Автор Тема: Літак АН-12 що впав у Сокільниках  (Прочитано 1875 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1162
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
12 Жовтня о 7 ранку в Сокільниках впав літак. О 8 ранку про це вже Міша написав в телеграм. Я кинув все і поїхав подивитися. На місці був перед девятою. Дуже показово що літак впав майже на цвинтар. Всі підїзди були заблоковані, не пускали навіть зіркових журналістів.

Я розвернувся і пішов кущами. Мені вдалося дійти до самого літака. Також тудою ж пішли оператори кількох каналів. Запаху пального чути не було, слідів пожежі також. на місці працювали рятувальники і вирізали людей з літака.

Потім над головами почали сідати літаки які довго і нудно кружляли над аеропортом. Я розвернувся і пішов до машини і потім на роботу.

Викладаємо в цю тему власні фото з місця падіння. Ті шо в неті є хай собі будуть :) Як тільки літак звідти заберуть перенесемо цю тему на паблік. хай буде для історії.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jeJaO-_iAj0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jeJaO-_iAj0</a>

Хрестиками позначені пости

Розшарити F VK G+
курча

Driver

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 126
    • Перегляд профілю
Re: Літак АН-12 що впав у Сокільниках
« Відповідь #1 : 18.10.2019 12:10:00 »
16 жовтня я мав завести знайомого дідуся до нього на дачу яка знаходиться в Сокільниках в районі падіння літака, оскільки попередньо там чергувала поліція дідусь завбачливо взяв з собою документи на ділянку для безперешкодного доступу до неї. Коли ми звернули з головної траси на польову дорогу то поста поліції яка там чергувала вже не було. Проїхавши сотню метрів з кущів виглянув хвіст літака. Як плавник акули в страшних фільмах, так і цей гострий хвіст був націлений в нашу сторону. Я не сподівався на таку зустріч, він перебував не в свому середовищі ще й добряче побитий гілками, все це викликало змішані відчуття здивування і жалю.

Далі я звернув в інший бік та поїхав на дачу. Залишивши машину там я пішов ще раз глянути на нього, як на акулу яку викинуло на берег.
Трохи далі за ним стояли нацгвардійці які грілись на ранішньому жовтневому сонці і не сильно на мене звернули увагу бо пішов я до виїзду. Я побачив чітку протоптану в мокрій траві стежку і вирішив підійти поближче.
Вийшовши прямо на кабіну пілотів яку розірвало зі середини вся навколишня територія була всіяна його приборами та особистими речами персоналу. Незважаючи на ранішнє сонце картина химерна.

Розшарити F VK G+
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1162
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #2 : 03.03.2020 10:22:21 »
Літака вже немає. Все забрали. Залишилися лише уламки та й ті скоро розтягнуть на метал. Як і домовлялися переношу тему в загальний розділ. Маємо багато гідних світлин. Най будуть для історії.

Розшарити F VK G+
курча

Wolff

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 116
  • Хто шукає той знайте).
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 21.03.2020 20:59:46 »
Ще пару фоток від мене

Розшарити F VK G+

Wolff

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 116
  • Хто шукає той знайте).
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 21.03.2020 21:01:23 »
І те що залишилось. За рік  все заросте (((

Розшарити F VK G+

Alina

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 3
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 09.04.2020 20:57:25 »
Дівчата також цікавляться літачками. Хоч живемо недалеко і добре знайомі з сокільницьким яблуневим садом, бо були часи, коли бігали туди по соковиті ябка, та знайшли місце приземлення згаданого літака лиш з другого разу. Зі сторони Кульпарківського шосе розшукати легше. На сьогодні місце останньої зупинки АН-12 довкола спалене і швидко перетворюється на сміттєзвалище.

Розшарити F VK G+

Alina

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 3
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 09.04.2020 21:04:58 »
На останньому фото видно, як літак "зрізав" дерева.
Розшарити F VK G+