Автор Тема: Коліями Львова. Озеро біля с.Басівка +експл&#  (Прочитано 7689 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Alter

 • Свої
 • Дослідник
 • *
 • Повідомлень: 1057
 • Рейтинг 215
 • Стать: Чоловіча
  • Перегляд профілю
Отак у світлий недільний день, тобто 23.07.2011, вирішив зібрати манатки, тай гайнути хоч куди. В пішому порядку. В результаті вибору маршруту вирішив за кінцеву точку взяти озеро біля с.Басівки, що  не так вже і далеко від Скнилова. Початком пішої вилазки стала колія біля вул.Ак.Лазаренка.

Далі були ну дуже цікаві джунглі городів місцевих жителів, на межі яких накидався будь-який хлам починаючи звичайними дошками, закінчуючи деталями холодильників, автомашин та ще чорт зна чого. Таке відчуття, ніби це планувалось як остання лінія оборони Сталінграду.
Ось такі "укрепрайони" :)


Далі в процесі топання по ділянці колії до вул. Городоцької увагу привернула велика кількість графіті на всьому, що тільки можна було запацькати балончиком. В основному то "твори" посередньої якості, але були і досить нормальні. ІМХО.Ну і всасне приклад "розмальовок"всього підряд)))


Так що як вияснилось, район досить продуктивний місцевими художниками, і тим хто колекціонує різні графіті може і тут пошукати. Мож що толкове і знайде. А я йду вперед, попутно ставши на добрих півметра однією ногою в канал дренажу, бетони якого були нагло замасковані рослинністю у вигляді кропиви, осоки, лопухів і ще багатьох представників місцевої флори. Але чищусь і йду далі.
   Декілька раз приходилось уступати дорогу методом "приг в сторону" ось таким от ну дуже вже неекологічним поїздам.

В швидкому темпі проходиться Городоцька. Ось кусок "повелителів неба" (напевно що давно у відставці), що на Скнилові.

   Потім енергічне топання повз скнилівську ЗД станцію (зупинку). Ловлю на собі купу цікавих та підозрілих поглядів щойно приїхавших людей, які висипали з електрички і чекали маршрутки, адже не кожного дня побачиш посеред міста представника стилю "мілітарі" у камці бундесверу, берцовках та повній "бойовій ( :)) викладці. Але то таке. Була ідея прикинутись диверсантом, що планує підлу акцію на території аеродрому, але грізний вигляд бабусь, що складали основний контингент щойно приїхавших, любому доведе, що проти них люба контррозвідка віддихає ;D
Проходжу маневрові колії (а мож то і не вони)))

Доходжу до моста під об'їздною.

Звіряння з картою)

Далі натрапляю на вхід в мега-тру підземелля. Правда глибиною в метр і стільки ж завширшки, але елементів індастріалу і андеграунду, крім двох колій, не видно, то можна і пофантазувати ;)

Шахта запуску міжконтинентальних ракет з ядерними боєголовками виявилась останками зламаного невідомою силою стовпа.

Далі натрапляю на сліди КЕПА ;D

Помаленьку доходжу до моста чергової фантомної залізниці і не менш фантомних сходів на ще більш фантомну дорогу.

Просуваємось далі. Хоча цьому самому просуванню дуже заважає висока трава (якщо зійти з насипу колії)

...та грубодисперстні каменюки, а в народі просто колійовий щебінь (якщо йти по насипу).

Все та ж халабуда без ознак нерукотворних інсталяційних місць (мож підземні комунікації ??? ;D)

...ну і якийсь напевно комутаційний ящик. Закритий був на патичок)

Нарешті доходжу до самого озера. Воно все по периметру виявилось обгородженим коючим дродом та парканом, так що є підозра на протести місцевих у випадку "матрацу" на його березі. Хоча декілька осіб там все ж релаксували.
2 Bottlehunter - ти коли зимою туди ходив, там також було  все як на "Владімірском централє"?


Пробираюсь  поближче. Лісом.


Ось вони, пута неволі, свавілля та ще купи слів того ж духу.Представники місцевої фауни.
Обхід по периметру показує джерело великої кількості слідів квадроциклів.Після цього вирішую пробиратись лісом до Лапаївки з метою його розвідки. Як виявилось, дана місцина майже не загаджена місцевими аборигенами (правда якщо загаджена, то точково, але у ДУЖЕ великих кількостях - хтось нагло  вивозив мусор). А так ліс справив щонайкраще враження. Доречі, на замітку палатникам - воно якраз то.

Влаштовую маленький привал. До цого місця дотопав за дві з половиною години. По карті відстань порядку 10км.
Все було б в ажурі, якби не всюдисущі комарі з їх віктимною поведінкою. Короче місцевість поруч болотиста, то і кращого чекати не приходиться.

Отаке цудо)Потім натрапляю на місцевих оффроудерів, матюки яких та рик моторів чути за добрий кілометр. Ось і їх "фарватер".
Далі вискочили ось такі чи то окопи, чи воронки, а чи просто ями  (+1 до запитаннь нашим спеціалістам по тій справі).І аж на виході з лісу мене зустрічає отакий знак.


Тоді що ж там забули джипери? Відповідь на це дає шлагбаум в'їзду в ліс з його "меганадійним" замком.
Короче все як завжди робиться через клоаку. Але не в жаби.

Потім пішли лапаївські поля.

Потім був шлях додому майже тим самим маршрутом, по ходу якого замітив декілька цікавих моментів на колії неподалік Скнилова.


Прикидаю як там товче в поїзді через такі компенсатори. Це поки що найбільший зазор, який я зустрічав в робочих коліях.
 
Ну і тру-відео, що показує стан периферійних колій.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nknmSN-INHM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nknmSN-INHM</a>

Обговорення тут
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

demon

 • Зацікавлений
 • *
 • Повідомлень: 5
 • Рейтинг 1
  • Перегляд профілю
ви зайшли з тилу готельного комплексу "грант резорт", там досить не поганий відпочинок і чисте озеро, всього за 50 грн з людини. охорона інколи ходить там дозором і дивиться в біноклі. так як це приватна властність, то могли і собакЄннов спустити )
Розшарити F VK G+