Автор Тема: Стрий, промзона  (Прочитано 4000 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter

 • Супер Модератор
 • Дослідник
 • *****
 • Повідомлень: 2363
 • Рейтинг 1245
 • Стать: Чоловіча
  • Перегляд профілю
Стрий, промзона
« : 09.04.2013 19:38:45 »


Малис-мо приємність з Цезаром оглянути на початку березня кілька об'єктів в одному з моїх найулюбленіших міст - Стрию. Фотки робив-ім на китайський телефон, тому потім мусив застосовувати функцію "зробити всьо файно" в Пікасі. Тому прошу сильно не плюватися на якість, дикі кольори та шум присутні на кожній знимці. Зате є прив'язка до карт Гугла, а то плюс.

Кому цікаво, весь альбом лежить отут.

Приблизне розташування об'єктів.

Спочатку пройшлися по цвинтарі, поробили фото, подивилися на старі гробівці. Як буде Цезарова на то воля, то фотки з'являться з часом
в темі про цвинтарі. Далі по колії пішли в напрямку великої круглої вежі, що маячила на горизонті.Елекетрична підстанція заводу Ковальсько-пресового обладнання. Ми знайшли дірку в огорожі і залізли на територію. Цехи заводу на мапі позначені як закинуті, але за парканом стоїть різна техніка, все ніби в бойовому стані. Десь неподалік гавкали пси. Охорони не було видно, але ми вирішили не ризикувати, хоча драбинка на дах величезного цеху щиро запрошувала... Прошвирнулися швидко по території і через паркан перелізли назовні, знову на рельси. І пішли далі.Нарешті дійшли до замерзлого ставка. На тому боці маячила водонапірна вежа. Щире бажання вилізти наверх не здійснилося, всі металеві сходинки зсередини випиляні. Нагорі сидів крук і цілився нагидити на Цезаря, поки він фоткав башту зсередини. Це був початок території колишнього м'ясокомбінату.

В розвалених цехах нічого доброго не виявилося, хіба цегла і дірки зверху, через котрі лилася тала вода. Площа велика, а лазити там бажання ніякого. Залишалося тільки шукати вихід на дах.

Виходи зі сходів замуровані, але вдалося знайти вентиляцію і драбину. На даху класно, можна перекусити ковбасою, що за збігом обставин була зроблена за 300 метрів звідси, і позирити довкола.На даху сусіднього цеху зробився цілий ліс, з деревами, кущами, мохом і невеличкими озецями. А ще там бігала зграйка безхатніх собак. А це завод "Леоні", де виробляють електроустаткування для автомобілів.Гуляємо всередині адмінбудівліПройшли трохи далі. І через незапальну діру влізли в покинуту їдальню заводу Ковальсько-пресового обладнання.

Тру-ліхтарі біля забитої дошками прохідної.Цезар обзервує територіюВсередині трохи підтоплено, але трапляється багато артефактів. Ми, яко справжні урбан-експлорери, все залишили на своїх місцях. Навіть величезний баняк для замісу тіста))) Мені їдальня нагадала "Барву" в Франківську.

Оце і все поки. Фоток багато не закидаю, зважаючи на їхню погану якість. Може Цезар чимось підсобить згодом.
Обговорення тут.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

 • Супер Модератор
 • Дослідник
 • *****
 • Повідомлень: 2363
 • Рейтинг 1245
 • Стать: Чоловіча
  • Перегляд профілю
Re: Стрий, промзона
« Відповідь #1 : 18.09.2014 20:53:43 »
Деколи буває так, що фотографії з об'єктів, перед тим, як опубліковуються, мають добре вистоятися. Як вино. От так і з цими, зробленими Цезаром півтора року тому. І то, він не хотів виставляти, каже, хай ще трохи покиснуть. А я: нє, та давай розіп'єм заллєм на сайт. Та й залив, бо Цезар сі лінує, каже, що має багато роботи з дівками в скайпі сі переписувати. Всі фотки були зорблені під час прогулянки. описаної вище.

Як я був дітваком, на парканах інакші слова писали. А то дивисі, інтеліґенція!Камери охороняють периметр діючого підприємстваВсередині колишньої водонапірної труби, що стоїть там, де колись був завод.Розікрали країну! Такую страну развалілі!!!Собаки, що живуть на дахуКрай Стрия і початок БескидівВсередині закинутої їдальніТа й таке, згрубшого. Жоден Фляшкохантер тоді, пам'ятаю, не постраждав.

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!