Автор Тема: Збір речей для безпритульних, по раз другий  (Прочитано 5457 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1355
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
А давайте всі разом зробимо добру справу і не будемо чекати свята Миколая? Пропоную зібрати теплі речі, продукти та побутову хімію та передати все в Спільноту взаємодопомоги "Оселя", що у Винниках. Це організація, яка допомагає безпритульним та соціально незахищеним людям.

Цитувати
«Спільнота взаємодопомоги «Оселя» – це громадська непри­буткова організація, яка одна з перших в Україні почала всіляко під­тримувати бездомних і в 2003 році створила унікальну Спільноту, де разом живуть і працюють, ведуть спільне господарство та допо­ма­га­ють іншим ті, хто опинився в скрутній ситуації. «Оселя» має на меті надавати допомогу у віднайденні сенсу життя людям, що з різних причин опинилися на маргінесі сус­піль­ства (убогим, бездомним, неповносправним, залежним тощо) та про­пагувати в Україні ідею солідарності та взаємодопомоги.

Найбільше потреба є в теплому зимовому одязі та взутті. Також підійдуть крупи, чай, цукор.

Речі або гроші можна заносити в паб "Underground", що на вул. Дорошенка, 50. Приблизно через два тижні завеземо все у Винники.

Минулого року я вже пробував організовувати збір теплих речей, але не дуже успішно. Сподіваюся, цього разу людей, що залишаться осторонь, буде менше.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1583
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Гляну, можливо знайдуться якісь теплі речі та взуття.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1355
    • Перегляд профілю
Речі від мене та Synoptyk'a вже складені та готові до відправки.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Marichka

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 81
    • Перегляд профілю
Я теж зібрала трохи речей
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1583
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Є кілька пакетів речей  :D
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Synoptyk

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 139
  • Давай краще припустимо, що вона не впаде.
    • Перегляд профілю
Дещо позбирав на роботі. Маякніть якщо все це актуальне завтра донесу біля 12:00-13:00.
Розшарити F VK G+
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1355
    • Перегляд профілю
Так, ще актуально. Велике дякую всім, хто долучився. В п'ятницю або суботу планую доставити все до місця призначення.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1355
    • Перегляд профілю
Чи може хтось в суботу після обіду (орієнтовно після 15-00) заїхати автомобілем до Андерграунду за речами, а потім відвезти їх у Винники? Бензин за мій рахунок, часу на все треба менше години.

Update пізніше: як виявилося, осередок "Оселі" працює і у Львові, на вул. Угорській, 2. Правда, на вихідні там нікого не буде. Тому почекаємо до понеділка, після роботи завезу все туди.

Хто ще має бажання долучитися, маєте два додаткові дні  :)
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1583
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Отже, назбирали з десяток великих пакетів з одягом та взуттям. Фото пруф докладається:

Bottlehunter і я відвезли це все діло на Угорську 2. Там це все прийняли в нас і розпальцелювали по місцях.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1355
    • Перегляд профілю
Перепрошую, що пишу трохи пізно, але краще вже так, ніж ніколи.

Дякую всім, хто долучився і допомагав. В "Оселі" також дуже нам дякували за допомогу і просили заходити ще. Цього року спільнота відкрила магазин та майстерню у Львові, на вул. Угорській, 2. Туди можна занести непотрібні речі, тобто одяг, старі меблі, книжки і т.д. Все це ремонтується і продається, а виручені гроші йдуть на потреби спільноти та організацію доброчинних акцій. Я собі накупив різних книжок за демократичною ціною, серед яких, наприклад, давно бажаний "Leopolis multiplex".

Сподіваюся, це не остання наша спільна допомога тим, хто цього потребує.

Нижче - відсканований буклет з описом діяльності "Оселі".

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!