Автор Тема: Пробігтися лісовими стежками на Ультрамарафоні 11 травня  (Прочитано 379 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 727
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Тут основна сторінка ультрамарафону.

В рамках підготовки до пляжно-нудистського сезону я записався на 42км. Є і менші і більші дистанції. Кожен може знайти під свої можливості. Бігтимемо нещодавно прокопаним тунелем, що додає цікавинки події. Ну і де тунель та підземелля - там і Експлорер! :) Так що приєднуйтеся!

Щоб покінчить з бодуном, пробіжись із Риштуном!

Карта Маршрутів
Розшарити F VK G+
курча

RedShift

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 90
  • Carpe diem!
    • Перегляд профілю
    • Игра Дипломатия - Стратегия против Силы
До зустрічі на івенті!  ;)
Розшарити F VK G+
Церковь говорит, что Земля плоская, но я же знаю, что она круглая, я видел тени на Луне, поэтому я больше верю в эти тени, нежели в церковь. - Ф.Магеллан

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 727
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Що ж. В рамках підготовки до марафону я взявся аквтино розрухувати свої батони. Бо вони, за зиму, встигли майже зростися.

Для уникнення спокуси "А ну його нафіг, йду до машини", яка дуже часто присутня на стадіонах та інших коротких дистанціях, я бігаю кільцевими маршрутами. Звідси свалити на половині ой як не просто :) Тому приходиться бігти до кінця. Насправді коли маршрут цікавий біжиться значно легше.

А якщо серйозно то фізуха - один з необхідних навиків дослідника. Підтягнутися на драбині до входу, спуститися вниз по балках на розтяжках чи банально втікнути від сторожа :) - дуже навіть корисні вміння. Так що приєднуйтеся, 9км пробіжить більшість з вас! Ну і ще є час підготуватися щоб пробігти не останнім!
Розшарити F VK G+
курча

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+

Le-i-3o

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 193
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
Мій хороший знайомий Анрій Пилипюк бігає такі дистанції на сніданок, тупу Гуцул Трейл і Т.Д. після чого пише цікаві звіти з того як проходила дистанція, якщо кому цікаво тут читайте його звіт з марафону по Олешківських Пісках. Можливо комусь буде цікаво звіт дуже крутий.
Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 727
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
+ на 42 км ;)

Ура! Це як гранату давали в ДСВ одну на двох. Хтось з Експлореру таки точно добіжить до фінішу!
Розшарити F VK G+
курча