Автор Тема: Цукровий завод, Красне  (Прочитано 6185 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter

 • Супер Модератор
 • Дослідник
 • *****
 • Повідомлень: 2516
 • Рейтинг 1357
 • Стать: Чоловіча
  • Перегляд профілю
Цукровий завод, Красне
« : 20.06.2011 02:17:59 »
Першою пригодою в день вилазки став квест на головному вокзалі. Знайти треба було не що-небудь, а тернопільську електричку. Виявилося, що стоїть вона чомусь на 27-й колії, фактично вже за вокзалом, там, де стоять товарняки. Ми з Роєм запакувалися в перший вагон, туди ж поставили і ровери та й поїхали. Дорогою нас ніхто не потурбував, провідники до першого вагону так і не дійшли, так що їхалося всім на халяву. Всю дорогу у вагоні тривала палка дискусія - залишити вікна відкритими чи задраїти всьо наглухо. Ми в тих суперечках мудро не брали участі, відразу давши запальним жіночкам зрозуміти, що двері в тамбур не закриваються, бо роверикам не буде комфортно в закритому переповненому вагоні.

Вийли в Красному, зорієнтувалися на місцевості і притиснули на педалі. Першим об'єктом, що трапився по дорозі, став хлібокомбінат. Частина ще працює, працівники снують туди-сюди, техніка присутня. Але частина елеватора і транспортний коридор стоїть розвалена, нагадуючи навчальний макет в школі (елеватор звичайний в розрізі). Ми пофоткали його з-за паркану і поїхали далі.

Тут він на Вікімапії

Електричка їде, ровери лишаються"Ульо! Краснянська селищна рада? То Рой вас турбує. порадьте, як нам з вокзалу на цукровий завод заїхати..."

Під'їхали до цукрового заводу (Місце на Вікімапії.) Огорожа присутня, на території всякі цікавини, розвалені цехи, труби, нездане на металобрухт джелізо і навіть кладовище техніки маленьке є. На прохідній сидять два охоронці, чоловік і жінка пенсійного віку. Дід в таких пафосних сонцезахисних окулярах і дуже поважний. Піходимо ближче.

- Добрий день! Ми фотографи, чи можна трохи познимкувати ваш чудовий неперевершений розвалений непрацюючий (і очевидно більше ніколи в житті ні вашому ні нашому не запрацюючий) і зацофаний завод?

- Нє, то приватна власність. Заборонено. Не можна. А для чого це вам?

- Ну, розумієте, ми фотографуємо та досліджуємо старі промислові будівлі, вивчаємо історію краю, таке, знаєте... Пропустіть, будь ласка!

- Нє, не можна. Фотографуйте он той будинок (дід показує на якийсь гірчичного кольору магазин збоку. І, задоволений своєю дотепністю, трохи роздувається).

- Добре, вибачте що потурбували. До побачення.

Від'їжджаємо трохи далі, ховаємо ровери в корчі, припнувши їх до стовпа, який там виріс і благополучно перелазимо паркан. Падав рясний дощ, але враження від побаченого він зовсім не зіпсув.


Боротьба видів за виживання. Курка походу виглядає респектабельніше за кота, отже поки що витісняє його на еволюційній драбині.

Довольний Рой. Немарно їхали.Про фотографії: я більше місяця не брав до рук фотоапарат і знімки прогнозовано вийшли паскудні: криві, погане світло, деколи розмиті. Навіть обробка не дуже врятувала ситуації. Зробив висновок для себе, що тут, як і в спорті, повинна бути постійна практика. Таке от.

На черзі були передатчики-глушилки, що постійно маячили на горизонті. На форумі вже є деяка інформація про них в цій темі. Нічого корисного тут не можу додати окрім кількох фото.

На Вікімапії вони тут.

Окремо хочу кілька слів сказати про ресторан "Українське село", що знаходиться за 100м. від Краснянського вокзалу. Приємно здивував. Ми прекрасно пообідали і відпочили там. Борщ з м'ясом, солянка, дві порції смачних вареників зі сметаною і два пива - всього 55 грн. Крім того, привітний персонал та дуже гарне оформлення залів і території. Щире Дякую людям, що створили таке чудове місце! ("Українське село" на Вікі.)

Якщо хтось захоче написати щось типу "Вау, класно, +100500" або "Фу, ацтой, займіться краще мережевим маркетингом", то прошу це робити в обговоренні.

Більше фоток є тут.Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

 • Супер Модератор
 • Досвідчений Дослідник
 • *****
 • Повідомлень: 3695
 • Рейтинг 1583
 • Стать: Чоловіча
  • Перегляд профілю
  • Мої фото
Re: Цукровий завод, Красне
« Відповідь #1 : 21.06.2011 00:51:07 »
Додаю пару своїх фоток. Заодно хочу подякувати Фляшкохантеру за компанію в чудовій вицєчці, +.

Гарний індастріал під рясний дощ. Дуже гармонійно. Гармонію правда намагались спаскудити охоронці-пенсіонери, розказуючи нам про приватну власність.
Так і вони не зрозуміли,що нам потрібно, а саме весь цей красивий дестрой.

Приватизований корпус


Приватизований рулон паперуЗіл, теж мабуть приватизований

Приватизований ставок


Будка сторожа...і супер надійна драбинаВсе прихфатизоване, курча.  Зробивши фото, полізли далі шукати пригод, щоб часом від охорони не отримати дробу по сраці.

На горизонті малювались гігантські антени, ми і покрутили до них, через поля та городи.По дорозі нам погудів ВладімірЛєнін  8)


Швидкісна колія
Ось і вони:
захопились побаченим, заїхали на територію до КП, правда з протилежного боку. В охоронця відкрились максимально очі та розкрився рот ;D
Мусів двох туристів-велосипедистів випускати з забороненої території.  :)

P.S. Подорозі побачили склад металобрухту, та пресовані блоки з нього. Мимоволі згадав фільм "Крістіна" Стівена Кінга  :)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue