в церковь. - Ф.Магеллан

Tinian

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 46
    • Перегляд профілю
Re: Дивний будинок в Жовкві
« Відповідь #1 : 08.12.2010 10:46:07 »
В Городку теж є подібна споруда - "ELEKTROWNIA - MEJSKA"

Розшарити F VK G+

Theslavik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 11.12.2010 16:22:12 »
Знайома будівля ;D. трохи більше року тому був там і теж цю будівлю не проминув, в каталозі "Пам'яток Західної України" в "Пам’ятках місцевого значення" (http://spadok.org/zhovkivskyj-r-n-lvivskoi-obl) значиться " Електростанція (мур.), п.ХХст.; м. Жовква,вул. Дорошенка, 1; 713-М" а на сайті http://zhovkva.com є згадка "В 1897 році побудовано міську бойню. Тоді ж була побудована міська електростанція і розпочато електрифікацію Жовкви, будівництво крупних мереж водопроводу і каналізації."
Розшарити F VK G+

RedShift

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 87
  • Carpe diem!
    • Перегляд профілю
    • Игра Дипломатия - Стратегия против Силы
« Відповідь #3 : 31.08.2011 23:04:51 »
А от Вам вкрай "неприємний" будинок в Гірнику. Рік зведення 1988 (на фасаді). Дизайн просто "хоррор". Ніхто в ньому не проживає.
Розшарити F VK G+
Церковь говорит, что Земля плоская, но я же знаю, что она круглая, я видел тени на Луне, поэтому я больше верю в эти тени, нежели в церковь. - Ф.Магеллан