Автор Тема: Велопокатушка по Криму  (Прочитано 7282 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Epidemik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 16
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Велопокатушка по Криму
« : 17.06.2012 20:06:24 »
Велопокатушка з Феодосії до Севастополя. На все про все десь тиждень часу, не спіша, з затримками в прикольних місцинах, і так далі)
Їдем через Судак, Алушту, Ялту, Алупку. Шлях наш лежить по трасі, ночувати будем в палатках на березі.
Хто може порадити цікаві місця, які б можна було відвідати, в тому числі місця для ночівлі на гарних пляжах, і тому подібне, буду радий внести в свої плани :)

Розшарити F VK G+
чому я не сокіл, чому не літаю

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1438
  • старий дігер
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Re: Велопокатушка по Криму
« Відповідь #1 : 18.06.2012 10:51:44 »
Я колись робив те ж, тільки автом. Їхати в розпал літа по криму - дуууже жарко. Ось опис місць
Розшарити F VK G+
Дігери всіх країн єднайтеся!

Epidemik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 16
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 18.06.2012 11:13:45 »
Дуже дякую, інформація пригодиться)
Ну з жарою нічого не зробиш, вимушені будем терпіти :-\
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1438
  • старий дігер
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #3 : 18.06.2012 11:15:35 »
Зазвичай літо в криму це пора для тюленів і пляжно-кондиціонерного відпочинку. Крим туристичний це Весна і Осінь.
Розшарити F VK G+
Дігери всіх країн єднайтеся!

Epidemik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 16
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 18.06.2012 15:19:46 »
Та шарю звичайно :) Минулого року це не завадило проїхати ще більший і складніший маршрут (правда іншою трассою), а весна і осінь занадто проблематичні з часом, так як навчання і робота не дає змоги відлучитись, єдиний час за все літо випадає саме зараз :-\
В любому випадку залишимось задоволені, матимемо купу вражень і "чоткій" загар ;D
Розшарити F VK G+

axizep

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 18.06.2012 15:47:04 »
оу,було б класно долучитись,я теж мав такі плани цим літом покататись по криму на вєліку.зготувався вже повністю (купив собі ,крім заднього, ще і передній багажник і сумки на нього).
не сподівався що тут народ про таке заговорить.
скільки вас є?
цікавить ще питання з квитками на поїзд... кажуть що тяжко цього року їх рішати...
Розшарити F VK G+
Slavko

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 501
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #6 : 18.06.2012 21:40:16 »
оу,було б класно долучитись,я теж мав такі плани цим літом покататись по криму на вєліку.зготувався вже повністю (купив собі ,крім заднього, ще і передній багажник і сумки на нього).
скільки вас є?
цікавить ще питання з квитками на поїзд... кажуть що тяжко цього року їх рішати...

Акурат файно, 1256 на момент цього допису. Число ніц не нагадує? Вони усі твої - просто переконай їх!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 574
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 18.06.2012 23:16:16 »
В тему, купляли з Zed-ом сьодні квитки, я два на Херсон, він на Симферопіль, взяли без проблем, я купляв прямо на сайті Квитки.юа, оплата через приват24, він на пряму в кассах, якщо брати за 45 днів, то проблем не буде, квитки в систему залізниці додаються не всі одразу, а по вагону-два в день, або по мірі закінчення квитків які вже є в системі. До прикладу ранком були квитки тільки на один вагон, вони вже закінчувались, а в 10 годині з'явилися квитки ще в один вагон, так що вважаю цю проблему надуманою :)
Розшарити F VK G+

YserL

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 529
    • Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 18.06.2012 23:30:22 »
В тему, купляли з Zed-ом сьодні квитки, я два на Херсон, він на Симферопіль, взяли без проблем, я купляв прямо на сайті Квитки.юа, оплата через приват24, він на пряму в кассах, якщо брати за 45 днів, то проблем не буде, квитки в систему залізниці додаються не всі одразу, а по вагону-два в день, або по мірі закінчення квитків які вже є в системі. До прикладу ранком були квитки тільки на один вагон, вони вже закінчувались, а в 10 годині з'явилися квитки ще в один вагон, так що вважаю цю проблему надуманою :)
В яких числах зед буде в сімферополі? Їде в севастополь?
Розшарити F VK G+

Epidemik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 16
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 18.06.2012 23:51:27 »
скільки вас є?
Нас пятеро, квитки взяли 3-4 дні тому, а саме з Ужгороду (правда сідати будем в Мукачеві, так порадились), зара вони не на руках, сказати ні номер поїзду, ні час виїзду зара не можу, памятаю тільки що 21го їдем.
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 574
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 19.06.2012 00:34:26 »

Я, десь в 10 числах серпня буду в Севастополі :)
Розшарити F VK G+

ZED

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 179
  • Everybody lies!
    • Перегляд профілю
    • Vkontakte
« Відповідь #11 : 19.06.2012 02:47:29 »
1.08 виїжджаємо із Mary, 2.08 будемо там, але одразу з вокзалу на бус і в напрямок Євпаторії. Можливо, впродовж відпустки і в Севастополь заглянемо. Було б непогано перестрітись десь в Криму з кимось із наших 8)
Розшарити F VK G+

YserL

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 529
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 20.06.2012 16:28:32 »
Пишу зараз із Севастополя))) Виїжджатиму з нього 24 червня в обід.
Розшарити F VK G+