Автор Тема: Завод ЗБВ на Знесінні  (Прочитано 4021 раз)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter

 • Супер Модератор
 • Дослідник
 • *****
 • Повідомлень: 2448
 • Рейтинг 1317
 • Стать: Чоловіча
  • Перегляд профілю
Завод ЗБВ на Знесінні
« : 30.10.2011 21:59:10 »
Діючий завод залізобетонних виробів (такі, знаєте, потрібні в хазяйстві речі, як бетонні плити, кільця, труби та інші ніштяки), розташований отут. Вилазка туди вийшла абсолютно спонтанною, неочікуваною і від того ще більш приємною. Ми просто гуляли, просто залізли на Бабу Род, просто побачили завод і три залізничні гілки, що красивим півколом заходили на завод. Просто вирішили пройтися по одній з гілок. Вперлись у ворота, біля воріт була насипана гірка, з якої відкривалася чудесна панорама на поскладані рівненькими рядами бетонні плити і кран, що ті плити в будній день таскає сюди-туди. Але була неділя і кран спав, навіть, здається, трохи похропував уві сні.

А було нас восьмеро: Inkognito, Roy, Zelja, Sunkatalano, Stinger, ZED, Цезар і скромний автор цього допису.

Ми з Цезаром пішли стежкою уздовж огорожі, попри закинуту будівлю вапнярки до дальнього і (як нам здавалося) занедбаного кута території. Підтягнулися, виглянули над парканом. Ніби нікого. Осмілівши, сіли на паркан. Нікого. Тоді було вирішено по транспортному коридорі високої будівлі (ото забув тільки як він правильно називається, той цех) інсталитися на самий верх. Коридор виглядає надійно, всередині збереглися залишки конвеєра, дощана підлога полатана.

Панорама, що відкривалася з верхнього залу вражала!Всередині теж було на що подивитися, що помацати, об що вимазатися, зашпортатися і куда провалитися. Тому постійно треба дивитися під ноги!!!

Потім виявилося, що по залізних сходинках можна вилізти на самий верх, на круглий і встелений рубероїдом дах будівлі. Сонце сідало, на обрії виднілася вежа телецентру. Потішила зграя ворон, що летіла на одній з нами висоті. І електричка, що зверху виглядала як іграшкова.

По телефону дали інструкції хлопцям як до нас добратися, а самі тим часом (лежачи на пузі, або навприсядки, щоб не спалитися) оглядали краєвид.

Етюд з воронами. (с) Мертвий ПівеньДалі було вирішено спускатися, але не транспортним коридором, а сходами, по дорозі заглядаючи в круглі зали з залишками обладнання, що розміщувалися на нижніх поверхах. Саме тут десь ми і зробили помилку, нашуміли забагато,і внизу нас вже чекав охоронець, що якраз робив обхід.

Охоронець, ДСО-шник, спочатку хтів надіти на мене кайданки, але рук я не дав і сказав, що на прохідну ми з ними підем і пояснимо, що ми тут робимо, але заковувати себе не дамо. Потім прибіг його побратим, злий і недобрий, теж першим ділом поліз в кобуру за бальончиком. Далі ми шестеро (+ ZED i Sunkatalano) прогулялися до прохідної, по дорозі майже подружилися та й були відпущені з миром. Отаке.

До речі, треба чітко вияснити які права згідно законодавства має затриманий на подібному об'єкті, охоронець (звичайний дід в вушанці чи ДСО-шник) і як має проводитись процедура затримання. Бо через непевне знання закону довелося вигадувати ці правила самому і говорити впевненим голосом. І воно подіяло!

Отакі то пироги. Скидуйте хто має фотки і відео.

Тут є альбом на Пікасі.

Тут є обговорення.

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

 • Супер Модератор
 • Досвідчений Дослідник
 • *****
 • Повідомлень: 3682
 • Рейтинг 1564
 • Стать: Чоловіча
  • Перегляд профілю
  • Мої фото
Re: Завод ЗБВ на Знесінні
« Відповідь #1 : 01.11.2011 14:13:37 »
Кілька фоток від мене:От Петро раз "потрогав"


Ті ж пернаті, але ракурсом нижче.


Місце де проходила конвеєрна стрічка - найцікавіше. Справді, зконцетровано тут багато того, що ми любимо: висота, прогнивші дошки під ногами, золоті проміння сонця, що проглядають крізь щілини.
Правда стрічка вже геть нікудишна стала


Апаснасті присутні


Кульмінаційна точка


Хоча ні, вона все таки на даху


Види звідти такі собі - нічого оригінального


Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue