Автор Тема: Західноукраїнська зустріч автостопщиків (і не тільки)  (Прочитано 4420 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Estel_Shmidt

 • Постійний Дописувач
 • *
 • Повідомлень: 63
 • Рейтинг 27
 • Стать: Чоловіча
 • questo sono io)
  • Перегляд профілю
ІДЕЯ ЗУСТРІЧІ
Західноукраїнська зустріч автостопщиків - проводиться цього року вперше і сподіваюсь стане тим місцем де кожен зможе відчути себе у колі друзів та однодумців)
Отже, це некомерційний і БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ захід на який звідусіль запрошуються автостопщики, мандрівники, представники різних видів туризму, люди які люблять активний відпочинок, та ті хто хоче навчитись всього вище перерахованого.


Багато де є автостопні ельби та зльоти, але представники із Західної України на них є рідкісними гостями. Може на на заході України автостопщиків так мало? А може трохи далеко їхати до місць зустрічей у інші регіони? Хто зна, тому треба це перевірити!

Саме для цього і створюється Західноукраїнська зустріч автостопщиків.
      Якщо ти подорожуєш автостопом, пішки, ровером чи якось інакше, або хочеш навчитись активно відпочивати, бачити цікаві місця та інші країни? - то давай до нас!
      Може маєш бажання зустрітись з цікавими людьми, послухати захоплюючі розповіді про автостоп, про мандри, знайти друзів і однодумців, відпочити кілька днів на природі у колі хороших людей? - то давай до нас, де б ти не був!

Зустрічаємось весною і восени на теренах Західної України і кожного разу у новому та цікавому місці де є на що подивитись!

На зустрічі є певні правила:
 • повна відсутність алкоголю (у тому числі пива, різних берміксів та іншої слабоалкоголки)
 • куріння дозволяється тільки за межами табору або у себе в наметі
 • не замахувати інших

Можна привозити символіку своєї країни, міста, туристичного клубу

Є шматок сала, печиво, консерви, крупа, овочі, фрукти, чай, посуд, казани, тенти, відра, м'яч, цікаві ігри, музичні інструменти та інше добро? Привозимо кожен всього по трохи і маємо хороший настрій=)

ЯК ДОБРАТИСЯ
Цього року, а саме 14-16 вересня 2012 року, Західноукраїнська зустріч автостопщиків буде проводитись у селі Розгірче, Стрийського району, Львівської області. Сама назва цього села пов"язана з тим, що тут розходяться гори, від чого і пішло Розгірче! Поблизу табору є джерело зі справжньою Карпатською мінеральною водою та древній скельний монастир у якому колись жили монахи-відлюдники...)
Місце вибране як дуже гарне, зручне для розміщення і для добирання у будь-яку пору доби. А відстань від траси Київ-Чоп до точки збору якихось 600 метрів)
Координати: широта:49°7'17" і довгота: 23°41'3"

Отже про добирання:


Вилазите з рюкзаками біля зупинки Нижня Стинава і йдете за стрілкою до табличкиПовертаєте біля таблички, проходите кілька метрів і знаходите чудо-міст, який побудований на нафтопроводі і має довжину понад 400 метрів над прекрасною річкою Стрий! Переходите його.


Перейшовши міст йдете прямо і невдовзі по праву сторону думаю побачите всіх=)


Також після прогулянки Львовом, можна доїхати до місця зустрічі на електричках "Львів-Лавочне", виходити на зупинці Нижня Стинава, а звідти вже за 10 хвилин дійти до місця зустрічі)
Розклад:

- відправлення зі Львова о 9:01,   прибуття у Нижню Стинаву о 11:20
- відправлення зі Львова о 14:00, прибуття у Нижню Стинаву о 16:13
- відправлення зі Львова о 17:40, прибуття у Нижню Стинаву о 19:43
- відправлення зі Львова о 18:42, прибуття у Нижню Стинаву о 20:52 

- відправлення з Нижньої Стинави о 7:05,   прибуття у Львів о 9:20   
- відправлення з Нижньої Стинави о 9:10,   прибуття у Львів о 11:28
- відправлення з Нижньої Стинави о 12:15,   прибуття у Львів о 14:41 

Від траси і до місця зустрічі будуть вказівники, за якими без проблем можна буде дійти, або ж якщо з орієнтуванням взагалі кепсько, то думаю зустрінемо=)
До зустрічі!)

організатор Олексій Каратєєв

обговорення  тут Плани обговорювати не потрібно - Roy
Розшарити F VK G+