Автор Тема: День народження Експлорера  (Прочитано 1183 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1055
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Сьогодні Експлорер іменинник, нам виповнюється цілих 7 рочків!

Щиро вітаю нас всіх, бажаю нових вражень, незабутніх вилазок, цікавих звітів і вірних друзів. І окремо хочу подякувати батькам-засновникам - Експлореру, Голему та Ромелю, за чудову ідею та, що найголовніше, наполегливість в її реалізації.

Традиційне щорічне святкування на природі влаштуємо вже як сніг розтопиться і пташки з вирію прилетять  ;)

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Re: День народження Експлорера
« Відповідь #1 : 18.01.2016 12:23:28 »
Слава! Viva Експлорер!Най жиє наше діло!
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 93
  • Читайте чат ... І пишіть в ньому ...
    • Перегляд профілю
Re: День народження Експлорера
« Відповідь #2 : 18.01.2016 12:58:54 »
Всім Експлорівцям , пасивним і тим в яких " безсоння " бажаю неуважної  охорони , сухих сходів , дахів , пандусів . Не скажених рататуїв і добрих собак , покинутого , а не вбитого індастріалу , прибраних замків і таких же печер , грандіозних краєвидів , лише вдалих фото . Приємних знайомств та відкриттів  , сонячних днів і такої як треба ночі ( по різному ж буває треба  8)) Ніяких переломів , травм ,  отруєнь , опромінень чи заражень .  Щоби ніяких на підлогах цвяхів чи капканів , або на стелі .
Най щастить частіше , а ні ж в лотореї ...
І дякую спільноті за багато годин справді якісного дозвілля і досвіду які отримав ( окремо дякую за терпимість до мого невміння втулити всі розділові знаки де потрібно  ;D ) .
Розшарити F VK G+
Порушник, рекомендовано уникати.