Львівський шклозавод №2

Автор pavich, 02.12.2013 01:30:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

pavich

Вчора, коли їхав з радіоринку трохи натупив і сів на маршрутку не в ту сторону. Доїхав на кінцеву 25-ї і вирішив полазити і подивитись, наткнувся на таку штуку:
http://wikimapia.org/#lang=ru&lat=49.851121&lon=24.052463&z=17&m=b
Львівський склозавод №2 на старознесенській
Розумник гугл про нього нічого цікавого не сказав.
На вхідних дверях наклейка що він охороняється, в середені розруха і якись чурка біля машини стояв якому не сподобалось шо я два рази пройшов повз, на третій раз я хотів пофоткати дочекався поки чурка піде, підійшов до входу почав витягати телефон і хотів прочитати напис на дверях так, виявилось шо чурка хитрий і сховався за деревом і випасав мене, коли  побачив мене- пішов в мою сторону. Подумав я шо тільки чурок мені нехватало і дав на кеди "неспіша але швидко відійшов", тому не можу сказати шо там пише.
Фотка зроблена зліва від входу крізь паркан, в якому купа дірок (кілька таких, що крізь них можна легко пролізти),та й сам паркан вже майже на дорозі лежить.

Блондинка в кедах

Створюй тему в Планах.
Сходим подивимось, що там доброго ще залишилось на тому заводі :)

Roy

Цитата: Блондинка в кедах від 02.12.2013 10:27:30
Створюй тему в Планах.
Сходим подивимось, що там доброго ще залишилось на тому заводі :)

Тема є в планах. Здається хтось не виспався  :)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Булисьмо там літом, абсолютно ніц цікавого - навіть звіт про це не писали. Теоретичну цікавість може представляти адмінбудівля, проте у ній на прохідній сидить охорона.
Resistance is futile

Bottlehunter

ЦитуватиБулисьмо там літом, абсолютно ніц цікавого - навіть звіт про це не писали. Теоретичну цікавість може представляти адмінбудівля, проте у ній на прохідній сидить охорона.

Були ще раніше, два роки тому. Територія досить здестроєна, а найцікавішою, на мій погляд, є стара водонапірна вежа. Але біля неї ніби охорона дислокується, і всередину тоді ми не влізли. А потім всі поперли на завод ЗБВ, де декого злАпала ахрана.

Маленький альбом на Пікасі.

Най жиє Гуцулія!

pavich

порадьте будь ласка як видалити тему

Bottlehunter

Хай буде, нащо її видаляти. Може комусь цікаво і він захоче піти.
Най жиє Гуцулія!

51 Гості, 0 Користувачів