Штинь-Лог

Автор inkognito, 03.07.2012 21:27:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Звісно, основна тема тут
Resistance is futile

inkognito

   Я, Злий Модератор Inkognito, що мешкаю в районі тут урочисто інформую спільноту, що нинька, 03.07.2012 від 05-45 до 07-30 відчував злий сморід за шкалою Садового, орієнтовно у 5-5,5 балів. Орієнтовно о 07-50 до 08-00 сморід сі закінчив.
Resistance is futile

Bottlehunter

Дуже подобається почин. Хтів би розкопати, де собака зарита і звідки смердит.

Я, Добрий Модератор Bottlehunter, зі щирістю Галицького пияка заявляю, що, відколи живу наверху Зеленої (а саме на вулиці Вигін) ні разу не чув аби мені смерділо. Смердит деколи (досить зрідка) на моїй роботі, що знаходитсі на Зеленій, 147. Але штин той вже з місяць або й більше моїм делікатним нюхом не був занюханий. Шануймосі. Най жиє Гуцулія.
Най жиє Гуцулія!

inkognito

   Я, Злий Модератор Inkognito, що мешкаю в районі тут на даний момент відчуваю легкий штин, що тяне на 2-2,5 одиниці Садового, відчувається тенденція до збільшення.
Resistance is futile

ZED

Гарна ідея, приєднаюсі. Так ми доволі швидко розберемсі із ситуацією, що погано пахне. Рекомендую також в лог включити синоптичні дані, а саме температуру, напрям вітру, радіаційний фон та гатмосферний тиск.

Я, потенційний полтвоплавець ZED, мешкаючи десь тут повідомляю, що зараз (04.07.2012 з 00:00) внюхую "аромат" з інтенсивністю 3 бали, що невпинно росте. +26OC, 734 мм.рт.ст., вітер Пд-Сх, 2 м/сек (Gismeteo).

Roy

В районі церкви св. Юра фіксую неприємний запах, шкалою у 2 бали.
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

Станом на сьогодні 04.07.2012 об 08:00-09:00 штинить на вулиці Чорновола в районі Хімічної
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

yanktank

Сьогодні зранку, в районі Лікарні ШМД на Миколайчука десь з 5:30 до 7:00 сморід чувся навіть в квартирі. Інтенсивність була десь до 5 балів.

Fenriz

ранок 04.07,2012 сихів, біля арсену смердит, били на 2.5

YserL

Є хіміки? Може провести аналіз повітря? Скинутися на тест. Десь у Львові таке можуть зробити?

Бачив як вимірють забруднення повітря: накачують насосом через дистильовану воду повітря, а потім досліджують вміст.

YserL

22:00 сморід на рівні 1 поверху. Центр.
23:10 сморіж на рівні 2 поверху. Перейшов на закриту вентиляцію квартири.

inkognito

штинь 6-го левела детектед @ Коперника. Переходжу по прикладу YserL'a на внутрішню циркуляцію.
Resistance is futile

Stinger

Як не дивно, на Гнатюка не смердить, балкон відкритий, а от минулої ночі я, Stinger, аж прокинувся від смороду в кімнаті, прит тому що балкон був закритий, смерділо на 3 бали.

Stinger

Шановне панство, я все ж таки запропоную зібратися якось вночі, і виїхати на роверах (хто звісно має) і локалізувати власним нюхом винуватся данного смороду, ніч гарна пора для велопрогулянок, нема спеки, транспорту, жалкіх людішек, тому пропоную зголошуватися :)

Fenriz

плюс адин, альбо плюс 2, мути на суботню ніч і тему в плани;)

Stinger

тоді скоріше з тяпниці на суботу ;)

Ioan85

Пересічення, Любінська-Виговського

03.07.2012    біля 3-тьої години ночі проснувся від  смороду
04.07.2012 відчутний був незначний сморід 00.00 довелось лягати спати в таку спеку з закритими вікнами


05.07.2012  00.15 розпочалось з ледве вловимого смороду, а зара 00.46 пердючо-ядовитий.

Згідно гісметео
+23°C
2м/с   вітер західний
733мм рт.ст. 68%

Згідно Яндекс погода
Тиск: 737 мм рт. ст.
Вітер: південно-східний, 1.0 м/с (3.6 км/год)
Вологість: 78%

ZED

Знову з 00:00 активно мрію про таку банку

+ 0,5 на велорозвідку

Ioan85

Серед підозр розповсюдження смороду у мому районі оцей колектор http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,314.0.html

Roy

Цитата: Ioan85 від 05.07.2012 00:56:55
Серед підозр розповсюдження смороду у мому районі оцей колектор http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,314.0.html

Я теж про нього думав. Можливо, з його вентшахт і доноситься цей запах. Колектор проходить під добрим кавалком Львова.
Meine Ehre heißt Treue

85 Гості, 1 Користувач