Автор Тема: Полтва на Стуса  (Прочитано 9870 разів)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Полтва на Стуса
« : 09.11.2009 17:55:08 »
  Сьогодні проїжаючи машиною по вул.Стуса мене здибав характерний моцний запах Полтви. Водій сказав, же бачив як розривали колектор Полтви, а власне як я си думаю її притоки Залізні Води. Нажаль, ми дуже спішили - тому не мав часу вити та розглянути усе навколо. Але все-таки добре розрито є коло входу в сам парк, найбільше "пахло" саме на цій ділянці вул.Стуса. Мож то якось (поки не зарили наніц) завітати у це місце? Хоча притока там має бути доволі маленькою...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Re: Полтва на Стуса
« Відповідь #1 : 09.11.2009 18:13:13 »
Так і є. Ця притока була десь навіть на старих фотографіях Львова. Оформлена в характерному вигляді зі сходами. Під час ремонту частини вулиці було також доступно кілька люків. Розрито всьо там досить давно, особливо не просувається. Мож туда і спуститися, адже це значно простіше. Йти з основного колектора можна лише пізно вночі, коли падає рівень води. А тут має бути простіше.
Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #2 : 09.11.2009 18:17:48 »
Тримай, але без фоток входу не вертайся :)
Розшарити F VK G+
курча

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 09.11.2009 23:14:24 »
ну я ще не лазив по полтві, тому було б цікаво почати з чогось )) можу підїхати завтра)
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 218
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #4 : 09.11.2009 23:41:40 »
Так і є. Ця притока була десь навіть на старих фотографіях Львова. Оформлена в характерному вигляді зі сходами. Під час ремонту частини вулиці було також доступно кілька люків. Розрито всьо там досить давно, особливо не просувається. Мож туда і спуститися, адже це значно простіше. Йти з основного колектора можна лише пізно вночі, коли падає рівень води. А тут має бути простіше.
Очевидно мова про це фото.
Розшарити F VK G+

Chuhaystur

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 52
  • Тру-діггери не здаються!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 10.11.2009 00:31:02 »
Цитувати
ну я ще не лазив по полтві, тому було б цікаво почати з чогось ))
- Нуу, в такому випадку раджу тобі колектор Стефаника-Городоцька. То не зовсім Полтва, однак достатньо цікава річ (не складно, води не багато, якраз чудове місце, шоб понюхати, шо ж то таке колектор і які його принади.))) http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,710.0.html))))
 Плюс, найближчим часом планую собі спуститися в Полтву в районі білої скелі і пройтися хоча б до Оперного (Під старою частиною міста я фактично не діггерствував, а дууже хочеться).Як тільки покращає погода, одразу ж виставлю тему в планах, тому запрошую всіх бажаючих :)
Розшарити F VK G+
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 10.11.2009 00:51:50 »
Chuhaystur, та, я трохи в курсі що куда з полтвою, той люк біля франка близько біля мене) просто самому якось не хотілось лізти) так що як будеш збиратись то я піду))
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #7 : 10.11.2009 09:57:03 »
Шо самому не хотілося лізти - правильно. На рахунок розміру - він повинен бути доволі великий. Адже туда перекачуються стічні з СИхова. Та й біля Стрийського базару з нього стільки води тече...

До Тараса: Шукати ніц не прийдеться. Все на виду зразу біля дороги. :) А от просто походити по парку можна: досить симпатичне місце з несподівано покоцаним рельєфом.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Стуса, Полтва
« Відповідь #8 : 10.11.2009 20:35:52 »
   Не можу сказати, що вилазка була надто результативною, проте деяка інформація є. Доволі вчасно нинька зустрілись коло входу в Джелізні Води із розкидом у 5 хв. Із дописувачів був Nick_C3 котрий дістався місця призначення першим, а потому майже синхронно прийшов Taras-Tinian та моя скромна дупа.
   Місцями по вул.Стуса пахло доволі непогано, надибали навіть декілька люків по праву руку вулиці якшо рухатись на Психів. Усі вони були засипані та доволіі сухі незважаючи на дощову погоду.
   Коло новобудови, за 200 м. від повороту на серпантин, що веде до штадіону "Україна" та лікарні зустріли жінку, котра ніц не знала про Полтву але сказала, що ось тут є чудове джерело за 50 м. від нас. Тож посунулись на означену відстань правіше, побачили підмурівок із (на око) старої цегли у котрому било джерельце від напрямку до стадіону де зазвичай дрючать нашу горду команду "Карпати".
    Пройшовши не більше 100 м. у напрямку парку та New Львову, побачили руїни чогось. Бетонні блоки, цегла, повний дестрой - але явно видно шо тут шось було структуроване. Із дестроя бив потужний струмок води.
    На щастя, збоку був будиночок коло котрого ми здибали аборигена. Він пояснив, що то була капличка, але так і не спромігся розказати коли вона була знищена і чому. Зате він відзначив, же ми ся спізнили - і нормальної висоти та ширини прохід у притоку Полтви закінчується десь в районі католицького університету (бо бачив то сам своїми ясними очима, коли дорогу робили та колію трамвайну клали). Потому від цього місця є іно притоки від вул. Зеленої та околиць стадіону, New Львову та маленької частини Психова. Ніхто його за язик не тянув, але він сказав, що більшість Психова стікає у Південно-Західний колектор, що десь під Психовом прямує на Кульпарківську. А де воно далі йде абориген не знав. Потому ми нагло тікли додому (дякую Nick_C3, що підкинув) - бо було вже доволі темно.
   Підсумовуючи, маємо таке - входів слід шукати від "Динамо-Блюз'у" і далі в сторону Стрийського базару, притока від цього місця є прохідною за габаритами, йде під вул.Стуса по геометричному центру. Від Стуса та вище в сторону Психіва - багато приток, проте зовсім непрохідних, бо маленькі.
   Доцільно буде за умов хорошої погоди перевірити ще раз місце, поділившись на дві куманди кожна із яких досліджуватиме окрему сторону вул.Стуса.

P.S. Фото додасть Тaras-Tinian, оскільки фотографував власне він

Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
Re: Стуса, Полтва
« Відповідь #9 : 10.11.2009 21:09:18 »
вот ще головний вхід в парк. той колектор вроді як тече під тою розбитою плитою під тротуаром)
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Re: Стуса, Полтва
« Відповідь #10 : 10.11.2009 22:09:08 »
Я в таких випадках завжди кажу так: підемо з іншої сторони і всьо розвідаємо. Саме так я відкрив більшість входів і люків, які потім позначив на карті. А напочатках знав тіко один біля Шевченка. :) Най тіко погода застабілізується. Після 3 ночі там води зовсім мало. Але треба встигнути до 5, далі народ почне прокидатися.
Розшарити F VK G+
курча

still

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 47
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 28.01.2010 21:12:32 »
Кілька років назад і ще рік назад напроти басейну біля підніжжя гори бачив отвір, схожий на люк. Квадратний, приблизно 0.6 на 0.6 м. За ним простір явно розширюється, в середині нічого не роздивився. За деякий час йго накрили бляхою і присипали. Комусь щось відомо, що там?
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1233
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #12 : 28.01.2010 23:03:13 »
Було щось таке, бачив. Навпроти Динамо, зразу біля тротуару. Квадратний отвір, вимурований з цегли, хід спрямований в гору. Наразі засипаний, опалим листям, смттіям та землею. Коли розтане сніг - глянемо
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

still

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 47
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 29.01.2010 18:14:26 »
Було щось таке, бачив. Навпроти Динамо, зразу біля тротуару. Квадратний отвір, вимурований з цегли, хід спрямований в гору. Наразі засипаний, опалим листям, смттіям та землею. Коли розтане сніг - глянемо
На верху гори є будиночок, може до нього веде.
Розшарити F VK G+

still

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 47
    • Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 19.04.2011 21:34:43 »
А ще з правої сторони від входу в парк Залізна Вода на пагорбі є два (може і більше) якісь колодязі. Перший біля паркану ближче до входу в парк - повністю засипаний, другий на території басейну, трохи вглибині, на протилежному куті пагорба - десь на 5м, є скоби, але також закиданий.
Розшарити F VK G+