Автор Тема: Кіно про EXPLORER  (Прочитано 36215 разів)

1 гість дивиться цю тему.

maptywa

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
Кіно про EXPLORER
« : 29.12.2011 15:47:35 »
Є ідея - створення презентаційного сюжету (кліпу, ролику, фільму) про Explorer.

Оскільки досить цікаво і продуктивно відбулося моє знайомство з частиною колєкціва, хо спробувати зняти отаке щось.
Як цікаво - пишіть.
Потрібно для початку - інтерес, пійло і  (як наслідок) сценарій. Мені тре - із вже досліджених варіантів вибрати найцікавіші і найзручніші для зйомки, фот,і вас неймовірних.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 501
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Кіно про EXPOLORER
« Відповідь #1 : 29.12.2011 15:56:44 »
Ідея вельми гарна, цілком підтримую. Шановні дописувачі, прошу висловлюватись та підтримати дискусію.

З.І. Тільки не "EXPOLORER" , а EXPLORER  :)  :)  :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

swordlord

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 48
  • Лісовий партизан
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 29.12.2011 16:00:13 »
Пропоную в фільмі висвітлити також історичний аспект обєктів, з включенням міні-сюжетів, можна з голосом диктора за кадром. Щось на кшталт "Золотий вересень. Хроніка Галиччини 1939-1941".

А також показати у фільмі, що відводилось одній людині у бомбосховищі, як виглядало спальне місце, ну і інші особливості "життя" в бомбосховищі. Який раціон припадав на людину.

А ще, якщо буде можливість, компютерною графікою, показати бомбосховище в перерізі, а також карту Львова на якій би сховища були позначені (можливо не точно, але для наглядності).
Розшарити F VK G+
Si vis pacem, para bellum.

maptywa

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 29.12.2011 18:03:30 »
З графікою - сорі, гроші є? я і так пропоную наразі альтруїстський варіант від себе, поки є натхнення.
Я б хотіла варіант  про вас, кліповий монтаж з мінімальними коментами закадровими і трохи інтерв*юшок
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1355
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 29.12.2011 18:13:32 »
Я нещодавно якраз думав про те, щоб зняти 10-15 хв. сюжет на тему форуму. Маю деякі ідеї і начеркав трохи сценарій, так, в загальних рисах. Давайте якось зберемся за пивом, поділимося думками щодо цього.

Хочу знати: хто знімав і монтував сюжет (той що режисерська версія)? Знімаю капелюха перед цією людиною і дуже хочу, щоб Ви погодилися на співпрацю при зйомці сюжету.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

maptywa

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 29.12.2011 18:26:38 »
Дякую 8). Знімали оператори "Медіа-клубу". Оскільки ВИ мені надзвичайно імпонуєте тому і пропоную тему. Контакти і пиво - в приват  ;)
Розшарити F VK G+

YserL

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 529
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 29.12.2011 18:37:43 »
Я нещодавно якраз думав про те, щоб зняти 10-15 хв. сюжет на тему форуму. Маю деякі ідеї і начеркав трохи сценарій, так, в загальних рисах. Давайте якось зберемся за пивом, поділимося думками щодо цього.

Хочу знати: хто знімав і монтував сюжет (той що режисерська версія)? Знімаю капелюха перед цією людиною і дуже хочу, щоб Ви погодилися на співпрацю при зйомці сюжету.
Я теж маю сюжет:
Перша людина розказує текст, відкриває якісь двері наприклад у центрі і в них наприклад коридор лощини. І заходить у них і далі йде по коридорах, показує місця, далі відкриває одні двері у лощини а в них наприклад вид на вишки Барсу на франківшини наприклад з прохідної, мініекскурсія по бункеру, і виходить на вихід а там наприклад вихід на  чорновола, і заходить у бункер.

Пару лівих дверей в яких наприклад: потік полтви, очисні полтви,

Як у фільмі Міняючи реальність

Комбінована зйомка із зеленими екранами.

Це драфт.
Розшарити F VK G+

YserL

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 529
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 29.12.2011 18:38:53 »
можу допомогти із зеленими екранами і дзеркалою. 1024 пікселі знімає на ура.
Розшарити F VK G+

maptywa

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 29.12.2011 18:54:08 »
Сценнарій напишу. З вас - спілкування і інфа
Розшарити F VK G+

linuxoid

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 168
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 29.12.2011 19:12:16 »
Якщо цікавлять шахти, терикони можу допомогти.
Розшарити F VK G+

maptywa

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 29.12.2011 20:53:25 »
Цікавить все. Подобається - Один день у вугільній шахті(!!!) ,Крокуючі екскаватори,Риболовля на Полтві,Горище Ельжбети,Тунель кохання,форт Тараканів - для зйомок. Сільмаш було б незле як дістану архіви,якщо такіі існують.  можна розділити на пригодницьку та львівісторичну тематику. Мені потрібно побільше досвіду кожного з вас+час . При зустрічі обговоримо процес - не все так просто
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 501
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #11 : 29.12.2011 20:56:16 »
Цікавить все. Подобається - Один день у вугільній шахті(!!!) ,Крокуючі екскаватори,Риболовля на Полтві,Горище Ельжбети,Тунель кохання,форт Тараканів - для зйомок. Сільмаш було б незле як дістану архіви,якщо такіі існують.  можна розділити на пригодницьку та львівісторичну тематику. Мені потрібно побільше досвіду кожного з вас+час . При зустрічі обговоримо процес - не все так просто

Зроби тему в Планах, про зустріч у Пивничці. Коли і як буде власне тобі зручно, а народ гарантую прийде. Головне троха більше конкретики
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

maptywa

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 29.12.2011 21:03:25 »
Народу тре небагато,компанію до 8 чол щоб продуктивно було.
Оскільки свята і вихідні - хоч з понеділка. Бо далі знову праця піде,в мене тіко неділя вихідний, і то не все. я б вас на тб запросила))). але страшно, може ви буйні ;) хоча.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1583
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #13 : 29.12.2011 21:06:04 »
Що ж, пора вліпити свої 5 копійок.

Перед початком такої роботи, варто оприділитися з об'єктами, які на наш (мій) погляд найбільш вдалі. Критерій вибору - це око режисера, фотомистця, чи фотодрочера та дослідника водночас.

Отже, виділяю наступні об'єкти, на котрих, на мою думку зйомка буде вельми вдалою:

1)  Сільмаш в Рясне
     Переваги: велетенські виробничі корпуси, цікавий підвал з колесами, шматок адмінспоруди з вільним доступом.
     Ідеальне місце для початку.

2)  Колектор Стефаника - Городоцька. Чому там, а не в Полтві? Тому що там безпечніше, сухіше, для зйомки не менш цікава форма колектору і не потребуватиме багато світла. А також доступні ракоходи з хорошим продувом повітря, з низьким рівнем води.

3)  Бомбосховища - Під Добробутом, в парку Костюшка, біля ц. Юра, на Липинського та Лощина. Ідеально було б показати найбільш збережене схвище, але це по ходу. Цікавить момент "залазу" через вентшахту, а також відкриття гермодверей ну і огляд "нутрощів" сховища.

4)  Доволі романтично і не менш цікаво буде варіант з Горищами Львова. Благо, є поки можливості залізти на дуже цікаві о'бєкти.

5)  Тепер за Львів. Без сумніву, один з найкращих індастріал об'єктів - "Сірка" в Новому Роздолі. Якщо не все розібрали, то хоча б в збагачувальному цеху буде супер.

6)  Крокуни, а також велетенський кран біля Шкла. Кадри там завжди гарні будуть, особливо коли людська постать на їхньому фоні.

7)  Ракетні шахти, котрі Бродах, під Червоноградом чи навіть коло Моршина - це просто без слів. :)

8)  Форт в селі Тараканів. Ідеальне місце для зйомок.

9)  Лінія арпада - теж супер. Можна там вдало поєднати відпочинок з працею :) І тунелі цікаві, є вода, перепад висот, сходи.

10)  Трішки екстріму не пошкодить - проходження по штольням в селі Незвисько. Навіть можна щось покопати чи розкопати.

upd/ 11) Червоноград, околиці, шахти а головне ось це.

А далі  дядько Linuxoid нам в поміч ;)

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 501
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #14 : 29.12.2011 21:17:49 »
   все це дуже добре та файно, проте нічого не замінит живого спілкування. Про що я дописував вище. Отож, вкотре пропоную здибатись невеликою ініціятивною командою. До New-Роздолу треба підійти із особливим трепетом, не виключено, що на весну там ніц істотного не залишиться. А у шахти Червоноградські попасти вже тяжко - входи гарно засипані тяжкою технікою, залізти реально або через ствол шахти, або (що реальніше) через інженерні проходи. У будь-якому випадку. треба спорягу ольпіністську. Броди реальніше - там здається досі все не дуже займано.

Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1583
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #15 : 29.12.2011 21:22:37 »
   все це дуже добре та файно, проте нічого не замінит живого спілкування. Про що я дописував вище. Отож, вкотре пропоную здибатись невеликою ініціятивною командою. До New-Роздолу треба підійти із особливим трепетом, не виключено, що на весну там ніц істотного не залишиться. А у шахти Червоноградські попасти вже тяжко - входи гарно засипані тяжкою технікою, залізти реально або через ствол шахти, або (що реальніше) через інженерні проходи. У будь-якому випадку. треба спорягу ольпіністську. Броди реальніше - там здається досі все не дуже займано.

Звісно, в живу обговоремо, проте певний базис треба підготувати вже, щоб мати уявлення та чіткий предмет розмови при зустрічі.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 168
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 29.12.2011 21:23:46 »
Відкриття малої герми це круто, але то, як на мене, запал таке відзняти))

Спуститись в шахту зараз нереально, а з відеообладнанням практично неможливо, хоча місцеві журналісти недавно спускались..

Щодо териконів і місячних пейзажів, того є скільки завгодно від маленьких до величезних, від лисих до покритих симпатичним березовим лісом і з інопланетною технікою.
Розшарити F VK G+

maptywa

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 29.12.2011 21:27:04 »
Нарешті.не втримався (я про Роя).Треба тіко все категоризувати, а то обморок і перебор вийде. І хто з вас з фотом - раз,штатив -два, вміє знімати відео (не кнопку тиснути)-три, батареї і картки - чотири. це мені тре для хоч якогось визначення об*єму роботи. Простіше,звичайно,як є кілька операторів, я керуватиму зйомкою,і частково зніматиму. Потім скидаю матеріал і бавлюсь. але для поєднання стількох об*єктів часу тре ойойой, всі ж я так розумію працуйонци. але буде несамовито,як все б вийшло.
Андрій, time lapse зі снігом на макро таки тре спробувати для початку (ти ще скажи що макрооб*єктив є. я дістану хіба до кенона). як вийде, можем бавитися з крупняками і рейкою.буде мегакруто. треба стедік..
так скільки одиниць техніки є? і які (бо різнитиметься картинка,блін)?
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1583
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #18 : 29.12.2011 21:27:22 »
Відкриття малої герми це круто, але то, як на мене, запал таке відзняти))

Спуститись в шахту зараз нереально, а з відеообладнанням практично неможливо, хоча місцеві журналісти недавно спускались..

Щось я собі оце нагадав...(хоч не герма) ;D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YjACIdfcDKY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YjACIdfcDKY</a>
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1583
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #19 : 29.12.2011 21:33:04 »
Цитувати
Треба тіко все категоризувати, а то обморок і перебор вийде.

100 грам і пончик - розберемось ;)

Цитувати
Андрій, time lapse зі снігом на макро таки тре спробувати для початку (ти ще скажи що макрооб*єктив є. я дістану хіба до кенона). як вийде, можем бавитися з крупняками і рейкою.буде мегакруто. треба стедік..
так скільки одиниць техніки є? і які (бо різнитиметься картинка,блін)?

Дві зеркалки (відео) - будуть. Можливо, попробую роздобути стедік ще один.
Кароч, то всьо в приваті.

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue