Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Svyatodiy

#82
Попередньо плюсуюсь
#83
Так, це ВЛ-8М на львівській залізниці, а точніше на станції Персенківка

#84
Сезон "докину декілька фото, щоб на компі не валялись" оголошується відкритим#85
Докину сюди відеоматеріал, який назбирався за попередню вилазку. Дуже гарних кадрів не очікуйте, то просто такий собі лайв :)

#86
А ось і обіцяні фотки. Довго розписувати не буду, так як Голем все описав до мене. Лише напишу про те, що робити фотографії в таких умовах - це дуже складно як фізично, так і психологічно. Особливо коли ти розумієш, що твій фотоапарат не захищений від пилюки і вологи, а з нього буквально капає водичка :-\ І ще одна річ, яку я помітив - це те, що з однієї локації получається чучуть менше, ніж безкінесність фотографій, з яких ти повинен вибрати одну. Або не повинен... Тому кидаю всі, які хоч якось виглядають. Ну і як бонус - відео з підземною трембітою.#87
Декілька фото з Полтви по вулиці Чорновола і до оперного театру.Далі буде...

#88
Покищо 50/50. Але якщо всетаки зможу то краще десь на 7
#89
Організоване мною: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Теми, створені мною: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Вилазки у яких брав участь мабуть не буду писати бо всього і не згадаю.
#90
Розгляньте мене за пунктом правил 5.2. Дякую.
#91
Додаю свої фото і відео.

#92
+1 заодно буде привід відфоткати ч/б плівку
#93
Отож, це кінець...
Мабуть, це останній звіт з цього заводу. Фотографії були зроблені рівно місяць тому, тож скоріш за все тих цехів вже не існує. Сумно якось :'( Дуже скоро тут збудують житловий комплекс, в якому заселяться люди. Люди, котрі живуть на могилі Полярону...

У той день був справжній осінній туман. Всюди пожовкле листя. Тим часом я, Vasi4 та його друг прийшли попрощатись із заводом під гучний стукіт інструментів, якими демонтували споруди.

#94
Я ж з таким посилом і писав. Координація з учасниками вже сформованої вилазки. Просто в планах не дуже зручно писати щось типу "ей, ми домовлялись на 15:00, а вже 15:40. Де ви всі є?"
#95
А ще є експлорівскький чат у телеграмі, де можна зручніше координуватись з учасниками вилазки.
#96
Докину ще декілька сканів з описом продукції. Аркуш з тролейбусом оригінальний. На папір наклеєна фотографія і логотип заводу. Також є  опис автобусу ЛАЗ-4207 1988 року.

#97
В мій сканер не влізе
#98
Каталог продукції заводу 1994 року#99
Трохи про "алкогольно залежних громадян" у тому будинку https://varta1.com.ua/sogodni-u-lvovi-vnaslidok-bijky-pomer-cholovik/

#100
Недільний ранок. Ніщо не передбачало нічого...
Виходжу на вулицю Князя Романа, а там стоїть військова техніка. Добре, що був фотоапарат з собою. Фотографую.Парад вже ось-ось почнеться. Думаю про те, що класно якби хтось з форумчан був тут. І ось моя думка матеріалізувалась. Через деякий час сюди телепортуються Stinger, Vasi4 та Зелена Миша. Але просто так дивитись на парад як всі люди - якось не по-експлорівськи. Наступна думка була про те, що класно було б подивитись на парад з даху будівлі. І ось вона знову матеріалізувалась.В декого також VIP-місця  :)

Всім дякую за компанію і за крутий день! Докидуйте сюди свої фото.