Урочиста частина святкування відбулася 7 листопада, тобто вчора, о 13:00 на Головному вокзалі. Думаю, час було вибрано таким чином, щоб якнайменше заважати руху поїздів. На першому пероні, під накриттям, зібралися високоповажні особи, серед них голова ОДА і керівництво залізниці. Простих людей через кордон з міліції та працівників залізниці не пропускали.
На першій від вокзалі колії вишикували старі вагони (ті, що зазвичай стоять на окремій колії на Приміському), а також два заведені паровози, що періодично свистіли і гуділи, підтримуючи святковий настрій.
Сам паровоз, що мав символічно прибувати з Відня, ніби 150 років тому, стояв трохи далі від вокзалу зі сторони Левандівки. В пасажирському вагоні сиділи хлопці і дівчата в костюмах 19-го століття, які по прибутті виконали запальний танець на пероні. Але нарід, що товкся з відеокамерами і фотоапаратами на другому пероні, майже ніц не бачив. Бо між ними і артистами стояв поїзд. А підійти ближче не давав кордон міліції. Цей факт змусив мене стати сумним, зробити кілька фоток, зняти відео і піти на роботу. Але паровози, а особливо те, як вони оглушливо ревуть, дійсно сподобалися.
Відео вийшло не вельми якісним через низькостояче сонце.
Перекличка паровозів
http://www.youtube.com/watch?v=cNGWHlwgaoUПрибуття віденського поїзда
http://www.youtube.com/watch?v=1bbEGmrpuSYІ фотки.
![]()
![]()
Повний вагон дітей в народному вбранні і з прапорцями. Вони теж їдуть з Відня.
![]()
![]()
А от і головна дійова
особа машина.
![]()
Маріупольський поїзд на святі був тільки глядачем
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()