Автор Тема: Пожежа на Війтовича 7  (Прочитано 1204 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Пожежа на Війтовича 7
« : 20.09.2016 21:50:15 »
Пожежа сталася 20.09.2016, зафіксовано о 18:00.
Класика жанру для Львова, горище зі хламом, коротке замикання, або не виключено що інший фактор. Дерев'яні перекриття, згоріли повністю, даху також вже немає.
Позаливало квартири.

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 93
  • Читайте чат ... І пишіть в ньому ...
    • Перегляд профілю
Re: Пожежа на Війтовича 7
« Відповідь #1 : 20.09.2016 22:17:24 »
Друге фото ніби в п"єц дивлюся. В кожен під"їзд по експлорівцю , пора складати карту потенційно небезпечних зон Львова ( для різних НЗ )
Розшарити F VK G+
Порушник, рекомендовано уникати.

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 211
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 21.09.2016 23:51:23 »
Друге фото ніби в п"єц дивлюся. В кожен під"їзд по експлорівцю , пора складати карту потенційно небезпечних зон Львова ( для різних НЗ )

А де результати по Левандівській трагедії з хлопчиком та люками? Побухтіли і забулось, а колодязі як були по всяких відносних закапелках позатикувані гілячками, та так і залишились. В нашого люду ініціативи хватає лиш коли адреналін в задниці бурлить, а як втряслось - то вже вроді як і нафіг треба.
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1055
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 22.09.2016 11:01:43 »
Як бачиш незакритий люк - пиши в ЖЕК. Як не приймають міри - в міську раду. Вони можуть нерегулярно читати Експлорер  ;)
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1246
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #4 : 22.09.2016 11:22:24 »
Люки як крали тоді, так і крадуть тепер. Вся справа в свідомості нашій, людей.
Стефко правильно каже, бачиш відкритий люк, чи ше яку біду - дзвони в жек чи краще на гарячу лінію міста. Тим паче вони там зараз чудово реагують/працюють. ;D
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 163
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 27.09.2016 16:46:18 »
Був я нещодевно в одному з Львівських жеків, розмовляв з начальником жеку, питався коли останній раз проводили інвентаризацію горищ у Австрійських будинках(тай взагальному) коли не сказали сказали що проводили і що 80% горищ є в належному противопожежному стані.

Як виявляєтся "офіційної" проводки на горищах немає все що проведено це незаконно і є порушенням. Але таких випадків зафіксовано не було.

На запитання чи не бажають на фоні 2 останніх пожеж провести перевірку, сказали що люди в нас чемні і горища бережуть а якщо я таку перевірку проведу і знайду на якомусь горищі хлам то не доведу його принадлежність конкретному мешканцю і буду  його вивозити своїм коштом. Тобто тут логіка не правильна людина не хоче лишньої роботи, це прикро.

Також не змогли відповісти чи всі горища захищенні від незаконного проникнення неблагонадійних осіб.
Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!