Автор Тема: Веселі мандри  (Прочитано 1640 разів)

1 гість дивиться цю тему.

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Веселі мандри
« : 14.11.2011 13:58:43 »
Осьо обговорення отої теми.
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
Re: Веселі мандри
« Відповідь #1 : 14.11.2011 14:11:05 »
    Пройшли ми власне лиш по такому маршруту (спасибі Цезаревому ЖПС). Ліси там непрохідні лиш влітку, так як там все аццко заростає, і йти просто фізично неможливо. Зараз же ж те все повсихалось, і через голі гіляки хоча б видно, куда курс тримати. Хіба що ожина лосі за ноги заплутувалась.
    Болота там навіть не чвакають, хоча досить вогко. Слідів кабанів дофіга, хоча самих їх видно не було.

П.С. Чота в мене Пікасса не хоче давати посилання на фотку. Мо хто знає в чому тут діло?
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Romchick

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 15.11.2011 02:27:35 »
Я так розумію, що локатор П-14

якщо він працює, то обертається з частотою 2-6 об/хв (хоча з його вигляду важко це уявити). Коли ви були біля нього він обертався? Просто цікаво, бо система вже дуже стара і мала би бути знятою з чергування. Чи може на антену тов. прапорщик ловить Хастлер ТВ?
Учасникам по жирному +. Молодці, що в таку приємну погоду пішли експлорити ті ліси з лісниками.
Розшарити F VK G+

onyx

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 300
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 15.11.2011 09:51:21 »
+ Всім. Двохсотки, як не дивно, ще стоять на озброєнні, напевно для залякування ворожих пасажирських літаків.  Я б і не знімав, просто трохи модернізувати, збільшити маневренні характеристики ракети, поставити сучасну ГСН, замінити ті ж П-14 на шось краще, і в прикритті торів вийшло би щось цілком боєздатне, але такого в нашій країні небуває...
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

Цезар

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 182
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 15.11.2011 11:00:03 »
Ні , антена не оберталась, але до неї ішли нові кабелі і щось гуділо там, тай виглядало так що вона не може крутитись через розтяжки
Розшарити F VK G+
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.