Автор Тема: Піонерськи табір Супутник (Теперішня лікарня Львівської залізниці)  (Прочитано 4547 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Drusja

  • Свої
  • Гуру
  • *
  • Повідомлень: 760
  • Рейтинг 225
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
У суботу 12 травня 2012 року я і Цезар вирішили трохи розім'яти кості і прокататись на велосипедах по околицях Брюхович.

Спочатку ми вирішили оглянути пагорб біля Свідків Єгови та навколишній ліс, а далі об'їхавши Духовну симінарію УГКЦ потрапили на колишнє футбольне поле з красивими краєвидами на невелике відслонення (сорі за якість - фото з телефона)Далі попрямували до джерела і звідти вже заїхали на територію залізничної лікарні яка колись була піонерським табором "Супутник"Так гарно виглядає лише та частина яка знаходиться ближче до дороги, решту будівель в доволі закинутому стані але видно що за ними наглядаютьЗа будинками повернули праворуч і побачили нещасну водонапірну з зігнившою драбиною.та "Брюховицький зелений театр" (накрита сцена з підсобними приміщеннями та лавками просто неба, від яких, крім бетонних основ, вже майже нічого не залишилось)За яким дорога вела далі в ліс,але туди нам їхати не хотілось і ми попрямували оглядати будівлі.На території знаходиться пам'ятник героям Великої Вітчизняної Війни - екіпажу бомбардувальника, який загинув при виконанні бойового завдання над цією територією.Оглянувши табір проїхали попри симпатичний ставокза ставком знаходився доволі великий басейні тут вже майже виїхали за територію, як нам свистить охоронець і запитує що ми тут забули. Ну ми спокійно відповіли, що просто катаємось, на що почули "Ця територія під охороною. Тут не можна кататись. Їдьте звідси. Щоб я вас тут більше не бачив".
Сваритись настрою у нас зовсім не було, а тим більше доказувати комусь, що тут немає жодних попереджувальних знаків, огорожі і що можемо спокійно тут залишатись. Тому поїхали собі далі, тим більше, що дивитись там вже було нічого.

Попрямували лісовою грунтовкою, аби роздивитись цей ліс з середини. По дорозі зустріли двох жінок, які сказали, що виїдемо на хутір Кульонія, давно про нього чув але ніколи не бував там.
Їдемо далі звернувши трохи праворуч і впираємось в дачі, можливо це і був той хутір. Проїхали в кінець цих занедбаних дач і спустились в яр до невеличкого потічка по якому виїхали до цивілізації.І яке було наше здивування коли ця цивілізація виявилась Малими Грибовичами. На що нас наштовхнули гідранти з централізованою водою і наступне звертання до Яндекс карти яка орієнтуючись по базових станціях сказала що ми у Грибовичах але Великих.Далі попрямували до Чорної гориі пори неї через переїзд поїхали до початку Гряди, звідти звернули на птахоферму. Далі фото вже немає так як розрядився телефон.

Оглянувши птахоферму, побачили на місці заїзду охоронця і вирішили їхати в протилежну сторону тим більше, що нам туди і треба було.
Дорога пролягала через ліс і невдовзі вийшла на городи. Спускатись до основної траси не хотілось і ми поїхали далі лісом аж поки не виїхали на Гамулець, звідки вже привичною дорогою поїхали додому. По дорозі звернули на чебуреки, для втамування нестерпного голоду, і тікаючи від дощу швиденько рванули домів.

Загалом вийшло не так вже й багато, 25км по велоспідометру, але задоволення - вагон.
Маршрут приблизно прикинутий постфактум.Всі фото на пікасі
Розшарити F VK G+
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<