Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Svyatodiy

#1
За дивних обставин одне фото зникло, але воно повинне бути тут. Інакше незрозуміло, де була наклеєна наклейка.


#2
Цитата: Golem від 20.05.2022 12:17:30Цікаво чи будете ви достатньо чесні з собою та мужні перед людьми щоб написати за що насправді ви мене не любите :))))
Як мінімум за оцю фігню. А потім ти розповідаєш, що на експлорер викладався матеріал, який міг би знизити обороноздатність нашої країни і тому ти зробив сайт рждс, де такого "не буде". Всі добре знають, хто якраз постив такі матеріали і кого всі наполегливо просили цього не робити. А якщо і робити, то хоча б не приплітати сюди екслпорер і не клеїти наклейки там, де не слід, дискредитуючи спільноту. На всі такі зауваження ти ніяк не реагував, аж поки не почалась війна і не довелося швиденько перевзуватись. Але інтернет все пам'ятає, прикладів таких дуже і дуже багато. Ти прекрасно знаєш, за що тебе не поважають у нашій спільноті, тільки чомусь ніяк не хочеш визнати свої помилки і виправитись, продовжуючи звинувачувати всіх навколо, тільки не себе.
#3
А я вам зараз покажу, звідки на Голема готувався напад. І якби через 46 днів після початку війни не був би створений унікальний сайт рждс для мальчиків, - чотири мальчика, зараз покажу на сайті, - експлорери б атакували наш басейн в Хоросно, де якраз проходила ржсд сходка. Тому не ми постили на експлорер матеріали, які би могли знизити обороноздатність нашої країни, у нас совість чиста. Ми створили сайт, де не буде таких матеріалів  і добре, що зробили.


#4
Хочу наклейки КЛР_811
#5
Велошолом забрав би))
#6
Привіт. Яких розмірів рейнкавер і скільки за нього хочеш?
#8
Докину декілька своїх фото з Хороснівщини

ПечерностіТлінний автобус#10
Настав час викладати свій архів фоток львівських дахів. Почну з самого центру. Один гарний дашок з крутим видом на оперу.Ранкова стометрівка. Сонце ще не зійшло, безлюдно. Тільки одинокий двірник снує тротуаром і щось підмітає.Саме цей дах цікавий тим, що з'єднує між собою багато будівель. Ось чому з нього можна зловити нестандартні ракурси звичних місць.

Нарешті зійшло сонце, яке буквально через декілька хвилин почало непогано так припікати. Та і кольори неба вже не такі гарні, як були до сходу сонця. Пора злазити і їхати додому досипати ;)

Далі буде...
#11
Краще б раніше, але "раніше" вже закінчилось.

#12
Можеш пліз свій номер в приват написати? Бо десь загубився
#14
Якось на вилазці в Калуш, Vasi4 знайшов на підлозі адміністративної будівлі шахтного комплексу ось цю брошуру, яку я оперативно в нього віджав і відсканив. На жаль збереглися не всі сторінки цієї брошури, тому кидаю які є.#15
Цитата: Golem від 17.03.2020 23:02:45
Треба щось інше придумати.
Фотосесія БЕЗ засобів індивідуального захисиу?
#16
Дкоину трохи своїх фоток

#17
Оскільки практично не знайшлося бажаючих - подія переноситься до кращих часів
#18
Пропоную цієї суботи повторити вилазку 10-річної давності

Що з собою мати:
- Засоби індивідуального захисту: протигази, респіратори, костюми хімзахисту.

План приблизно такий:
-  о 14:00 збираємося біля пам'ятника Шевченку. Потрібно декілька людей, які мають повну екіпіровку (костюм хімзахисту, протигаз і можливо якийсь пристрій типу ВПХР, дозиметр), щоб зробити атмосферні реалістичні фотографії. Прохання решту прийти пізніше, щоб не привертати до себе багато уваги.
- о 15:00 до нас зможе приєднатись решта людей, хто має тільки протигаз, або хоче просто зустрітись прогулятись.

Якщо є якісь пропозиції - пишіть, також при потребі можна створити окремий чат в телеграмі.

#19
Попередньо +