Автор Тема: Військовий аеродром біля м.Стрий  (Прочитано 3273 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Driver

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 114
    • Перегляд профілю
За звіт +, місцина дійсно гарна (прикарпаття). А ковбаски в плани! (можна навіть на снігу, поки все не здестроїли).

Основна тема
Розшарити F VK G+
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Romchick

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 212
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Військовий аеродром біля м.Стрий
« Відповідь #1 : 08.01.2014 13:44:43 »
Всім дякую за компанію і чудесно проведений час.

На Ютубі є гарні ролики про систему ППО БУК
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tECVWxQ73OI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tECVWxQ73OI</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RkEfl3NxRQE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RkEfl3NxRQE</a>
і коментар до відео (мовою оригіналу):
Цитувати
Зенитный ракетный комплекс «Бук-М1» был принят на вооружение ПВО Сухопутных войск в 1983 г. В Украине ЗРК «Бук-М1» входят в состав Воздушных Сил. Ремонт проводится на мощностях Балаклейского завода «Укроборонпрома». В системе противовоздушной обороны страны ЗРК «Бук-М1» применяются для защиты войск, войсковых объектов, важных административно-промышленных центров. Но после более чем двадцати лет службы все дивизионы украинских «Буков» требуют ремонта. В 2007 г. Украина продала Грузии один из дивизионов ЗРК «Бук-М1». Перед продажей он был выведен из состава Стрыйского полка.

Можливо це пояснює чому локатори не оберталися і деякі були схожими на пофарбовану фанеру.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #2 : 08.01.2014 14:44:37 »
Цитувати
Можливо це пояснює чому локатори не оберталися і деякі були схожими на пофарбовану фанеру.

Ну якщо захищати нічого, то нафіг їм крутитись - хіба як електроенергію даремно палити. На пофарбовану фанеру воно дійсно схоже, але мабуть так не є - поглянь на знимку на ВіКі. Дякую за компанію!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 08.01.2014 16:24:03 »
Ті конструкції гірляндоподібні - то є для радіоперешкод.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

Bodya1508

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 09.02.2014 21:18:18 »
Привіт всім ;) Ходять такі чутки що ніби колись біля аеродрому зробили дуже велику яму у яку скидували різні відходи а також розрізали літаки і кидали туди. Може хтось чув, щось знає. Напишіть або в приват або в темі. Дякую.
Розшарити F VK G+

SHELTER

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
Re: Re: Військовий аеродром біля м.Стрий
« Відповідь #5 : 01.03.2014 20:58:51 »
Військовий аеродром біля м.Стрий   майже демонтований.Ракетних шахт там нема і не було, шахти знаходятся  в  лісі між с. Голобутіи та с. Гаї. Я там  часто бував коли вивезли ракети,до того обєкт охоронявся.
Ахахаха...Як це нема і небуло, я сьогодні був там!!!
Все там є, здоровенні ракетні шахти як 9поверховий будинок, правда затоплена до половини.
Сьогодні попробую створити звіт про нашу прогулянку!

Моя бабця в 60-ті роки була на стажуванні в Стрию. Повідала вона мені те що дуже часто вночі (та й удень бувало) весь Стрий дрижав від літаків у підземному аеродромі. До речі ті підземні коливання були саме підземні, тому що ніякого шуму не було.
Я звичайно ж вибачаюсь але підземної парковки тамка нема то гул стояв від ракет які летіли із шахт що в лісу(був тамка але координатів нескажу незнаю!)
Розшарити F VK G+
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 01.03.2014 22:27:05 »
Я звичайно ж вибачаюсь але підземної парковки тамка нема то гул стояв від ракет які летіли із шахт що в лісу(був тамка але координатів нескажу незнаю!)

Запуск ракет в невійськовий час можливий лише на полігонах відповідних до класу ракет. Для ракет типу Р-12 чи еквівалентних, що розміщувались на території України, навчальні пуски можливі лише в Росії та Узбекістані, це пов’язано з зоною безпеки на випадок аварійного пуску. В наших шахтах ракети знаходились на бойовому чергуванні і жодна ніколи не стартувала.

П.С. Почитай або спитай в вчительки де і коли треба вживати коми і вживай їх, приємніше буде читати.
Розшарити F VK G+

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 02.03.2014 00:34:44 »
Хтось знову напрошується  на демотиватор. Але певне його знову видалять як і попередній. Хоча і попередній у мене наявний.

Звалище робити із таки цінних в Соцтаборі металів біля аеродрому було б безглуздо. Та й різати там ЛА теж без сенсу. для того є інші місця. То все байки.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #8 : 13.03.2014 21:40:59 »
Нині via Rufus:
http://zik.ua/ua/news/2014/03/13/gromada_stryya_zaklykaie_ne_ruynuvaty_zlitnu_smugu_kolyshnogo_viyskovogo_aeroportu_lviv2_470048

З.І. Соррі за некрасиве посилання (з телехфону), завтра глянц наведу.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

harman

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 18.06.2014 12:05:42 »
я з тернопільщини, хотів би навідадись туди. коли будете туди їхати???
Розшарити F VK G+

Віктор

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 19.01.2015 20:46:05 »
Привіт всім ;) Ходять такі чутки що ніби колись біля аеродрому зробили дуже велику яму у яку скидували різні відходи а також розрізали літаки і кидали туди. Може хтось чув, щось знає. Напишіть або в приват або в темі. Дякую.

Ем мабуть мається на увазі ракетна шахта, якої вже не існує вона закопана
Розшарити F VK G+