Парк "Залізна вода"

Автор Anhorda, 28.07.2011 17:40:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Anhorda

Хочеться привернути увагу до проблем парку «Залізна вода» у Львові.
Текстової інформації про парк в інтернеті є досить:

Вікіпедія

А от з фотоматеріалами туго. Мабуть, тому що парк знаходиться в занедбаному стані, і, на мій погляд, як неупередженої особи, відновлювальні роботи в ньому не ведуться.
Хоча сайт ЛМР стверджує протилежне:

Стаття від 24-06-10

Викладайте в тему цікаву інформацію про парк, особливо вітаються фотографії.

А на сайті ЛМР в книзі відгуків можна залишити своє звернення до можновладців з приводу стану парку.

Anhorda

Мої фото з недавньої екскурсії.

Схема паркуАлеї. На частині алей відсутні бетонні зливи для води,  тільки канавки. Від більшості лавок залишилася металева частина, від деяких — фундамент. Одна, чи дві придатні для сидіння. Замість смітників на лавках порозвішувані поліетиленові пакети.

Місце витоку джерел, на схемі позначене 1:Дві покинуті будівлі:

Між будівлями подвір'я, на якому знаходиться кран для води:

Працює кран так:І ось так:Судячи із стану будівель і навколишньої території, відвідувачі парку пристосували цю місцину для WC.

Зі сторони вул. Мушака знаходиться окультурене джерело, облицювання якого поступово руйнується.Воду з нього пити заборонено:


Андрусю

Сумно дивитись на ці світлини, адже я народився і виріс на Новому Львові. Моє дитинство минуло на галявинах та стежках цього парку. Зимою там було дуже багато людей. Діти і дорослі - усі катались на санках і лижах. Літом можна було оздоровитись на "Стежині здоров'я", яку власними зусиллями облаштував жеківський тренер по боксу Мирон Муха. Після закінчення школи ми відробляли у парку практику: вичищали кущі, доріжки, висаджували квіти. Тут було своє "зелене господарство". А кажуть, що тоді при СРСР ми загнивали. Так, але не в усьому. В парк було приємно зайти. А зараз там забудовуються крутелики і сміття викидають у яри.

65 Гості, 0 Користувачів