Автор Тема: Будапешт  (Прочитано 1628 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Олесь

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 390
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Будапешт
« : 25.12.2016 18:27:22 »
Сучасний Будапешт складається з трьох міст: Буда, Пешт, Обуда, які були об'єднані 17 листопада 1873р.
На правому березі Дунаю розкинувся мальовничий район Буда. Саме в Буді розміщені такі пам'ятки як: Рибацький Бастіон, Цитадель та гора Геллерт помережена тунелями, Будайська фортеця з Королівським палацом, монастир ордену Отців Паулінів ...
В Пешті ж будівля парламенту, базиліка св. Іштвана, замок Вайдахуняд ( в якому я не побував за браком часу ), музей Терору ...
border="0">

Прибув вночі, зробив кілька фото набережної Дунаю. Саме вночі Будапешт найбільш мальовничий, оскільки вдень в цю пору року він доволі сірий і туманний.

Ланцюговий міст відкритий в  1849р. став першим постійним мостом через Дунай.
border="0">

Так він виглядав в післявоєнні роки 1946 р.
border="0">

border="0">

Будівля парламенту. По периметру його прикрашають 242 скульптури угорських королів та відомих державних діячів. На нього було затрачено 40кг. золота, 40 мільйонів цеглин (це вам не Рейхстаг у Берліні, німці скромні і економні, навіть в плані нічного освітлення).
border="0">

border="0">

Будайська фортеця та королівський палац за її мурами.
border="0">

Calvinist Church (протестантська церква) розміщена на березі Дунаю.
border="0">

border="0">

Рибацький Бастіон
border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

Прикиньте, пам'ятник самогубцю.
border="0">

Наступного дня зранку.
border="0">

Рибацький Бастіон. Колись тут торгували рибою, ніби.
border="0">

Внутрішнє подвір'я.
border="0">

Статуя св. Іштвана
border="0">

border="0">

Церква св. Матяша 14ст, пізня готика. В 1541р. турки захопили Буду, храм вони перебілили з середини і перетворили в мечеть, якою вона була 145 років.
border="0">

border="0">

Вежа церкви Марії Магдалини.
border="0">

Усі ці пагорби на березі Дунаю помережані десятками кілометрів тунелів. Це і Рибацький Бастіон і Будайська фортеця, Цитадель... Від до християнських підземель до військового госпіталю та ядерного бункера "LOSK 0101/1". Зараз там музей, але нічого цікавого, манекени ...
border="0">

Королівський палац.
border="0">

border="0">

Статуя Матвія Корвіна ( угорсько-хорватський король 15ст.).
border="0">

border="0">

Такий мальовничий пейзаж, це не сліди бомбардувань - це розкопки, які я думаю ще роками будуть тривати.
border="0">

Біля входу в музей 3-4 метрові скульптури.
border="0">

border="0">

г.Геллерта та монумент єпископу Геллерту. Встановлений на місці де язичники стратили єпископа. Його скинули з гори в дерев'яній діжці в яку позабивали цвяхи. Місце по якому котилась діжка зараз являє собою струмок з водоспадом. Також на г.Геллерта розміщена цитадель.
border="0">

Цитадель 1854р. побудована Габсбургами. Під нею також є трьохрівневий бункер. Сама цитадель обліплена з усіх боків магазинчиками, так що і сфотографувати чисту стіну неможливо. А в бункері - музей воскових фігур, теж нічого цікавого, принаймні для мене.
border="0">

Монастир ордену Отців Паулінів. Під горою також підземелля монастиря.
border="0">

Входи в підземелля г.Геллерт.
border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

Багато безхатченків які ночують де прийдеться.
border="0">

border="0">

Це рахується їхнім стабільним місцем проживання де вони залишають всі свої речі.
border="0">

border="0">

border="0">

border="0">

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6a8qf369Oig" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6a8qf369Oig</a>
Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне