Автор Тема: Скандальна забудова на вул. Лукаша, 1  (Прочитано 1651 раз)

1 гість дивиться цю тему.

Electri4king

  • Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Повідомлень: 192
  • Рейтинг 154
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю


Цитувати
Справа тягнеться ще з 2000 року, коли право на будівництво отримала наша сусідка-пенсіонерка Віра Вольф. Але насправді за нею стоять хлопці, які «опірилися» і сьогодні є помічниками нардепів. Тоді на тому місці нічого не було, просто сквер. Саму ж ділянку реалізували з перших аукціонів ЛМР. Ділянку віддали для будівництва індивідуального житлового будинку – двоповерхового особняка, бо за законодавством 2000 року не можна було приватній особі купити землю під будівництво багатоквартирного будинку.
...
Надія на справедливість з’явилася у 2010 році, коли забудовник втратив чинність своїх документів, бо так і не розпочав будівництво, проте будівництво відновили із новою силою у 2011 році. А після трьох судових позовів, жоден із судів не виніс рішення про хоча б призупинку будівництва.
...
У листопаді 2011 року ділянку почали загороджувати. Люди довідалися, що планують зводити 16-ти поверховий будинок і намагалися запобігти цьому, але фізично не вистояли перед кремезними тітушками, яких нагнав забудовник. На будівництво подали до суду, бо забудовник взявся до робіт по третій категорії складності – 9 поверховий будинок, а насправді планував звести більшу кількість поверхів – 4-ї чи навіть 5-ї категорії складності. Ми цей суд виграли 5 січня 2012 року. А наступного дня Держахбудконтроль їм видав дозвіл на будівництво за новою категорією. Після цього люди звернулися до суду та міського голови – Андрія Садового. І міська рада таки подала до суду на скасування дозволу, де громада виступила третьою стороною. У ході справи також з’ясувалось, що в забудовника відсутній дозвільний проект з міністерства культури. Відсутність цього проекту є важливою підставою для скасування дозволу на будівництво. Втім вочевидь не в Україні, бо жоден суд навіть не спромігся зупинити будівництво, доки триває розгляд справи.
...
Сейсмічні норми Львова не дозволяють будувати таких будинків у місті, і не існує таких засобів, щоб у випадку пожежі гасити 17-типоверхову будівлю. Сам забудовник досі ніде не декларує, що будує 15-ти поверховий будинок, а тим часом вже завершив 16 поверх і взявся за спорудження 17-го. Від усього цього люди просто зневірилися.
Люди зневірилися й фактично на позитивне рішення суду чи волі чиновників вже не очікують. Перший суд, апеляція та касаційний суд у 2014 році зайняли неправомірну сторону. Сьогодні у новому акті на право власності забудовника вже йдеться про будівництво житлового будинку, але навіть такої класифікації у законодавстві не існує. Вчора ж апеляційний суд, після трирічного розгляду справи, відмовив громаді знову. Пославшись на те, що ця справа суду загальної юрисдикції.

[Джерело]

07.10.2015 спеціалісти Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області призупинили будівництво 15-поверхового будинку.

З того часу величезна будівля з терасою і відкритим басейном на останніх поверхах, стоїть мертво ріжучи око львів'янам. На жаль, ДАБІ не займається знесеннями об'єктів. У них немає ні техніки, ні спеціалістів, які б проводили демонтаж, та й в Україні не було ще випадків, коли б зносили навіть поверхи у забудові...

Але для нас ця будівля не так цікава в плані архітектури, як в потенціалі шикарних панорам на місто. Тут, як то кажуть, краще один раз побачити, нiж сто раз почути.

1.


2.


3. Вид на північно-східну частину міста. На фоні дзвіниця церкви Покрови Пресвятої Богородиці


4. Сторона на Винники. Хто знайшов колесо огляду - молодець!


5. Труби і огромезна будівля видають місце одразу. Податкова і ТЕЦ-1


6. Довжелезний коридор "панельок" вдалині - вулиця Наукова


7.


8. Новий Світ


9. Улюблений район міста


10.


11.


12.


13.


14. Початок вулиці Княгині Ольги


15.


16. Гуртожиток №1 Львівської політехніки в купі з поліклінікою


Недавнє наше рекогностування засвідчило, що на території присутні бездротові розтяжки у великій кількості, тому якщо ви перелізли через ліс колючого дроту і повитирали руки від солідолу об стіну, це ще не гарантія успішного інсталу. 90% способів пробратись на будівлю залочені та й в купі з різними видами, такої собі, сигналізації. Ну і звісно ж охорона, куди без неї... Охоронці, які швиряють цеглою і ледь не закипають від злості. Хоч він і отримав своє за таку звірську поведінку, але будьте з тим уважні, бо розбита голова нікому не потрібна.

Взяли участь у вилазці (перелічу всіх з ким був) - Vasi4 (березень 2016), ІНТРОВЕРТ 997 (травень 2016, червень 2017), Soulstorm (червень 2017).
Розшарити F VK G+
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.