Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Soulstorm

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1
Скину шолі нормальні фото сюди? Десь півроку тому приснилось, що гуляв там, а зранку і справді знайшов якісь пересвічені равки на фотіку. Обробивши побачив, що це такі те саме сховище, але вже далеко не таке, як було колись. Заціняєм)

DSC_4537" border="0
DSC_4538" border="0
DSC_4539" border="0
DSC_4541" border="0
DSC_4543" border="0
DSC_4544" border="0
DSC_4546" border="0
DSC_4547" border="0
DSC_4548" border="0
DSC_4549" border="0
DSC_4550" border="0
DSC_4554" border="0
DSC_4555" border="0
DSC_4559" border="0
DSC_4564" border="0
DSC_4565" border="0
DSC_4566" border="0

2
відео з ЦЬОГО сховища
і цитуєш речення, де є посилання на ДВА сховища
какіє ані, кто ми? я адін здєсь

3
Докину своїх фоток, які вже зробив за другим разом
5
То десь як біля мене хочуть будувати хату, а місцеві аруть шоб не будували. Чо аруть сформулювати не можуть, шось тіа "нам хати тут не треба". Вот вам не треба, то ви не будуйте, але заваджати робити щось корисне комусь другому це бидляцтво. І там і так купа срачу, сміття і багато розритого. Але не бульдозерами а тачками тих мудаків, що возять ліс і\або туристів. Та і вітряки теж мали би бути атракцією, бо повтикати на них в нашій країні тяжко деінде.
А в гори я теж люблю ходити, але не так часто і не фоткаю кожен крок свого маршруту, тим більше не кочу бочки на когось хто дозволив собі взяти легший рюкзак, ніж в мене)

 ВИ ПРИБЛИЗНО УЯВЛЯЄТЕ НАСКІЛЬКИ ПОДЕШЕВШАЄ ВАШ БІЗНЕС, ваша нерухомість і ваше майно

вот, курва і най би подешевшало, а то вже такі айухєвші ціни на таке відверте гавно, шо я пердолє. А там де не гавно ціни ще більші.

6
Ну та, ліпше далі отримувати електроенергію з вугілля і дрів, да

Вітряки створюють зовсім мало вібрації, шуму в інфразвуковому діапазоні, електромагнітного випромінення. Кабель, що буде між вітряками - буде в землі його зовсім не буде видно, а магнітних "наводок" ви і не відчуєте. ОТ ТІЛЬКИ КОМАШКИ, ХРОБАЧКИ, РІДКІСНІ РЕПТИЛІЇ, ПТАШКИ і навіть МІКРОБЧИКИ зовсім іншої думки ... мабуть...

шооооо бялть?? яка тупа курка це писала? якась баба фрося, яка тупа, як пробка і за чисто українським звичаєм не хоче дати щоб хтось шось будував просто патамушта? я в шокови

7
Пам-парам. Продовження.
Вже у 2018му році, без Пєтровіча, на жаль. Зато з Бобром.
Відкрили ми у собі вміння жипегнутись до неймовірно малих розмірів, щоб просочитись в отвори зовсім для цього не пристосовані.
Обтрушуюсь після інфільтрації, ступаю перший крок і по коліно провалююсь в підлогу. Норм початок) Але дал стан приміщення був кращий.
Зсередини зал виглядає велетенським, контрастуючи з тим маленьким будиночком, який ми бачимо з вулиці. Отож кілька загальних планів.

DSC_0699" border="0
DSC_0701" border="0
DSC_0703" border="0
DSC_0705" border="0
DSC_0707" border="0
DSC_0710" border="0
DSC_0714" border="0

Найшлися топові плакати і дуже гарно збережені посвідченння членів партії.
DSC_0716" border="0
DSC_0717" border="0

Членів партії ;D ;D
DSC_0718" border="0

На цьому все, одне приміщення ж)

8
Отже, дітки прийшли, зайняли місця на твердих радянських кріслах. Звісно, ж не зразу, для того щоб всіх розсадити вихователька витратила 10 хвилин. Але то ж діти. Не просто діти, а діти, які прийшли дивитись мультики. Та і не просто так, а на великому екрані, востаннє під відкритим небом, бо казали, що до початку осені почнуться роботи з будівництва накриття. І цей напіваматорський кіноклуб перетвориться на повноцінний закритий кінотеатр.
Отже всі розсілись, чекають на улюблений мультфільм. Тим часом в дітей за спинами Пєтровіч шукає, де включається та срана штуковіна.
Десь тут, здається:

DSC_0633" border="0

Добре, ввімкнули. Якби ж це все. Тепер Пєтровічу потрібно вибрати що діти дивитимуться. Фільми про війну (його улюблені) не катять, етажи дєті. Протигази теж дивитись не вийде. Але на нижній поличці найшлась, здається, саме та бобіна з мультиками. Тими, самими, що і років 15 назад, коли це місце тільки відкрилось.
 
DSC_0631" border="0

Знайти плівку то одне, а от знайти, куди її запхати, це зовсм інше для не надто тверезої голови Пєтровіча. Судіть самі. Сюди?

DSC_0628" border="0

Чи може сюди? Даай, бог, пам"яті.

DSC_0629" border="0

Але бозя пам"яті не дає, тому Пєтровіч лізе в шафу шукати мануал до проектора.

DSC_0630" border="0

В мануалі пише, що ВНЄЗАПНО потрібно змонтувати сам зчитуючий модуль для плівки, перш ніж ту плівку десь пхати. Ооок. З залу вже доносяться звуки дітей, які хочуть мультік. Нічого доброго.

DSC_0632" border="0

Змонтував модуль, інструкція каже, далі увімкнути лампу на прогрів. Отак?

DSC_0626" border="0

Нєє, отак.

DSC_0625" border="0

Поки лампа гріється, можна написати листа начальству, щоб зарплату підняли, а то в таких умовах працювати неможливо.

DSC_0634" border="0

Лампа прогрілась, можна запускати. Але де ж діти?

DSC_0635" border="0

Не дочекались.

Продовження буде, коли з"явиться портал у зал, чекайте)


10
Минуло вже не мало часу, і я хотів би виправити свій рейтинг. Приношу вибачення, за те що - тоді писав на россійськиій ( не знав, що вам так бридко бачити россійські букви на форумі ). Стосовно, того що було - то реально я там не винен, хіба в тому що вирішив вам розповісти все це.

Розриваєш той люк на цитаделі, що ти найшов, постиш звіт і маєш прощення з кучою респектів)))
Сорьки за офтоп

11
Красота,  чотко розписав, гарно позначив, плюсую)

12
Як на мене, так будувати будинки над об"єктом такого поважного віку то не є гуд. Але все ж, цікаво, що то за тумбочка?13
Під час прогулянки повз палац культури натрапив на купку фоток. Роздивився, вроді норм, хабарим)
От вони нарешті, не без допомоги Святодія, відскановані. Заціняйте14
То чьо, лощина таки? Тоді мінус:/

15
Го на хелловін, себто з 31 на 1? Можна додати костюмів і зробити свою тусу з дестроєм і дігерами

16
А давайте, попробуєм піти кудись, не в лощину? Чи це не варіант ваще?) Якби так, то і я би якесь лампочне світило нарив. Або гасову лямпу)

17
Кароч, докину своїх фоток з місця, яке ще не фоткали. Харчовий корпус, і в кінці декілька фоток з дестроєного корпуса біля вул.Стрийської на пару з актовим залом і лабораторією, які там же рядом.
Почну, в зворотньому порядку - першою буде лабораторія.
Таа, 15 кіло вазеліну то сильно)) Заглядав туди, більш, ніж половина банки на місці.
Тепер актовий зал і дестрой через стінку від нього.


Трошки фоток ніпрошо
Далі їдальня.


І недалеко від неї дуже стрьомні лабіринти з роздягалок, які без широкоформатного об"єктива зняти непросто, бо місця там ну дуже мало місцями і, щоб дойти туди, куди треба потрібно гарно попетляти між шафок, стільців, дверей і плотного слою шмоток, який вкривши підлогу непогано (а дуже навіть погано) пахне. Інтроверт і Бобер пам"ятають, як кріпово було іти через нього вночі, коли не можна сильно світити, бо вікна ж на першому поверсі якраз біля стежки по якій обхід)
Але пройшовши лабіринт роздягалок знаходимо цілу колекцію плівок з фільмами, музикою, багато програвачів того всього і купу цікавої техніки, до якої ще не добрались всякі редіски. А якби і добрались, то техніка та цікава буде лише любителям, а не редіскам всяким.

Уот так уот.

18
Тут вже писалось про вул. Таллінську і їдальну від депо там. Але там є ще одна, по другу сторлну від вищевказаної, як спускатись з моста черкз колії, то треба повернути направо. Сама вона на другому поверсі.
Шо можу сказати -  дешево і досить смачно. За  макарони з підливою, котлєту в паніровці, борщ, хліб, салатік, каву і булку з повидлом заплатив 31,50. Що на 2017 рік досить дешево)
Додаю посилання на карту, де воно є, щоб не блукати


https://goo.gl/maps/AznRp25Sm3p

20
Вставлю і свої 5 фотокопійок до теми. Прогулялись туди з WhiteLove i Svyatodiy.
Фото підписувати не буду, бо вони нічого принципово нового не покажуть)

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11